• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek já jsem měla malýho v šátku :slight_smile:
7. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka hihihihihi a nevlezly jste někomu na zahradu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka prima na zítra s vámi počítám. Další prohlídku manžel stejně domluvil na čtvrtek :sweat_smile: Pošlu ti telefon do IP.
8. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky opět tu dávám adresu na mateřské centrum, teprve se rozjíždí, ale je to tam fajn, zatím cvičí s dětmi jedna maminka(majitelka), ale cvičení pro těhotné a po porodu cvičí zkušená paní, zatím jsou ve skupinkách tak jedno dvě děti....http://www.materskecentrumbrno.cz/index.html
8. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 nevíš náhodou jak staré dítě ti během jazykových kurzů pohlídají?
8. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur no přesně ti to neřeknu, ale myslím, že jakkoliv staré, ale zjistím ti to ve čtvrtek tam jdu
8. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 ahoj, díky za tip, na netu to vypadá dobře, hlavně slušný ceny :slight_smile: zaujalo mě cvičení pro všechny a taky ty jazykový kurzy s hlídáním v ceně! Dřív jsem bydlela na Zahradnické, to bych měla 5 minut od domu, teď to bude o dost horší až z Lesné, chtělo by to autíčko :confused:
8. únor 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 budeš moc hodná, i když se schyluje ke stěhování a já zas budu hledat vše v novém :frowning2: Ale zas bychom konečně bydleli - no vše má své pro a proti :wink:
8. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jo málem vlezli :grinning: ale teď si uvědomuju, že naproti vedla nějaká regulérní lesní cesta, takže to tam musí jít i s kočárkem
8. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur jéjé a kam vás vítr zavane?
8. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka no jestli to vyjde, tak asi do Šlapanic. Zítra ti to popovídám. Ono je to u nás dost složité.
8. únor 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur no jo to si dovedu představit, my jsme si taky užili svý, než jsme se usadili tady.
8. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ahoj Tery , tak dneska ztoho nic zas nebude , jsme na hromadě všichni .Mám nateklý mandle a rýmu . Se nato už vy ....... :confounded:
9. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: @pandysek :Jejdaaaaaa tak to je blbé,hlavně se dejte do kupy. :wink: Půjdu i za tebe na dvě hodky. :slight_smile:
9. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur koukám, že se asi budete stěhovat - a vypadá to, že správným směrem :slight_smile:
9. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, můžu se k vám přidat? Bydlíme pod Lesnou, v Divišce, mám 4 měsíčního chlapečka a chybí nám někdo na pokec a kočárkování.
9. únor 2011 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko už jsem si říkala kam jsi zmizela :wink: Ale, do Šlapanic se jedeme zítra podívat podruhé, ale už jim to potvrdíme. Lepší byt jsme za posledního půl roku nenašli a asi zase nenajdeme.
9. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no doufám že to bude jen na chvilku .Zas to nepřeháněj přijede ti dcera ať jsi fit :grinning: Co véča ?
9. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejla ahojky , určitě se přidej .Hezký jméno chlapečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je kousek
9. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuhur ve Šlapanicích je krásně , bazén , klid ,trolejbusem 15 minut do města .Já myslím že tam budete mít fajn bydleníčko
9. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Neboooj jsem fit :wink: Tak si představ,že nestíháme,jen proběhl včera večre nákup to byla paráda,jsem byla celý den v práci a pak jsem padla jak mrtvola.
9. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no tak to si teda užíváš volno bez dítěte :confounded: Já myslela že bude romantická večeře a né nákup :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jasně, Davídek je krásný jméno, ...ti nemusím povídat! :grinning: :wink: Kousek od Vás? A kde bydlíte?
9. únor 2011 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejla :grinning: :grinning: :grinning: . V Soběšicích
9. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No jo, to fakt není daleko. To tam máte ještě krásněji než my tady, i když bydlíme taky kousek u lesa.
9. únor 2011 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejla jojo lesy máme všude ,na procházky z kočárkem je to paráda ,ale pro větší děcka tu není žádné vyžití nato je zase lepší sídliště ,tam občas nějaká ta prolízačka je ,tady co si neuděláš na zahradě tak venkku nenajdeš :confounded:
9. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tady v Divišce sídliště-prolízačky nejsou, jen jedna a ta není nic moc. Do lesa chodím, ale je to tu všechno děsně do kopce a navíc věčně plno bahna, takže se pak s kolečkama obalenýma kilem blata nedá vůbec jet :grinning: Na prolízky máme ještě chvilku času, takže zatím jen jezdíme nebo spíme na balkoně v kočáře.
9. únor 2011 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejla kde je to přesně čoveče -koukám na mapu a nic nevidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, jestli na mapě najdeš "Divišovu čtvrt" :slight_smile: Ale je to přímo pod Lesnou, pod sídlištěm, jakoby naproti proti Královopolské strojírně... No a vedle Lesné, pod Soběšicema, je ten les, kam chodíme :grinning:
9. únor 2011 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejla ahojky , tak to máš celkem daleko do toho lesa ne :pensive: to je taková procházka na procházku :grinning:
10. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek