• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@brzdinka :Já jsem za to moooc ráda normálně je to tak 13-14 hodin opravdu je večer a v noci poklad Emička.Přes den je to horší,ale to mi vůbec neva. :grinning:
28. led 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Jo jo,ale manžel byl doma tak jsem šla cvičit,jdu potom až v nedělu a to je dlouhá pauza od středy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 seš máslo ,počkej co ti na stáří řeknou kosti .Doma jsem nahodila permošku a že teda jo ale až po mateřské nebo až nám ten jeden blb vrátí prachy . A neprovokuj stim spánkem zase :angry:
28. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Tak do hrobu jedině zhuntovaná nééé,kloby a kosti budou o.k.Pořád lepší jak cholesterol,tuky a cukry néééééééé :wink:
28. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no to jo ale stejnak v 60 budem mít obří prdel a cvičit chodit nebudem,jedině jezdit mhd a do lídla pro levný rohlíky :grinning:
28. led 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 a kdes byla zase na Cejlu ?
28. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :No nestrááááš to nechciiii.Ne ne jela jsem s Valerií do Bílovic.
28. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no blázen vždyť to říkám a nebudeš dělat cvičitelku místo kadeřnice? :grinning:
28. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka tak jsem se dívala na mapu - Čejkovu jsem neznala, ale ta není daleko, Došlíkova je spíš už Juliánov, ale taky to není tak daleko. 45 - jede i na Starou osadu ne? To mám pět minut - my momentálně bydlíme na Myslbekove.
28. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :No být mladší a svobodná bez závazků tak asi anoooo,se mi to líbí a baví mě to. :grinning:
28. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 se koukni na facebok dala jsem tam odkaz -video :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu poklidit a do hajan tak dobrou holky :pensive:
28. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ahojky ,tak co dneskaaaaa?? :grinning:
31. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ahooojky ráda bych,ale dnes jsem si nechala tělísko a nemůžu celý týden. :angry:
31. led 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek já bych šla tu k nám do průvanu nechceš jít
31. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
no já jsem si to myslela , právě proto se ptám .A co proběhlo to v pohodě pak mě musíš poreferovat co mě čeká a nemine :confounded: .Tak příští týden semnou už počítej asi bych si koupila i tu permicu :grinning: .Jsem ti chtěla zavolat ale půjčila jsem segře nabíječku a ještě mi ju nevrátila a telefon mi křičí že chce žrát :rolling_eyes:
31. led 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hannah23 čoveče zašla bych ,ale asi tam netrefím - nevím ani kde je union
:frowning2:
31. led 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Jasan určo půjdu v neděli,jinak s tebou počítám na pondělí taky jsem si koupila další permici :wink: Bylo to celkem v poho čekala jsem to horší ,ale zvládla jsem to,ted trochu cítím podbřišek ani nešpiním tak snad to bude o.k,za 2měsíce na kontrolu..A v tom unionu je to myslím v týdnukolem 15-17.00 to je na mě brzo v týdnu.
31. led 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 :Já chodím jen na Valerií ,každá cvičitelka má jiný styl.
31. led 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 no to já vím, že každá je jiná, ale já ještě nebyla u žádný, ty jsi už byla u jiný než u Valerie
31. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 :Pořídila jsem si pernamentku na Val a to chodím na Cejl a mimo Brno.V průvanu to neplatí,jinak ještě se tam chodí do Průvanuna Terku.
31. led 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme dneska byli s prckem poprvý v plavání a bylo to celkem fajn. Sice to nějak vyšlo, že jsme tam byli jen sami s instruktorkou, ale příště by měly přijít ještě dvě maminy, to bude větší sranda :sunglasses: Super je, že to mám asi 10m od baráku, tak se nemusím bát, že nachladnem. Jinak Vašík zlobí, spí ještě hůř, než doteď a já jsem z toho dost odrovnaná :frowning2: Ve čtvrtek jedem na 4 dny do Beskyd, na chatu, kde není elektrika a ni teplá voda, to jsem zvědavá, jak to přežijem...
1. únor 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur zdar, na Starou osadu je to od nás asi čtvrt hoďky, takže těžká pohoda :wink: Myslím, že někdy příští týden by to mohlo klapnout. Úterý nebo středa :slight_smile:
1. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka prima tak se pak domluvíme :wink:
1. únor 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka ahojky , kam snim chodíč plavat na teslu?Ale zase bazén a ještě instruktorku sama pro sebe to taky není špatný :grinning: unás je to taky s malým na ho..... furt akorád řve .to ještě existuje bez elektriky a bez tep. vody?? :astonished:
1. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no jo chata bude něco, jak výprava na Apaluchu :grinning: Plavat chodíme do Infinitu, je to teď nově otevřený wellness tady na konci Lesné a mají tam i plavání pro děti
2. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka jojo vím, to nám došel leták ,ale že tam mají i pro prťata to tam nebylo Ato máš 10 minut jo , to máš pomalu u baráku ne? to počítáš i se schodama ty minuty ne :grinning: :grinning: :grinning: hned bych jela ale taky ,ale spíš bych brala jeden den bez dětí a manžela nějak už vě všichni přerůstaní přes hlavu :confounded:
2. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ne deset minut, nýbrž metrů :dizzy_face: tudíž tak 2 minuty :grinning: Taky bych brala relax bez dítěte, prostě se natáhnout v sauně, pak si jít zaplavat, pak na masáž. To by bylo žůžo a vzpruha pro naše zmožený záda, co?! Musím říct mamce, že to chci jako dárek k příštím Vánocům, narozeniny už jsem letos taky měla, tak dřív asi žádná příležitost nebude :rolling_eyes: :angry: :frowning2: :astonished:
2. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka já jsu ale d..... :grinning: .Tak to opožděně všechno nejlepšíííííí.Tak to bych chtěla taky masáž ,bublinky jééééé
třeba pohlídá i bez svátků co :fearful: Jenže mě se otom může jen zdát ,dneska jsem to říkala Davidovi že bych byla ráda kdyby ty tři a zvířata neviděla celej den a bez odezvy :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
2. únor 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek