Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

Ahoj jsem Andy ,
hledám nějakou maminku na procházky a na pokec jsem z Brna Soběšic a mám dvě děti -bydlíme v rodiném domečku takže můžem trávit čas s dětma i na zahrádce(naše malá má spoustu blbinek na hraní)je tu moc krásné okoli -lesy atd- hospudka v lese s pískovištěm i prolízkama.Hledám maminu co má i malé nebo větší dítě tak kolem dvou až tří let-aby si i ta má opička pohrála. Malé jsou 2 roky a 2 měsíce a špuntíky .
pandysekautor
17. led 2011
@hannah23 nejhodnější x-)
elfka11
17. led 2011
@pandysek :Nevaaaaaaaa klidně můžete,ale jen aby nezůstalo jen u slov 😃 😃 😉
pandysekautor
17. led 2011
@elfka11 :-p :-p :-p no semnou počítej ,páč já to doma řekla Davidovi a nic jinýho neslyšim kdy už tam půjdu .Chtěla jsem dneska ale jaksy mě to auto dostalo a víš co pojizdný to je ,ale zas si netroufám stim jet co kdybych náhodou ťukla do meďoura tak to zaplatím i s chlupama :-S
elfka11
17. led 2011
@pandysek :To né to je jasné to nejezdi,jináč s tebou počítám 😃 😃 ,já byla včera v Průvanu na dvě hodky a dnes asi dám místo Zumby s manželem kino,mám tu mamču na hlídání a půjdu až ve středu. 😉
hannah23
17. led 2011
@elfka11 já určo půjdu, dlouho už se chystám, ale samotný se mi nechtělo ve středu jdeš v kolik, nebo na kolik tak chodíváš??
pandysekautor
17. led 2011
@elfka11 se někdo má ,nechce ještě dvě hodné děti 😃 😃 😃
elfka11
17. led 2011
@pandysek :Zeptám se 😃 😃 😉
@hannah23 :Jasně se přidej ,ale do Průvanu chodím jen v nedělu,mám to trošku z ruky.V týdnu chodím kousek od domu na Cejl.
hannah23
17. led 2011
@elfka11 aha tak mi sem hod na ně odkaz nebo adresu a já uvidím podle času a hlídání
bufina
17. led 2011
@pandysek Tak mně ten recept napiš normálně sem, nebo do IP 🙂
brzdinka
17. led 2011
JA CHCIIII TAKY ZUMBOVAT!! ]-( 😎
kaaatinka
18. led 2011
já se k vám holky přidám až později, nejradši už bych hned ale...... je moc brzo no..pohyb mi dost chybí :-p
pandysekautor
18. led 2011
@brzdinka 😃 😃 😃 😃
pandysekautor
18. led 2011
nás bude zachvilku tolik že budou muset dělat specíálníí hodinu pro maminy z modrýho koníka 😃 😃
elfka11
19. led 2011
Ahojky@pandysek :Tak pojd dnes MHD!! 😃 😉
pandysekautor
19. led 2011
@elfka11 a vkolik to začíná ,optám se starýho jestli je des pohlídá
silvie22
19. led 2011
zdravím brnandy! ahoj elfi!
Manžel je pořád v práci,tak hledáme partáky na kočárkování 🙂 Bydlíme v Bohunicích (žiju zde krátce) a nikoho tu neznám.. :-|
misiko
19. led 2011
@silvie22 Ahoj Silvi,
ja bydlim ve St. Liskovci a taky jaksi nemam s kym kocarkovat, bydlim tady skoro rok,ale taky nikoho neznam.Bydlime na Kyjevske,tak nevim,neni to moc z ruky?

hannah23
19. led 2011
@silvie22 @misiko Ahoj holky, my bydlíme ve Štýřicích, to je vedle Bohunic a Lískovce, v Brně jsme tři roky a všechno příbuzenstvo máme na severní moravě a moc lidí tu neznám, jen už mám ročního cvrčka....
pandysekautor
19. led 2011
@elfka11 no tak dnes už to asi nestihnem 😃 Jak si mi to posílala tak se mě to totiž nenačetlo promě a tudíž ani neukázalo .Příště mě to napiš na fb tam jsem furt a bliká mě to tam hned .A David říkal že mě klidně hodí dolů autem tak snad příště to vyjde škoda že jsem si to nepřečetla dřív ,mohlo to klapnout 😞
peko
19. led 2011
Ahojky, koukám, že tady budete všechny zumbovat 😃 😃

já teda chodím vycházkovat většinou sama, ale je to tím, že s kočárkem venčím i psa 🙂
zuhur
19. led 2011
Ahojky, hlásí se další brňanda 🙂 Není tu některá z vás ze Židenic popř. nějaké blízké čtvrti? Jediná kamarádka, která má malé miminko bydlí až v Ivanovicích, takže na společné kočárkování to není 😞
peko
19. led 2011
@zuhur Ahojky - jsou Černovice blízká čtvrť? 🙂
zuhur
19. led 2011
@peko daleko nejsou 🙂 Jak tak koukám tak máme i děti skoro stejně staré.
peko
19. led 2011
@zuhur taky jsem koukala 🙂, tak teď aby měli prcci ještě podobný režim 🙂
zuhur
19. led 2011
No nám se režim pořád mění 😃 Kdy tak chodíte kočárkovat?
peko
19. led 2011
@zuhur - jo to znám 😃, nám už se naštěstí ustálil, teď chodíme ven tak kolem 3, půl 4, aby při návratu domů byl doma manža a mohl umýt psa, protože ten se vždycky vrací jako čuně 😃
silvie22
19. led 2011
@misiko Ahoj! 🙂 Kyjevská mi je povědomá,určo po ní chodíváme! Musím jen vygooglovat kde to cca je. :-p My bydlíme na Okrouhlé-je to u zastávky šaliny Švermova.
elfka11
19. led 2011
@pandysek :Ahaaa škodááá tak příště. 😉 No dnes jsem odpadla i já. 😉
@silvie22 :Ahooojky 😉
@zuhur :Jsem z Černých polí 🙂
zuhur
19. led 2011
@peko tak to my chodíme tak mezi druhou a půl třetí až třetí - záleží jak stíháme, takže bychom se určo mohli přizpůsobit 😉
pandysekautor
19. led 2011
@elfka11 jak odpadla ?