• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
ahojky holky tak co Vánoční šílenství už nastoupilo ?My byly teď v tescu v krpoli a tam je lidí jak psů , nechápu proč to nechávají na poslední chvilu a pak kupují kdejakou kravinu a jsou pak na prášky
Už děláte někdo bramborový salát? já nevim kdy ho mám dělat jestli dneska a nebo až zítra - má se zaležet
22. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Přeju krásný a pohodový svátky!
25. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky -tak co jakej byl Ježíšek
26. pro 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak Ahojky, veliká gratulace k Tomáškovi! Přeju pevné nervy a hodně radosti.

A vše nejlepší do nového roku všem maminkám, tatínkům i dětem :slight_smile:
29. pro 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
jsem tady nova a dnes jsem nasla diskuzi pro maminky z Brna.
Stala jsem se maminkou pred 3mi tydny, kdy se nam narodila mala Ellenka.
Zatim je vse v poradku,kojime a mala dobre prospiva.
Je tu take nekdo s novorozenatkem?

preju vsem vse nejlepsi do noveho roku.
29. pro 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@misiko ahojky
vítej :grinning: novopečených maminek je tu dost ale miminka je asi zmáhají tak nanás prdí :grinning:
a odkud jsi ?
29. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:20 • agenturaberuska
@agenturaberuska Děti si pohlídáme sami a běžte si dělat reklamu někam jinam... Navíc je to jak od nějakých úchyláků....
30. pro 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
30. pro 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Tak to vypadá že tady ta slavná agentura zasrala všechny témata, tak možná proto to nešlo....
30. pro 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina no to asi jo ,že je to baví co tam bylo napsaný že to bylo jak od úchyláků?
30. pro 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek bylo tam jakože je to agentura beruška, jak je fotka, tam tam byl teda obrázek jakože chlap - tak jak to tady je, když si nevložíš vlastní fotku a příspěvek pokračoval nejsem brouček, ale beruška... fakt síla...
30. pro 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina hihihihi tak to je teda humus :grinning:
30. pro 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina čoveče kde jsou všichni žeby je odnesl čert do pekla místo dětí :grinning:
30. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek asi jo čoveče :slight_smile:
30. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda -nuda v Brně :confounded:
30. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek hihi. Asi se nikomu nechce sedět u PC. My jsme dnes vstávali o osmi, to bylo super :slight_smile: Už ho to drží pátej den, tak snad to už tak zůstane.
31. pro 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina hmm tak to máš dobrý mi dneska ani nespali jen před tou 8 a pak byl protivnej ,řval a nemohl furt spat . :confounded: A ráno jsme zjistily že má zase rýmu :angry: :angry: ach jo
nevim proč to tak blbě nese ,ale je nemožnej
takže dneska na silvestra asi opravdu budu sedět doma :frowning2: a králíček to vzdal večer o 11 hodinch tak se asi pojedem dneska kouknout po novým :cry:
31. pro 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek jsem ze Stareho Liskovce
tak maminky asi maji moc prace s drobeckama.....
nastesti me mala docela spi i pres den.....
31. pro 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Tak upřímnou soustrast :grinning: Ale néé, chudák králíček... Tak snad nějakýho pěknýho seženete. A co Verunka na to? My jsme před chvílou přijeli, vidím že na FB nejseš... V obchodech všude nic moc teda a v tom Nextu měli krásný oblečky pro miminka, slevněný na polovinu, ale zbytek byl jak někam na maškarní, to bych si nevzala snad ani zadarmo :angry:
31. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,je tady nejak mrtvo....
kde jste nechali v Brne nastrelovat holcickam nausnice?a kdy? v kolika mesicich?
diky
4. led 2011 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
hojky všem :slight_smile:
@misiko - my jsme naušničky ještě nenastřelovali, naše doktorka prý posílá někam k židovskému hřbitovu, nejdřív 14 dní po 2. hexe, tu jsme dneska právě absolvovali, tak se pak na to nastřelení musím domluvit - jestli to pro tebe bude ještě aktuální, tak dám vědět :wink:
4. led 2011 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina ahoj ty jsi na FB???
5. led 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@hannah23 Ahoj, jasně :slight_smile: S Pandyskem si tam píšeme nonstop :slight_smile: http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000720165649
5. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@misiko ahojky nám to normálně nastřelovala obvoďačka a může se to už po prvním očkování
ale víš jak co doktor to jiný nároz
5. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek ahoj, me rekla ze po prvni hexa,ale ona to nedela,takze musim najit nekoho jinyho....proto se ptam
5. led 2011 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@misiko a co takovej bílej dům ve městě tam dělají snad úplně všechno
5. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@misiko Ahojky, my dnes máme 6 týdnů :slight_smile: Zdravím vás obě dvě. Moc sem nestíhám přispívat, protože malý jeden den prořve skoro celý a druhý doháním, co jsem nestihla :slight_smile: Ale dneska pěkně spinká - dokonce si natahuje až na 4 hoďky.
7. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, máte pravdu - ale ne v tom, že na vás prdíme :slight_smile: Jen (teda aspoň já) nestíhám zapínat PC ani kvůli emailu :slight_smile: Navíc má Jindříšek teď nějaký problémy se zažíváním, v pondělí budou výsledky testu, tak snad to nebude nic vážného. Přibírá jedna radost, už má přes 4 kila :slight_smile: Začíná koukat na hračky a mě do očí - i když u toho většinou řve, že má hlad nebo ho bolí bříško... Užijte si dnešní krásný den!
7. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina jo prosím tě to body tigem máme velikost 86 :grinning:
7. led 2011 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek