• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@elfka11 takže já jsem střed mezi tebou a @peko :grinning:
19. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 jaká je za zumba v Pruvanu? S kamoškou jsme si slíbily,že tam začnem chodit až mi zkončí šestinedělí.A čoveče ještě jsme se k tomu nedostaly!
19. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :No jsem dnes hotová bylo to doooost dnes na posilování,ruce a nožky.A jsem z toho počasí bez energié.Tak mi dnes manžel složil ten náš nový kočár a je suuuper. :wink:
19. led 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie22 :Je to fajn já Zumbu můžu jakoukoliv,mám ráda hudbu a tanec. :grinning:
19. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no jééé ještě že jsem nešla jo ,jinak bych to asi nerozdejchala :grinning: a co jezdíš doma po bytě :grinning: jakou máte barvičku
19. led 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Néé určo dala já jsem nějaká bez života do Průvanu chodím na dvě a dnes mi to nějak nesedlo :grinning: :grinning: .Jooo už jsem profrčela byt.Je černý a růžovou stříšku :wink:
19. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 je fakt že počasí udělá hodně ,už aby tu bylo sluníčko a teplo to zas dodá spoustu energie .Doufám že nato nebudem čekat až do května :slight_smile: A co princeznička říká na kočárek ,nebo si dělá radost zatím jen maminka
19. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :No manžel to složil jak jsem byla na Zumbě a prej ho ukazoval Emičce a super :grinning: :grinning: .Přesně už se nemůžu dočkat ta mlha a pršení už je moooc,trochu sluníčka. :wink:
19. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 a to nemáš mlhu jak tady v Sobulách ,sice lesy super ale mlhu nám tu ještě zmlhovatí že nevidíš na metr :frowning2:
19. led 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie22 to neni zas az tak daleko....event. se da vyjet kousek salinou.
20. led 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur Ahojky, my jsme z Líšně. Zítra teda bude mít Jindříšek teprve druhý měsíc. Bydlím tu od prázdnin, takže taky sama... Na procházky chodíme kolem poledne až v půl třetí - jak kdy. Většinou se budil ráno v půl deváté, takže před jednou jsme mohli vypadnou z baráku, ale dneska si to zas rozhodil :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar ahojky, tak náš Jindříšek bude mít v neděli už pět měsíců. Jindra se rozhodil před cca 2 týdny a usíná ve dvě ráno a pak spí skoro celý dopoledne :frowning2: Letím vařit - manžel má noční, takže je rozhozenej celej týden :sweat_smile:
20. led 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misiko Dívala jsem se,že je to tak nějak u konečné šaliny,že? To je blizoučko.Tam muzem docválat i pěškobusem. :sunglasses: Pár před těhulkovských kileček mě ne a né opustit,takže pohyb potřebuju :grinning: Manžel ted bude mit akorát pátek+víkend volno. Příští týden by měl mít raní-tzn okolo třetí doma.
20. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie22
tak muzem vyrazit kolem obeda pristi tyden,krome stredy a patku muzu.
21. led 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misiko Super! Takže si pak napíšem jak nám vyjde kojení,jo?
21. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí

@silvie22 jasne.budu se tesit.
21. led 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky holky co budem dělat už mě to doma nebaví a strááášně se nudim :frowning2:
21. led 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Šťastná to matka, má dvě děti a nudí se :grinning:
21. led 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no víš jak to myslím , né jako že nemám co dělat -práce mám až na pos.... , ale nějakou tu zábavu už mě nebaví uklízet ,vařit žehlit atd
21. led 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jojo, na příští týden něco vymyslíme konečně ne? Nás čeká technická až v říjnu, tak do té doby můžem jezdit :grinning: Tak třeba ve středu nebo čtvrtek? To bude David zase v práci.
21. led 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no budem muset jinak mi dočista hrábne :confounded: psala mě kamoška že konečně má byt ,že se mám stavit ,zaprvé nemám čim dojed do Adamova a za druh= to je ta co se není dlouho odstěhovala od chlapa a teď před vánocama ji braly ten vaječník .Takže je mě blbí tam aji dojet z dvouma děckama když ona žádný nemá a možná ani mít nebude
21. led 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste tu někdo z okolí Bystrce??
23. led 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 Terko , tak zítra už to vypadá slibně s technickou tak bysme mohly vyrazit ,tade jestli tam půjdeš :dizzy_face:
23. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ahojky byla jsem na Zumbě :wink: .Jasan tak zítra určitě jdu.Tak mi pak písni.
23. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 Tak jestli budeš zítra na FB tak písni ,domluvíme se tam -bude to rychlejší .Já mám počítač zaplej furt tak to namě zařve když písneš.A co dneska to bylo lepší nebo jsi zase ko :grinning:
23. led 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Asi ne :frowning2: Ale jak bude hezky, vyrazíme na přehradu :slight_smile:
24. led 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina taky už se tam těšim - vanilko borůvková točená zmrzka -mňamííí :grinning: :grinning: :grinning: já chci teplo , člověk myslel že už bude a zas tady napadlo tak 2 cm sněhu chjo
24. led 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Je to na houby, říkají že má mrznout do půlky února... Pak snad třeba to jaro přijde. Letos je ta zima dost hnusná. Malej mě už nějak odmítá dopoledne spat, když vstává až později :frowning2:
24. led 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no taky jsem to četla :frowning2: .No jo to je naprd ,ale zas lepší než aby vstával o 5 , malej mě taky spí jen po obědě a víc ani rana a chce se mu ještě o 6 večer ale když nám vtu dobu usne v autě ,tak je pak na nohách až do 11 :angry: a já bych spala furt až bych brečela
24. led 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jo to by malej taky spal ještě později odpoledne, ale má smůlu. Teď bude spat taky asi až v Olypiii, už nemá cenu ho uspávat po obědě. Ale tak to dopoledne zas až tak nevadí. Přece jen jsme dole třeba až od osmi a předtím sem se tady s ním otravovala od pěti, tak sem byla ráda že jde spat. Takhle je to pár hodin do oběda a pak spí.
24. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek