• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@brzdinka díky za prima procházku. Moc rádi si to s Jindříškem zase zopakujeme :slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ahojky. nene, daleko do lesa to nemám, bydlíme na kraji hned u lesa, ale když se vydám na procházku, tak je to pak velký okruh až za Lesnou, pod Soběšice.
10. únor 2011 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejla tak se pak třeba můžem domluvit na nějakou procházku :grinning: :grinning: teda jestli ještě někdy budem zdraví :confounded:
10. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ráda. Co vás sklátilo, chřipka? A obě děti? Tak snad budete brzo v pořádku :slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejla no asi chřipajzna . Prvně nám tu táta umíral na rýmečku a včera jsme s malým chytily pořádnou rýmu a kašel a dneska se Verunka probudila taky s rýmou ,takže lítám jen s kapesníkama, odsávačkou a kapkama celej den jak magor.Malej v noci nespal a já samozřejmě snim tak mám ještě k červenýmu nosu pytle pod očima no radost pohledět :cry: :cry: :cry:
10. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no.. popsala jsi to naprosto živě :slight_smile: :slight_smile: , úplně to vidím. My jsme měli mezi Vánocema rýmu - ve 3 měsících ji malej chytil od příbuzných, a lítala jsem podobně s odsávačkou a kapkama - naštěstí ale , narozdíl od tebe, jen s jedním dítkem. Ale to je vždycky nepříjemný, tak popřeju hlavně ať z toho není nic horšího a brzo to přejde.
10. únor 2011 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , jojo nemocný příbuzný mám taky nejradši hlavně ty bezdětný co si neuvědomují že když naně naprskaj že budou na hromadě .Teď oba konečně chrní ,ale asi to nebude na dlouho . Aspoň že je tam teplo a můžu jim tu větrat a dodavat čistej vzduch .Jdu si namastit pod kolenama a druhou půlku dne :confounded: a skamarádit se s žehličkou :angry: mám toho tu mraky tak třeba se utoho vypotim :grinning:
10. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Koukám, že je to všude stejný :grinning: :grinning: Jak s bezdětnýma prskajícíma příbuznýma, tak s hromadou žehlení :grinning: Mám tam hromadu košil a nějak to neubývá, malej mě k tomu moc nechce pustit :unamused: tak se do toho musím taky dát.
10. únor 2011 ve 13:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla ahoj my bydlíme nahoře na Lesné, takže relativně kousek od vás, jednou jsem bloudila lesem a málem došla až do Divišky :wink: Zpátky to teda bylo pěkně do kopce :angry:
10. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek hele, když jseš tak divá do procházky, tak přijeď pěkně za mnou a pak můžem mašírovat do Divišky, yes?
10. únor 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur juju, bylo to velice osvěžující :wink: Počkáme si zas na nějaký krásný den a vyrazíme!
10. únor 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám bezva tip na jaro, MAJÁK na lesné- hřiště pro prcky + kavárna pro maminy, já to mám 10 minut od baráku, takže vřele doporučuju :grinning: :grinning:
10. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka neříkej dvakrát , až budu zdravá tak budu u tebe jak na koni :grinning: :grinning:
10. únor 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek nó, huš se těšim
10. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale žádný kopce - tlačím dvě děti a ty mají aji s kočárkem 35 kg ,Verunka je lenoch tak ju vozím na stupátku .Tak namě se musí opatrně po rovince a nebo jen z kopečka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek naopak čím víc kopec, tím víc fyzička :grinning: :grinning: S tlačením pomůžu (jestli teda zbude síla)
10. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek tam je to krásně z kopečka, řekla bych až moc a zpět se můžem vydat busem, to bude elegantní řešení, ne?
10. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka tak jo -počkej až je zkusíš ,David taky říkal že stim nadělám a už je vděčnej zato když ztoho Verunka sleze a šlape po svejch. :sweat_smile: Si děláš legraci stim busem ne -elegantní řešení :grinning: - já se tam vždycky akorád nase.. ,vždycky ti důchodci směřující do Lidla nebo do Bille .Minule se tam nanás ze segrou koukali jak kdyby jsme spadly z višně, že já jsem si tam dovolila dopoledne vlíst s kočárkem a segra si sedla a na klín si dala malou .Páč to bylo tak nacvakaný žeby tu chuděrku malou co není pomalu ani vidět ušlapaly .To radši vyšlapu ten kopec nahoru
10. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka ahoj, posílám slíbený odkaz - čas máte do 28. února http://sudoku.nutradefense.cz/
11. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ono jezdit MHD s dítětem je jen pro dobrodružné povahy
11. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka ahoj. jo, je tu sice pěkně, kousek do lesa, ale od nás všude samý kopce, a pořádný :slight_smile:. Když je sucho, tak se to dá, i když se člověk pěkně zapotí. Mám výhodu jednoho dítěte v kočárku, s druhým na stupátku bych to asi teda opravdu nedala... :grinning: To se fakt nedivím :slight_smile: Na Majáku to znám, chodila jsem tam do angličtiny a dřív před mateřskou občas na beach. To dětský hřišťátko je tam skvělý, to by se, jak bude pěkně, opravdu dalo, byla bych pro. Já bych to vzala opačně jak vy - napřed elegantně busem, a pak pěkně z kopečka :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla no to jsme to pěkně domluvily! A jak to máš daleko na zastávku busu 57? To bude nejblíž asi ta Slavíčkova, ne?
11. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur dík za odkaz, kam jste dneska procházkovali? My jsme šli kolem rokle a chytli jsme i sluníčko :slight_smile:
11. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek musíme najít nějakou nízkopodlažní padesátsedmu a vychytat časy, kdy není narvaná, řekla bych, že tak od deseti do dvou by to mohlo jít :wink:
11. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Nejblíž to mám na 84 a na Halasáku přesednout, nebo na tu Slavíčkovu. Jenže tam je to vyfunět ten kopec ze spodu Divišky :grinning: . Když jsem jezdívala na ten Maják do té angliny, tak jsem, abych ušetřila čas, to brala autem... O tom ježdění busem ale hlásíte děsný story a chcete vychytávat ty nízkopodlažní a nenarvané... To je to fakt taková hrůza s těma důchodcema apod.?
11. únor 2011 v 16:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka dnes to bylo takový zmatený. Šla jsem naproti sestře k práci na Cejl a pak jsem jenom bloudila mezi domečkama. Sluníčko jsme chytli taky.
11. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuhur teda na Cejlu bloudit mezi domečka by se mě teda moooc nechtělo :grinning: když jsem odtaď z práce chodila do města tak co nejrychleji a přímou cestou :sweat_smile: .A co se týká ještě toho mhd ,já moc dobrodružná nejsu spíš výbušná v takových případech ,proto jsem si udělala řidičák abych doněm nemusela s dětma nebo opravdu jen minimálně
11. únor 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejla :grinning: :grinning: připadá mě že Lesná co se týče duchen je nejhorší, ale za Hlasákem směrem do města už je to laláč :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. únor 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 hele když to bude + mínus hoďka dvě kolem té půl paté tak by to bylo super ,záleží na tobě kam mě vměstnáš .Budu náročná a zapeklitej případ :grinning: :grinning: :grinning: takovou jsi tam ještě neměla :sweat_smile:
11. únor 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek na Cejl jsem si došla jen pro sestru, pak kolem Sparu a mezi domečkama jsem bloudila pak po Židenicích
12. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek