• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@lucka.adis No já poprvé peču perníčky :D a sice jsou na chuť báječné, ale na pohled nejsou tak pěkné :( Jinak dárky mám z krku a malý (klučina) bude mit leda tek prenatální zážitek z Vánoc, ale pod stromečkem víc věcí, než kdekdo :D
13. pro 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar ahoj omlouvámo se, že odpovídám až po šesti dnech, byla jsem mimo Brno a bez netu, myslela jsem konkretne trapeni s levým prsem, nejak se nechtělo přispůsobit mrška, ale už je dlouho bezproblémový :slight_smile:Nechci tě zbytečně strašit, takže se nebudu rozepisovat, co mně všechno provádělo :wink:
13. pro 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@prosepina ahoj já mám taky dubňáčka, narodil se 19.4. a beránek se v něm nezapře. Tak přeju hodně předvánoční i jiné pohody, užívej si dokud je v bříšku :slight_smile:
13. pro 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@brzdinka To jsem ráda, užívám si to, je dokonalý fotbalista. Jak se má maličká? těší se na Vánoce?
13. pro 2010 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elfka11 tak ze zumby nic asi nebude ach jo ,já se nato vyp..... :frowning2:
@prosepina ahojky taky tě tu vítám
no unás na Vánoce jsem byla připravená - dárky nakoupený .zabalený , cukroví upečený ,skoro i uklizený ,ale včera přišla nanás asi chřipajzna (namě a na děti) takže já vyřízená ,nevyspalá ,děcka protivný a uřvaný .Bordel je tu jak v tanku protože všechno kramaří a já nic jinýho nedělám než smrkám a ploužím se s jidnim nebo druhým dítětem k vysavači s odsávačkou ,kapkama a práškama .Cukrový mi sežral manžel .
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: a dokonce nemám čas i na pc a to je co říct :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
@brzdinka kde jsi byla výletnice ? :grinning:
13. pro 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek nazdárek, tak vydím, že to u vás žije poklidným rodinným životem! :grinning: Náš bobánek má taky horečku, ale jinak vypadá docela zdravě, myslíš, že by to mohly být zuby? Zatím žádnej nemá. Byla jsem opět u našich, dělaly jsme s mamkou linecký, marokánky a perníčky, to je mé letošní maximum :sunglasses: Mamka už teda má asi osm dalších druhů, ale to by mě mohlo!
13. pro 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@prosepina Náš malej Vašík :wink: se zrovna teď moc dobře nemá, v noci jsem mu naměřila 38,7 C a je z toho celej vyčerpanej chudáček, na Vánoce se díky němu těšíme všichni, ale s ním to očividně ani nehne :slight_smile:
13. pro 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brzdinka no to já mám taky asi 8 druhů ,ale už málo kusů
ještě jsem zapoměla nato že mě opadalo jehličí z adventvního věnce ,takže jsem to vyhodila a zítra budu zase 3 hodiny dělat novej
13. pro 2010 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek no, já už preventivně takový věci ani nezačínám, ale jednou bych to ráda zkusila, když už mám to dítě, ať vidí, jaký pěkný věci se dají udělat doma na koleně :wink:
13. pro 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky
@pandysek :Jak tooooo???
13. pro 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elfka11 chytli jsme všichni chřipajznu a jsem ráda že vůbec žiju :confounded:
tak se tam vyhopsej aji zamě
13. pro 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek :Jasně včera jsem dala dvě hodky a dnes jednu a va středu. :wink: Tak až se vyléčíte tak tě to nemine a jdeš zumbovat :grinning:
13. pro 2010 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak A na vysokou už ho taky někam zapsal ? :grinning: Ještě si užíváš poslední večer 2v1 ? :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2010 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zpět z Brna, byla jsem tam s Adísem na fotbale.. samozřejmě jsem měla sebou i malou a zabavit ji, aby nemrčela byl pomalu nadlidský výkon :stuck_out_tongue_closed_eyes: půjčila jsem ji klíče od auta a aspoň na chvilku byl klid.
Teď tady sedí u mě a pojídá křupky.. pažravec :grinning: :grinning:
@pandysek Tak ať se brzo uzdravíte... ať jste na vánoce v pohodě a né v horečkách :wink: Prosím tě, to ti manžel snědl všechno cukroví :sweat_smile: :confused: ? Já bych toho svého asi zabila :angry:

@prosepina já si na perníčky koupila bílé tubičky, takže budu s dětma kreslit, nebo teda spíš s tím starším. To mladší by mě to snědlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@brzdinka To mi je líto, já mám projistotu už 5 měsíců chřipku, která stále odchází a přichází, pravda je, že jsem si na ni snad už i zvykla :slight_smile:. Doufám, že se malý do Vánoc vykurýruje. Vlastně ten zoubek by to mohl vysvetlovat :D dostal by hezký darek :D ikdyž on by to tak nevidl
@pandysek Uznávám, že řádění dětí je méně trestu hodné, jako sežrání veškerého cukroví manželem, ten by měl mít rozum a nedráždit nemocnou :D. Já mám zatím napečené linecké, perníčky (které se mi nelíbí, ale dobře chutnají) a pralinky, ještě chci dělat košíčky a na žádost partnera ořechové rohlíčky, co bych neudělala pro jeho blaho :D, pravda je, že už 1/3 zmizela, ale všechno? to by snad pukl :D. Jinak přeji, ať se ratolest uzdraví a neprovokuje nervy :P
13. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka.adis chm.. ja na sve nepovede pernicky odmitam sahat :D Leda tak za učelem je sníst, či jinak zlikvidovat :D, ale s tou tubičkou to může být zabava :D.
13. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@prosepina třeba by to vypadalo líp, když se ti teď nelíbí :wink:
13. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka.adis Letos je zdobit nebudu, necham to na příští rok. Za a) s jiným receptem a za b) s lepší náladou :D :D a malým pozorovatelem :D
13. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,jste tu nekdo kdo rodil letos na Obilnáku?Mám tam rodit...tak bych chtela nejaké rady..
:slight_smile:
13. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasha0007 je tu diskuze, když si najedeš na MK na forum Porodnice, tak ji tam určitě najdeš :wink:
13. pro 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@prosepina ještě k tej chřipce, kamoška taky byla furt na hromadě a pak jí zjistili mononukleozu, ta dovede pěkně potrápit, já jsem ji léčila taky asi půl roku, ale byla jsem spíš pořád unavená.
14. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, Vašik už má třetí den horečky a jinak nic, takhle vypadají zuby nebo už je to divný?
14. pro 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@brzdinka U nás takhle před 14ti dny vypadala šestá nomoc. 3 dny horečky mezi 38-39 a čtvrtej den se osypal. Taky sem myslela že to sou zoubky, ale hodně holek mě psalo že teď ta šestá nemoc docela řádí. Tak uvidíš....
14. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina ju díky uvidím zítra, ale asi to bude něco takovýho :frowning2:
14. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@brzdinka Pokud jo, tak to není nic hroznýho, se osype a do dvou dnů mu to zmizí, není to nic zákeřnýho....
14. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@brzdinka v pohodě, nic se neděje. No, jedna bradavka se už umoudřila, ale druhá pořád bolí. Ale hlavně mě teď bolí ze strany prsou... Tak nevím, zkusím se zeptat v pátek doktorky, jestli mi něco poradí... Díky za odpověď a pěkný den :slight_smile:
14. pro 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky hlásím, že @terak už má Tomáška u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , je to krasaveček a má pořádné háro :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak u nás se taky marodí, v neděli dostala Nelča rýmu, dneska jsem se chtěla radovat, jak s ní úspěšně bojujeme a pomalu se jí zbavujeme a kočička má od rána zvýšenou teplotu :frowning2:
14. pro 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@peko tak že jim mooooc gratulujem holce šikovné že už to má zasebou
asi je ta choroba přenosná přes pc asi nový vir :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek - sakra, to abych vypla PC, aby byla Nelinka brzy zdravá, co? :grinning:
14. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek