• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek no, musím tam stejně ještě jednou, protože rodičovskou můžu vyřizovat až dva měsíce před začátkem... nejlepší je, když zapomeneš něco doma jako já :slight_smile:
27. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tegga díky, tak já se jim tam ozvu
27. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michmar :grinning: :grinning: :grinning: tak to potom nas ...... :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ale tak v těchhle případech buď ráda že má zásoby :slight_smile:
27. led 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo. No, ještě jsem volala do pojišťovny a tam mi řekli, že jim mám dodat nějaké potvrzení od sociálky od kdy pobírám mateřskou.. Tak zas musím ještě shánět něco takového.... Jinak jim o ukončení pracovního poměru dává vědět zaměstnavatel. No šílenost veliká..
27. led 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina to jo ale ty zásoby má taky na 3 takový choroby :grinning:
27. led 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michmar no copak naše úřady ty stojej zato ,ale aspoň se pěkně zadarmo naběháš a pak možná ještě něco dostaeš :sweat_smile:
27. led 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No tak si vem že Adámek zhubnul 300g, tak si to propočítej, když moje roční dítě váží 9,5kg :grinning: Sme se teď krásně vyspali, malej chrní už přez dvě hodiny, jen já sem musela jít dolů s Nikolkou na wc. Ale ty dvě hodiny stačily :slight_smile:
27. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak mi vstávaly až teď , teda já a Davídek opice nespala a hrála si tady potichu sama
27. led 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to máš taky super když vydrží být hodná. Nikolka zase ležela u sebe v posteli a koukala na minimax jak včera. Až sem si myslela že taky spí.
27. led 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak to já Verunce oblíkla tu malou peřinu a polštář povlečenim jak vycvičit draka ,tak samozřejmě unás jede celej pohádka jak vycvičit draka.Ale dvakrát mě vzbudila ,jednou mi donesla nočník s louží a po druhé s bobkem .Ještě to budu muset dolati ať si sama vyskočí na záchod a utře zadek ,aby nemusela budit maminku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek hihi a ještě by mohla kolem vás marodů lítat ne? :grinning: :grinning: :grinning: Se už zase těším do postele... Půjdu si s malým lehnout o šesti, když vstával po půl 2, tak to už bude zase protivnej.
27. led 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek atak to je malá šikovná :slight_smile: ještě polaď ať zvládne i ten zbytek a bude to bomba, to pak může jít rovnou do školky už. Já to malou taky učila celkem brzo, chodila od 2,5 let do školky tak to umět musela. Jednou mi ale propadla do wc..to byla docela sranda, pak jsem pořídila to sedátko teda :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 05:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaaatinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta musela vypadat huděrka zaseklá v záchodě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já sedátko mám ale je vepředu takový vyvýšený a když si vyleze na stoličku tak je to furt málo . Budu ji muset koupit větší stoličku aby to přehoupla
28. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
@pandysek :Tak jak ti bylo????:slight_smile:
28. led 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ahojky .čoveče úplně v pohodě ,akorád mě ten den ještě bolely nohy,ale to bylo stěch kozaček .Jsem čekala že se tejden nepohnu :sweat_smile:
28. led 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek mi měli takovou tu z Ikey..pravda ze začátku taky bojovala ale ona je docela větší na svůj věk tak jí to brzo šlo. Naštěstí nepropadla úplně dovnitř....to by musela rovnou do sprchy :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur ahoj Zuzu, do Židenic jezdím za babičkou na Došlíkovu a někdy i k bratrancovi na Čejkovu, tak se můžem někdy domluvit na scuka, z Lesné kde bydlíme tam jede přímo pětačtverec, takže cesta v pohodě :slight_smile: :wink:
28. led 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek zdar cvičenko, tak kolikrát už jsi byla zumbovat?
28. led 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 těch 12 hodin spánku vám teda závidím, Vašik vydrží tak nejdýl tři :frowning2:
28. led 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka to budu moc ráda
28. led 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka no nazdárek ,cvičenka byla zatím jen jednou a dobrý .Vedle Terky jsem byla jak úplný dřevo a při cvičení by mě bodl inhalátor ,ale super aspoň se člověk vyblbne
28. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek haha to chcu vidět! Někdy bys mě třeba mohla vzít do vleku, až pofrčíš autem a bude hlídání? To by mohlo být fajn :sunglasses:
28. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur vy jste na které ulici, jsou někde poblíž ty, co jsem jmenovala?
28. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka já ti dám hahaha.Tak já hlídání mám ,řeknu starýmu a hlídá , když je to pro hubnutí tak to pohlídá bez keců .A přibrzdit ti u domu taky není problém je to po cestě ,ale teda máš odvahu :grinning: :grinning: :grinning: Jen aby jsi byla doma ty cestovatelko
28. led 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: @pandysek :Tak to byl celkem laláč a než si zapamatuješ kroky ještě párkrát a uvidíš potom teprve to bude pořádně na tělo. :wink:
28. led 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no to nééé ,až se dotoho trochu dostanu a nebudu se tam tak motat tak to bude lepší :grinning:
28. led 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 snad :sweat_smile:
28. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Tak já na dvou hodinách poprvé pohodička,ale potom už trošku znáš ty kroky děláš to poctivě a tím je to lepší.Dnes jsem byla taky :wink:
28. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 se blázen
28. led 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek