• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@bufina ahojky , máš to nějaký rozbitý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo kolem proběhl skřítek vypínáček :sweat_smile:
4. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahoj, to teda nevím co s tím zase je :frowning2: A skřítek vypínáček spí, tak ten za nic nemůže. Ale blblo to už ráno, to chat nešel vůbec.
4. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina nešel to vím taky .Plastelínu už máme doma schovanou na zítra .Ženská mi napsala večer že se můžem dneska kdykoliv stavit ,tak jsem tam vyhnala dopoledne Davida .Jsem zvědavá co nato řekne ,V Globusu měly včera prd měly tam jen dvě ty velký plastelýny za nějakejch 70 kč a nic víc
4. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina nejde mi tam psat ,něco napíšu dám entr a zmizne to,tak nevím co stim je dělá mě to tak i u Davida když mu chcu něco napsat :frowning2: mají to pos.... :frowning2:
4. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to jo, to je blbý. Snad to ještě dneska půjde. Ještě vypadne kůň a budem v prrr úplně :grinning:
4. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no to jo , já mám nainstalovaný icq tak bych ti poslala odkaz a byly bysme zachráněni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo potom sms :grinning: . A už jste v pohodě ?
4. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Hihi, poslední možnost :slight_smile: Už celkem v pohodě sme. Jen mám pořád ty uši zalehlý, tak su nahluchlá. Malej má trochu rýmu, ale nejhorší sou asi pořád ty jeho oči. Furt mu z nich teče. Ráno je nemohl pořádně rozlepit a když spí třeba jen chvílu odpoledne a pak je otevře, tak se mu mezi řasama táhne ten žlutej hnus a má to totálně dopatlaný... A Nikolka má taky ještě trochu rýmu... Ale jinak dobrý.
4. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no tak to je to stejný co měla Verunka ten zánět spojivek - bacha je to přenosný :confounded:
4. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek A jakou to mělo barvu to co jí teklo z očí? Adámek to měl ve středu do zelena, ale teď je to už žlutý. Se před chvílou vzbudil, tak sem mu to zase vytírala, to byl ječák. Citlivák malej. A zase má teplotu. Tak dostal sunar s nurofenem.
4. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina měla to teda jen žlutý tušim .Chudák malej
4. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek A to s ním budu bojovat ještě večer. Takhle kapky mu tam zvládnu dat. To ho položím, chvílu počkám a jak si nedává pozor, tak mu tam kapnu a do druhýho za chvílu taky tak. Ale na noc mu tam dávám mastičku. Ta je taky super, taková modrá. To sem byla ráda že pomáhal David, teď teda nevím jak to udělám sama. Mě sestřenka říkala že špatný to je když je to zelený, že to sou pak potřeba atb. To žlutý bych měla zvládnout s tím co mě poradila.
4. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina prosímtě byly jsme na procházce . Vařím šťavnatá žebírka z toho pytlíku a malýmu letní zeleninku z vepřovým masem a testovinou . :sweat_smile: Odpoledne pojedem do Olympie a do ikei na koule :grinning:
5. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak ty sme ještě neměli :slight_smile: Já už sem dovařila. Zapečený brambory s mletým masem a majda na to je taky z pytlíku :grinning: To se máte teda, taky se už těším na koule. A co v Olympii?
5. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tys vařila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já taky ne ale děláme to z krkovičky neměly žebírka :sweat_smile: no do olympie půjdem se kouknout asi do pompa Dadínek bude mít v březnu rok tak po nějaké hračce a půjdem s děckama nahoru do toho koutku jaks tam byla ty ,aspoň se tam vyblbnou
5. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jojo, vařila :grinning: Se máte.... A co žes Davida nakonec ukecala? Nebo musí zase něco žehlit? :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jsem měla narážky že rodinu nikam nevezme ,tak pojedem aspoň tam - se přidejte :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Bych ráda, ale David je v práci autem :frowning2:
5. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no nekééé ,tak procházkou přes dálnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek hahaha, s Nikolkou bysme tam došli tak za dvě hodiny.
5. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky , to bylo dneska krásně ,kéžby už to tak zůstalo a bylo jen teploučko a svítilo sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem ráno umyla okna a kdybych věděla že za dva dny nebude zase kosa tak bych už řádila na zahradě :rolling_eyes:
6. únor 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek zdarec, tak jsme se vrátili z hor a tady jaro! Takový šoky, ale venku je tedy luxusně, co? :sunglasses:
7. únor 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur ahoj, tak vzhledem k pěknému počasíčku bych neváhala a spáchala domluvenou procházku hned zítra, tak kolem půl třetí, hodí se ti to?
7. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka no ahoooj , tak jste to tam přežili jak tak koukám :grinning: :grinning: luxusně je ale prej jen tejden a od středy ochlazování .Taky trávíme hodně času venku na procházkách a lapáme energii .Jsme ráno byly a na sluníčku bylo luxusních 24 stupňů
7. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka nezlob se, ale zítra běháme kvůli bytu, ono je to na dýl - to ti pak popovídám. Ale zítra se určo zkusím ozvat. Pěkně by mělo být hezky do konce týdne, takže snad vyjde středa nebo čtvrtek - záleží na tom jak se pak domluvíme.
7. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur ok středa by taky šla, čtvrtek už mám zablokovaný, těším se a doufám, že slunko nezklame :wink:
7. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek 24 stupňů?To je fakt luxusní!
7. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek kam tak chodíte na procházky? Asi na koníčky, že?My jsme tam šli jednou, kamsi za Soběšice do polí, kolem ohrady a pak dolů lesem, až jsme došli k nějakým chatičkám s potůčkem uprostřed pozemků
7. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka cožeeee ? kde jste byly proboha ,rybíky jsou mezi Sobulama a Lesnou tam utěch zahrádek a nebo lesem když projdeš až k mosilaně.Chodime tak jako kolem dokola , většinou po mokrohorské cestě ale né moc daleko tlačit dvě děcka na kočárku zpátky do kopce se mě moc nechce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: skoro 40 kilo je znát :grinning: a nebo když jdeš kolem panské líchy tak dojdeš do Bílovic ,ale teda potůčky :astonished: :astonished:
7. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no to vypadalo, že si to tam ti osadníci sami vytvořili, bylo to hodně prudce dolů cestou necestou :confused:
7. únor 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek s kočárkem by to tedy :grinning: opravdu nešlo
7. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek