• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@terak Jéé, ale je to od něho hezký :slight_smile: , když ti tak říká. Ale užívej si to, až budeš čekat druhý dítě, tak budeš muset aji s megapupkem vyskočit z postele jak laňka a jít vařit kakao pro starší dítko :grinning:
On se tak vzbudil někdy předevčírem, včera spal do 6.15 a dneska zase vstával tak brzo. To začne brblat a dělat blbosti, tak s ním jdu dolů aby nevzbudil Davida a malou. Ale třeba někdy týden předtím vstával dokonce pár dnů po sobě až před sedmou.... Tak nevím co s ním. Za týden má rok a to Nikolka už spávala do půl 8 ráno.
12. pro 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Druhy dite??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To urcite :rolling_eyes:

A v kolik chodi spinkat? Drzite nejaky rezim, nebo mu to prizpusobujes podle toho, co treba pres den dela. Jako kdyz mate narocny den, tak driv a kdyz jste cely den doma, tak chodi spinkat pozdeji?
12. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

@terak pořád ještě nic? No, malému se prostě nechce ven :unamused: komu by se do takového počasí chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale za pár dní už budeš mimčo držet v náručí. Určitě se moc těšíš!!!
12. pro 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Má docela pevnej režim a sám si ho dost dodržuje. Je zvyklej ráno chodit po třech hodinách spat, takže když o pěti vstane, tak po osmé usíná. A to je pořád samá srandička, různě šmejdí po baráku, ale jakmile ho položím do postele, dám mu kozu, tak je tuhej. Si z něho dělám srandu že má narkolepsii :grinning: Většinou tak 2 - 2,5 hodiny spí, pak něco děláme, si hrajem nebo tak, pak je oběd. Po obědě jak si začně šudlit oči, tak ho dám zase spat, někdy doma, obvykle chodíme ven, ale to je zase blbý že v kočárku spí max hodinu a doma zase spí ty 2 hodiny. A večer se před šestou koupe, pak večeří a mezi půl 7 a sedmou jdeme spat. Podle toho jak vstává ráno a posune se mu spaní, ale nejpozději o půl 8 je vždycky tuhej. Su za to jeho spaní ráda a právě to dost dodržujem ať se mu to nenaruší, protože je fajn že mám během dne aspoń od jednoho dítěte chvílu klid.
12. pro 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Tak to je super, aspon mas chvilku klid si udelat sve veci ... i kdyz Nikolka uz ti asi pres den nespi co? Nebo je ve skolce?

Holky, s ohledem na to co nas ceka ... co si myslite o tomhle: http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=240
Je to na harmonizaci miminka po narocnejsim, predcasnem nebo vyvolavanem porodu.
12. pro 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak já teda těmto věcem moc nevěřím.... Jinak Nikolka nebyla vůbec spavý mimino. Ta ráno vstala kolem sedmé a usla až někdy ve dvě hodiny a to ještě venku v kočárku.... A po roce a půl už ani to... A večer se tvářila jak kdyby se vzbudila před pěti minutama.
12. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina No ... jako uprimne ja taky moc ne, ale zase jsem na to slysela docela dobry reference. Jenze je otazka, jestli to neni jen kvuli vire a sile sugesce. Jako kdo na to veri, tak tam ty pozitivni vlivy proste najde.
12. pro 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No přesně tak, pro ty různý bylinkáře a tak, ti na to asi věří. Mně to třeba nic neřekne... Sem max. koupila od Johnsona levandulovej olej po koupání, prý je na dobrý spaní.... Žádných zázraků sem se teda nedočkala, ale aspoň krásně voní. Známí si třeba postavili barák a pak se do něho nenastěhovali a prodali ho, protože sou v něm prý blbý zóny, že se tam pořád hádali nebo co....
12. pro 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina aha ... no to byly urcite ty zony :grinning: A kde ted bydli? Ja jedine co si pamatuji, tak ze miminko ma mit postylku tak, aby byla hlava na severu a nohy na jihu, coz ja teda nahodou mam, ale vubec ne umyslne, ale proste jen proto, ze se mi to tak veslo do loznice :angry:
12. pro 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Zůstali v tom svým starým baráku. Malej má teda v postýlce hlavu na západ....
12. pro 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Tak treba tam bylo indiansky pohrebiste :grinning: My teda zijeme v dome po babicce a dedovi a jako jo, jsou tu duchove, ale hodni. Spravuji nam veci. My jsme treba meli rozbitou sprchu no a najedno ... byla spravena. Obcas se mi zapne jen tak notebook, ale nic spatneho nam Frantisek (duch) nedela, tak zatim dobry :grinning: :grinning: :grinning:

Ja myslim, ze je to uplne jedno, hlavne aby nelezel v pruvanu :slight_smile:
12. pro 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak -Teri kdybys potřebovala, tak Růženku mám doma :wink:, vůbec jsme ji nepoužili
a postýlku máme čirou náhodou taky ze severu na jih :slight_smile:
12. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Aha, tak vidim, ze vsechny vyuzivame ten nobilis naplno. Ja tu sebou totiz mam ten masazni olej na prvni dobu porodni, od tebe, co nestihla vyplacat Misa :wink:
12. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Se zkusím podívat, jestli v Kníničkách něco takovýho bylo :slight_smile: Malej má kolem celé postýlky mantinel, tak mu tam netáhne. To máte dobrý duchy, taky by se nějakej šikovnej sem hodil :grinning: Mně malej vypíná počítač. Z celé bedny musí objevit zrovna to tlačítko, ty děcka na to mají nějakej šestej smysl nebo co....
12. pro 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina no hlavne jsou ted na ty televize a pocitace strasne sikovny, potvory ... ja jsem ctyrleteho synovce naucila poustet videa z masinky tomase na youtube :grinning:
12. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jo, to Nikolka na Youtube taky valí, Mickeyho klubík, nebo Tygr a Pů... Sme si vzala do ruky mobil že napíšu sms a malej si dal ruku k uchu, že bude asi jako taky telefonovat. A Nikolce když sem řekla že napíšeme Ježíškovi, tak mně taky donesla mobil....
12. pro 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina no jsou totalne zblbli, ale divis se jim? Kdyz maji od malicka pustenou televizi, valis na notebooku, mobil porad v ruce.

A ted si vem, ze my oba s Jurou pracujeme na PC. On ma v loznici pocitac (soukromy), pak notebook (sluzebni), ja mam notebook (pracovni + sluzebni), doma televize, xbox, tri mobilni telefony (muj soukromy a manzel ma soukromy a sluzebni a jeste obcas jeden, ktery si predavaji na pohotovost). Dokonce i mikrovlnka je chytrejsi nez ja :grinning:

Doufam, ze nase dite nebude nejak ozarene, jak mam porad notas na kline :frowning2:

12. pro 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz aby zacal chodit do skautu :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak To ještě něco jako skaut existuje? :grinning:
13. pro 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina by ses divila, on ještě existuje i "Pionýr" :wink:
13. pro 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Existuje a manzel ma dokonce uz i vybrany oddil :wink: Berou od ctyr let, snad bude synator po tatinkovi.
13. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Teri tak pak musíš dát tip, pošlem tam i Nelču, ať dá na Tomíka pozor :grinning: :grinning:
13. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem teprve budoucí maminka a ráda bych pár milých rad a pozdějí určitě i procházky s malými :D tak pokud se můžu přidat, byla bych ráda :D
13. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Peťi, díky za komentář k fotce malé Nelinky :wink: jsem ráda, že Vám náhled fotek došel.
@terak už se ti to holka krátí... tak nezapomeň dát potom vědět, až bude prcek na světě :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, neznáte nějakou těhulku? Jestli jo, písnite mi do IP. Peťa určitě ví, proč se ptám :wink:
13. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. pro 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis Děkují za přívítaní :D
13. pro 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis - no největší úspěch má zatím Benny jako sob :grinning: :grinning:
@prosepina - taky vítám :dizzy_face:
13. pro 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko děkují, děkují :D
Tak jak zvládáte Vánoce? :P
13. pro 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko počkej na Jaře, to mu půjčím kostým kuřátka :grinning:
13. pro 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko néé, neboj :wink:

@prosepina Myslíš přípravu? Jde to, ale je toho nějak moc... každopádně se moc těším, protože to budou Verčiny první :dizzy_face: :dizzy_face: Áďa je už velký kluk (i když se samozřejmě také těší).
13. pro 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek