• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@hannah23 nejhodnější :dizzy_face:
17. led 2011 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek :Nevaaaaaaaa klidně můžete,ale jen aby nezůstalo jen u slov :grinning: :grinning: :wink:
17. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elfka11 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no semnou počítej ,páč já to doma řekla Davidovi a nic jinýho neslyšim kdy už tam půjdu .Chtěla jsem dneska ale jaksy mě to auto dostalo a víš co pojizdný to je ,ale zas si netroufám stim jet co kdybych náhodou ťukla do meďoura tak to zaplatím i s chlupama :confounded:
17. led 2011 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek :To né to je jasné to nejezdi,jináč s tebou počítám :grinning: :grinning: ,já byla včera v Průvanu na dvě hodky a dnes asi dám místo Zumby s manželem kino,mám tu mamču na hlídání a půjdu až ve středu. :wink:
17. led 2011 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@elfka11 já určo půjdu, dlouho už se chystám, ale samotný se mi nechtělo ve středu jdeš v kolik, nebo na kolik tak chodíváš??
17. led 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elfka11 se někdo má ,nechce ještě dvě hodné děti :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek :Zeptám se :grinning: :grinning: :wink:
@hannah23 :Jasně se přidej ,ale do Průvanu chodím jen v nedělu,mám to trošku z ruky.V týdnu chodím kousek od domu na Cejl.
17. led 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@elfka11 aha tak mi sem hod na ně odkaz nebo adresu a já uvidím podle času a hlídání
17. led 2011 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Tak mně ten recept napiš normálně sem, nebo do IP :slight_smile:
17. led 2011 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
JA CHCIIII TAKY ZUMBOVAT!! :angry: :sunglasses:
17. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
já se k vám holky přidám až později, nejradši už bych hned ale...... je moc brzo no..pohyb mi dost chybí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2011 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
18. led 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nás bude zachvilku tolik že budou muset dělat specíálníí hodinu pro maminy z modrýho koníka :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky@pandysek :Tak pojd dnes MHD!! :grinning: :wink:
19. led 2011 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elfka11 a vkolik to začíná ,optám se starýho jestli je des pohlídá
19. led 2011 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím brnandy! ahoj elfi!
Manžel je pořád v práci,tak hledáme partáky na kočárkování :slight_smile: Bydlíme v Bohunicích (žiju zde krátce) a nikoho tu neznám.. :unamused:
19. led 2011 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvie22 Ahoj Silvi,
ja bydlim ve St. Liskovci a taky jaksi nemam s kym kocarkovat, bydlim tady skoro rok,ale taky nikoho neznam.Bydlime na Kyjevske,tak nevim,neni to moc z ruky?

19. led 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvie22 @misiko Ahoj holky, my bydlíme ve Štýřicích, to je vedle Bohunic a Lískovce, v Brně jsme tři roky a všechno příbuzenstvo máme na severní moravě a moc lidí tu neznám, jen už mám ročního cvrčka....
19. led 2011 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elfka11 no tak dnes už to asi nestihnem :grinning: Jak si mi to posílala tak se mě to totiž nenačetlo promě a tudíž ani neukázalo .Příště mě to napiš na fb tam jsem furt a bliká mě to tam hned .A David říkal že mě klidně hodí dolů autem tak snad příště to vyjde škoda že jsem si to nepřečetla dřív ,mohlo to klapnout :frowning2:
19. led 2011 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, koukám, že tady budete všechny zumbovat :grinning: :grinning:

já teda chodím vycházkovat většinou sama, ale je to tím, že s kočárkem venčím i psa :slight_smile:
19. led 2011 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, hlásí se další brňanda :slight_smile: Není tu některá z vás ze Židenic popř. nějaké blízké čtvrti? Jediná kamarádka, která má malé miminko bydlí až v Ivanovicích, takže na společné kočárkování to není :frowning2:
19. led 2011 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur Ahojky - jsou Černovice blízká čtvrť? :slight_smile:
19. led 2011 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko daleko nejsou :slight_smile: Jak tak koukám tak máme i děti skoro stejně staré.
19. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur taky jsem koukala :slight_smile:, tak teď aby měli prcci ještě podobný režim :slight_smile:
19. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No nám se režim pořád mění :grinning: Kdy tak chodíte kočárkovat?
19. led 2011 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur - jo to znám :grinning:, nám už se naštěstí ustálil, teď chodíme ven tak kolem 3, půl 4, aby při návratu domů byl doma manža a mohl umýt psa, protože ten se vždycky vrací jako čuně :grinning:
19. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@misiko Ahoj! :slight_smile: Kyjevská mi je povědomá,určo po ní chodíváme! Musím jen vygooglovat kde to cca je. :stuck_out_tongue_closed_eyes: My bydlíme na Okrouhlé-je to u zastávky šaliny Švermova.
19. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek :Ahaaa škodááá tak příště. :wink: No dnes jsem odpadla i já. :wink:
@silvie22 :Ahooojky :wink:
@zuhur :Jsem z Černých polí :slight_smile:
19. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko tak to my chodíme tak mezi druhou a půl třetí až třetí - záleží jak stíháme, takže bychom se určo mohli přizpůsobit :wink:
19. led 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elfka11 jak odpadla ?
19. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek