• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek aha, to naše je 74 :grinning: Už je mu tak akorát...Sem si říkala jakou velikost jsi koupila, když ho Davídek taky ještě nosí. Tak to už chápu :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no ale povim ti že je mu tak akorád ještě párkrát se nají a je mu malý :grinning:
7. led 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No to snad ani není možný :grinning: :grinning:
7. led 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina Tys neviděla jeho sexi štíhle nožky :grinning:
7. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No viděla, ale stejně je to mazec :grinning:
7. led 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jo prosímtě máš krabici od té plastelíny? mají mít nějakou v globusu slevněnou z 5 kila na dvě stovky tak jestli to není ona
7. led 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek nemám, ale najdu tady na to odkaz a dám ti to sem.
7. led 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No není to na 100% to stejný, ale v podstatě jo. Jen tam nemáme 3 velký kelímky modelíny ale 2 a tři malý. Jinak je tam taky celkem 45 kusů všech možných blbostí, vykrajovátek atd.
7. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina dík , jojo tu mají vyfocenou v letáku tak uvidíme teď tam pojedem .Doufám že si Verunku bába nachvilku veme nechci ju v takovým stavu tahat po obchodech :confounded:
a nemusíš tu modelínu zachvilku schovat aby nevyschla?
7. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ne, vůbec nevysychá a nepatle se dohromady s jinýma barvama.
7. led 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak sama se nepatle ale Verunka už ju napatlala zelenou a modrou .Má úspěch ale já ju mám po celé plovoučce :sweat_smile: Večer si ktomu musím sednu a proskoumat to pořádně .Čoveče měly to úplně vybraný akorád jsem tam odchitla paní doplňovačku s dvouma posledníma kusama tak jsem je hned ukořistila tak jak se ti bude chtít tak se stav knám a nebo jestli budeš chtít tak k Davidovi do práce .Možná pojedem jeden den do olympie tak bych ti ju hodila aji dom uvidíme .Ale je fakt super Verunka už si ju skládá k postely na stoleček ,tak jsem zvědavá kdy to budu škrabat z koberce
7. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No hlavně to neškrábej čerstvý... Nech to do rána zaschnout a pak to jde dolů v pohodě. No vidíš, do Olympie to máme skoro cestou k nám :slight_smile: Bych vás třeba konečně seznámila, kdyby byl David doma :grinning: Jinak sem si říkala že ve středu a ve čtvrtek je David v práci, tak bysme za váma mohli zajet, kdybyste měli čas.
7. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: žeby mě David konečně poznal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nevim nevim :sweat_smile: a stim škrabáním pozdě hold si zas dám kartáčování koberca no :frowning2:
středa ,čtvrtek asi budem doma možná ve čtvrtek půjdem ráno na kontrolu smalou ale jinak zatim nic nemáme
7. led 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek aha, no tak nic, příště to nech úplně zaschnout. Tak se pak ještě domluvíme co, kdy a jak :slight_smile:
7. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina ok ženo a teda dobrou noc :grinning: :grinning:
7. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nechcete zkusit se scházet v mateřském centrum, které by jsme si řídily sami, ještě o tom nic nevím, jen jsem četla co tam píšou, a dost mě to zaujalo, nápadů by bylo dost, jen samotná bych do toho asi nešla, přečtěte si o nás, bylo to zaloené v roce 2007 maminkami na MD a ted jim MD skončila, tak jde jen o to pokračovat....
http://www.mcliskacek.cz/index.html
7. led 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peko máte super fotky -fakt krásný
7. led 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hannah23 ahij , čučnu a přečtu si :grinning:
7. led 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 Ahoj, sem si to přečetla a proč ne, stejně s děckama většinou trčíme doma :slight_smile:
8. led 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, michmar
my jsme nekde chytli poradnou rymu. ma ji mala i ja.chuderka jeste k tomu kasle.
dr. rikala,ze to je ok,ten kasel a nic na nej nedala.trha me to nervy,kdyz ji slysim jak kasle a hrozne tezko dycha.
snad to brzo prejde.
co se vam osvedcilo na rymu?
diky
8. led 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misiko Náš malej má zánět průdušek, bere antibiotika. Do nosánku má Nasivin, mají ho i pro miminka od narození do jednoho roku. Navíc dnes v noci začali oba zvracet, tak je to tu děsný, chudáčci :frowning2: Byli jste už u doktorky? Já sem malýho totiž takhle taky nechala, sem si myslela že to přejde, taky kašlal, smrkal a těžko dýchal. Po deseti dnech dostal teploty a běželi jsme k doktorce. A je z toho tohle...
8. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misiko ahoj nám se osvědčil sterimar pro děti, je to jen solný roztok a prý se může i když není rýma preventivně a dlouhodobě
8. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, ja po vas delsi dobu pokukuju a tedka jsem se rozhodla vam napsat. uz delsi dobu premyslim nad MC, zatim chodime cvicit do cenapu a majda agency, ale nejaky to setkavani by bylo fajn. sice jsme ze zidenic, puvodne tedy z noveho liskovce. ja teda nejsem nijak manualne zrucnej clovek a tvorivej, ale rada bych nekam chodila. :slight_smile:
8. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Verunka teď usla je 00.14 a Davídek ve 23 :46 ,proč nemůžu mít tak hodný děti aby chodili spinka o 8 jako ostatní :frowning2: .tak jdu uklízek binec co tu natropili a snad nás ráno aspoň nechají spát do osmi
9. led 2011 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek šikovný děti :grinning:
9. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no jo a za všechno mohl novej domeček :grinning:
9. led 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek A máte ho tam pořád, nebo ste ho uklidili?
9. led 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina máme ho tam pořád , akorád jsme ho přesunuli tam do kouta kde máme telku , sice teda telka moc vidět nejde ,ale co bysme proty naše dětičky neudělaly že :sweat_smile:
9. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 ahoj no mi do toho určo jdem :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek