• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek Tak co ti na to mam tak napsat? :wink: 14 jsem objednana na vyvolavacku, takze 15.12. rodime :grinning:
8. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak to budeme držet palce ať se to rozjede samo do té doby. Vyvolávaný porody sou prý rizikovější....
8. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak hmmm jsem si to myslela že ti ur naplánují vyvolávání .Aspoň to budeš mít rychlejš zasebou a nebudeš se trápit v bolestech třeba dva dny

@bufina prdlačky ,já měla oba dva vyvolaný a vpoho , aspoň u miloušů ty vyvolaný byly jak na běžícím páse
8. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina rizikovejsi ne, to je uplne jedno. Ale prusvih je, ze kdyz ty porodni cesty proste nejsou pripravovany, tak mas cely den kontrakce po oxytocinu a pak jeste dalsi den kontrakce po cipku. A ten ti taky nemusi zabrat, takze treba davaji dva. Co se da delat .... spis uz se zacinam bat o malyho :frowning2:

@pandysek a dalo se to? Nebo jak to probihalo u tebe?
8. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak no hele ve 12 mě napumpovaly tou nějakou vodičkou a utoho měřily monitor, pak na monitor a na prohlídky chodíš často , navečer mi daly ten prášek a pak zase kontroly a monitor (to míváš už trochu vztahy)- jelikož se mě to nechystalo tak mě pak na noc píchli něco abych neměla bolesti v noci a šlo to až ráno .Ráno zase monitor , kontrola a další prášek to bývá kolem 6 no a pak už to pozvolna začíná být mazec ,kolem 11 už jsem šílela a belhala se na další prohlídku a to už mě přesunuli na box a pychli mě vodu a pak už jsem jen nadávala a nadávala no a ve finále byly ti císaři páč Verunka neměla srdeční ozvy a u malýho to bylo že šel obličejem .A ani u jednoho jsem se neotevřela víc jak na 2 cm .Takže nevím jak dlouho to trvá normálně natěch 10 cm
8. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak moje sestra taky nějakou chvíli přenášela. Nakonec zabraly teplé vany a rozjelo se to samo a za 3 hoďky od odjezdu do porodnice byla malá na světě. Přeju ti, abys měla všechno bez dalších komplikací.
8. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No sem to myslela tak, že vyvolávaný končí často císařem, že do tebe kape oxytocin a nic..., jde to pomalu a mimču se třeba přestane dařit... Z toho mám třeba ale kámošu které začali porod vyvolávat v 8 ráno a malá se jí narodila odpoledne o pěti, takže bez problémů.
8. pro 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak co doma přežily to všichni ve zdraví :grinning:
8. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak sem se sem konečně dostala, zas to na pár minut funguje :slight_smile:

@terak Už???? :grinning:
9. pro 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina je to děs běs tady
9. pro 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To jo, pak to zas 2 dny nepojede. Ty Verunčiny papuče sou super. odkud je máte? A nevšimla sis v tom Tescu, tam měli volně danou hromadu overalků na spaní, byla na to taky ta sleva 30%?
9. pro 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina prosím ti papučky máme z globusu ,ale má je velký v malých velikostech je měly škaredý
a v tescu jsme byly jen v krpoli ,ale v sobotu jedem do futura ségra říkala tam toho mají víc .ta sleva platí úplně na všechno od ponožek počínaje .Tam měly taky ty košíky s nějakýma dupajdama za nějakých 120 kč
9. pro 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jo a zítra si jdu pro řidičák už je hotovej ,zmákly to o týden dřív takže v sobotu už jedu do Svaté Kateřiny do šebrova na rozjezd a pak uvidim jestli bych zmákla i to futurum-samozřejmě jedu s Davidem sama si netroufám
9. pro 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No to máš pravdu, měli tam prd. Sem v Kr. Poli v Tescu snad ještě nikdy nic pro malýho nesehnala. Pro Nikolku by to bylo dobrý, ale pro ty kluky je to zoufalý.... Ani ty blbý overálky co mají balený po třech tam měli snad jenom jedny....To u nás u dálnice je to úplně o něčem jiným... A ve Futuru je to taky super. Navíc vždycky zajdu do Kiku a tam většinou taky něco koupím. S tím řidičákem si teda taky pospíšili. No ty máš v Davidovi jistotu zkušeného řidiče, tak ho chceš mít pro jistotu vedle sebe, ale mně to bylo jedno, když David neřídí, tak sem hned jezdila sama a asi když sem jela potřetí, tak sem se vydala do města do Vaňkovky. A dobrý. Jen teď se mně teda řídí nějak divně. Sice to v to pondělí bylo v pohodě a nic se nikomu nestalo, ale aji tak, nějaký následky mně to nechalo....
10. pro 2010 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ahojky Terko , koukala jsem na facebooku že chodíš na zumbu -jaký to je ? a kam chodíš?
chtěla bych to taky zkusit a hlavně musím začít se sebou něco dělat
není to moc náročný
10. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak už???
10. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ahojky je to výborné.Chodím 3x týdně.Na Cejl v týdnu pomdělí a středa a v nedělu do Unionu.Pojd se mnou :wink:
10. pro 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 3 x týdně a to tě nebolí celý člověk? :grinning: a v kolik to je ?No já bych šla hned ale nebudu tam vypadat vedle tebe profíka jako úplný kopyto :sweat_smile:
10. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ahojky jaký profík,to nejsem,je to v pohodě to zvládneš.Trocha bolí nožky:slight_smile:V týdnu na ten Cejl chodím od 19.00-20.00.V nedělu na 17.00-18.00 :wink:
11. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no tos mě ještě neviděla jaký jsem kopyto :confounded:
chodila jsem na aerobic celkem pravidelně ,ale tomu už je tak 6 let :grinning: .Uvidím jak mě to vyjde ,ale viděla bych to natu středu pokud bych se teda mohla připojit ? :grinning: a jestli Verunka nebude nemocná nějak se ji zpustila rýma tak uvidim jestli to nemá jen sté zimi
11. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peko tak co nevíš jestli už :grinning: terak to má zasebou nebo jen nanás tu prdí a neozývá se
11. pro 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek - zatím ještě nic :wink:
11. pro 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: @pandysek :No jasně napiš a počítám s tebou,beru tě ve středu na Zumbu. :grinning:
11. pro 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu mrknout, jestli Terak už neporodila a jak vidím, tak zatím žádné zprávy. Snad už má mimi u sebe :wink:

@peko Díky za dnešek, dneska ti pošlu jednu fotku co jsem neodolala :grinning:
11. pro 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis - Luci co vím, tak Terez se ještě zdaleka rodit nechystá :grinning:
jeee, chci foteškuuu, jsem si říkala, že tě zkusím aspoň o jednu uprosit ještě dneska :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Budeš ji mít na e-mailu během hodinky :wink: jinak jsem ráda, že jsem Vás poznala!
A potom ti pošlu ještě IP :slight_smile:

A ohledně Terky, vím že má vyvolání později, ale člověk nikdy neví a je fakt, že se tu neukázala :sweat_smile:
11. pro 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis - bylo to u vás moc moc fajn :dizzy_face: :dizzy_face: , věřím, že jsme u vás nebyli naposledy, Áďa je super kluk a Verunka je kočka šikovná :dizzy_face:
11. pro 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste hodny, ale ja budu rodit tak v dubnu :wink: Nicmene mam mobil s pristupem na net, takze budete prvni, kdo se to dozvi :grinning:
11. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No asi to fakt už nemáš lehký, ale aspoň už víš že to nejpozději v to úterý bude :slight_smile: To je super že seš pořád online :slight_smile:

My jsme dneska zase vzhůru od 4.40, nevím proč to dítě nehce spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě že na Nově teď běží hodinu teleshopping, tak na to kouká s vyvalenýma očima a mám klid :unamused:
12. pro 2010 v 05:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina a nebudi se ti v tu dobu nejak pravidelne? Muj manzel se treba probouzi o pul treti a to s temer zeleznou pravidelnosti. No ... zvlast bricho uz faaakt neni lehky. Jurasek me rano zveda z postele s laskyplnym oslovenim, tak pojd na kakao, ty muj vorvanku :wink: Ale zase se aspon vyspim, tak nevim, kdo z nas dvou to ma horsi :confused:
12. pro 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek