• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@bufina a David bude sedět kde ?zavřeš ho do kufra :grinning:
24. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jo vidíš, on má vlastně karanténu... Asi mu skočím do lékárny pro roušku :slight_smile: Ještě neslezl dolů...
24. led 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina a nebo vystrčí hlavu z okýnka :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek By pak na ní měl asi námrazu...
24. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina to je škoda ,nikoho tu zatím neznáme :confounded: tak až se budete chystat dejte vědět, máme ji kousek od baráku :grinning:
24. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka To sme na tom stejně, já tady v Tuřanech taky nikoho neznám... Venku je to samej důchodce, ale školky sou narvaný, to nechápu....
24. led 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka @bufina já vlastně ani nevím kde nakonec skončíme. Měli jsme bydlet v Modřicích, ale sešlo z toho :frowning2: Zatím bydlíme u našich, ale nepůjde to tak věčně. Hledáme hledám, já mám fobii ze sídlišť, ale nic jiného nás asi nečeká.
24. led 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina já doufám v jaro a léto kdy jsou narvaný dětské parky. Máme tu jeden kousek od baráku a slízají se tam mamky ale teď v létě jsme kontakty nenavázaly pač Naty už je přece jen velká a maminky tak velkých dětí většinou už na parky kašlou a pracujou... tak snad letos. Ale já jsem taková držka že si pokecám s každým tak myslím nebude problém :slight_smile:
@zuhur a to hledáte ke koupi?
24. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka jo ke koupi. Našli jsme si krásný byt, ale makléř utekl se zálohou, majitel se rozhodl byt neprodat a pak jsme se akorát tahali s realitkou o peníze. Málem jsem přišla o mlíko a ze dne na den z nás byli bezdomovci. Naštěstí nás vzali naši zatím k sobě.
24. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur no to je taky bomba teda....a pak že je to s realitkou bezpečný :rolling_eyes:
24. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky sorry ze nakukuju, ale s realitkou nenakupovat nic :grinning: ja jednu dobu v realitce pracovala a radim ne, provize je draha, pravnik na smlouvy a uschovu vyjd elevneji, kvalitneji a bezpecneji :wink:

jinak my planujem mimiska az tka za rok, ze se budeme snazit...a ted aktualne hledame pozeek pro domecke, ted jsme na vinohradech, ale zadna slava :-/ kolem baraku zadne hriste, jen jedno se skluzavko kde nikdo neni :-/
24. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote tak poraď kde má člověk přijít ke slušnému bydlení. Hledáme kde se dá, peněz nemáme tolik abych si mohli postavit domeček a moc z Brna nebo daleko se nám nechce. Rodinu máme tady, práci taky.......
24. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur pokud danou nemovitost nabizi vice realitek, znamena to, ze realitka nema exklusivni smlouvu, pak bych sla na porhlidku nebo jinak zjistila o jaky byt kde se jedna a kdybys ho chtela, mrknout n akatatr nemovitosti kdo to vlastni a jit primo za nim, nebo mu napsat...kdyz relaitka nema exklusivi smlouvu (vetsina jich ji nema) muze majitel bytu ho prodat kdykoliv komukoliv :slight_smile: i pokud jdo o dum :slight_smile: muzes me do IP napsat jaky mate limit financni? a jinak hledat na bazaru seznamu jinych, nbezrealitky cezet a podobne severy :slight_smile:
chapu my take nechceme z brna a hledame do nejlevneji pozemek a domek postavime za prachy za byt :slight_smile: za 2 mga am ekrasny 5+kk s garazi nacenen :slight_smile:
24. led 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky hledáme do budoucna nějaký baráček, ale chceme se vrátit na severní moravu, protože tady v Brně nikoho nemáme, všichni příbuzní jsou na severu
jinak dík za příspěvek ohledně realitek, my máme vyhlídnutý baráček a majitel ho má na seznamu, ale nevíme kdo je majitel a má tam cena k jednání a zajímalo by nás za kolik by to prodal sám, protože už to skoro o milion slevnil a to je přes realitku, tak třeba než budeme mít penízky tak to ještě slevní
25. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 tak na to bacha - byt který jsme měli vyhlídnutý byl taky slevněný - ovšem majitel o tom neměl ani tušení :angry:
25. led 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám problém a dotaz zároveň. Do 20. ledna jsem byla zaměstnaná i když na mateřské, ale teď mi pracovní poměr skončil. Nevíte, jestli se mám hlásit někde na pracáku nebo jak je to s placením zdravotního, když už ho teď neplatí zaměstnavatel? Díky
26. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar Tomu tak úplně nerozumím, to tvoje pracovní místo zaniklo nebo jak? Ale každopádně jestli pobíráš mateřskou, tak za tebe sociální a zdravotní platí stát, takže tohle řešit nemusíš.
26. led 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Měla jsem smlouvu na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou - a te holčičce jsou 3 roky, takže mi smlouva skončila. Díky, právě jsem nevěděla, jestli je to automaticky nebo se musím hlásit na pracáku...
26. led 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Díky, napsala, ale dlouho tam nikdo nebyl, tak nevim, zda si všimnou :slight_smile:
26. led 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michmar je tam jedna tuším j.a.n.i. a má tady toto celkem dobře zmáknutý a celkem často tam chodí a radí
26. led 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek tak mi tam potvrdili, co říkala bufina, ze to nemusím nikam hlásit. jsem ráda, stačilo mi vyřizovat porodné a rodičovské... úřední šiml...
26. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michmar tak to je super :sweat_smile: . Já to nechala oběhat tátu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek tak to máš dobrý. vzhledem k tomu, že mám trvalé bydliště mimo brno, nemohl tam v pracovní dny, kdy je sám v práci...
26. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michmar no tak to je naprd a tos jezdila vyřizovat papíry ještě jinam ? By mě asi odvezly kdyby tam něco spletly a já se musela trmácet někam daleko . :confounded:
26. led 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen nakukuju...michmar mě taky skončil pracovní poměr na rodičáku...musíš to nahlásit pojišťovně
27. led 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ach jo holky ten můj koblížek nechce jíst a to je uněj co říct :frowning2: jediný co zblajzne je piškot a to už jí 3 den ,Je vidět že je mu fakt špatně - nemám ráda střevní chřipku :angry:
27. led 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Adámek tenkrát neměl sice střevní chřipku, ale jak bral antibiotika a měl průjem, tak nejedl skoro 10 dní...
27. led 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no to by možná Davídek zhubnul na normální váhu :grinning: ,ale vážila jsem ho ráno a je furt nato stejným
27. led 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek