• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@zuhur ahojky, jak jsem tu brouzdala a pročítala, tak jsem vyčetla, že bydlíš na Myslbekové. Já bydlela za svobodna za rohem na Chudobové, a doteď tam jezdím často za našima... :slight_smile:
12. únor 2011 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: :grinning: :grinning: co je mi platnej laláč od Halasáku, když než se tam s kočárem dofuním, mám dost :grinning: :grinning: kamošku mám v Černých Polích, a ta nechápe, jak si můžu stěžovat na procházky v kopcích :grinning: :grinning:
12. únor 2011 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla jo, to je opravdu pár ulic od nás :slight_smile: Klidně se můžeme domluvit na procházku.
12. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur jasně, budu ráda. :slight_smile: Příští týden určitě k našim pojedu některý den dopoledne.
12. únor 2011 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@pandysek :Jasně mrknu a dám zítra vědět :wink:
12. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ooookkkkáááá tak pak písni ,aby David mohl nahlásit případnou dovču
12. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejla Jsem se dneska otom bavila s manželem a ten říkal že ten Váš kopeček je jako brutální kopeček .Tak myslím že až se domluvíme na procházku tak já asi zbabělecky zůstanu nahoře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Doufejme že se počásko umoudří a nebude taková kosa jak slibujou ,aby jsme mohly vyrazit
12. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: :grinning: :grinning: no to je dobrý. Jojo, kopeček je to brutální, kdo neviděl, většinou nevěří, a myslí si, že to třeba zveličuju :slight_smile: Se ti nedivím, že chceš být zbabělka, já bych byla taky, kdyby to šlo :grinning: Tak to aspoň dělám tak, že většinou někam dojedu autem, vybalím kočár a procházkuju pak tam :grinning: :grinning:
13. únor 2011 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, prosim o radu .. tomas objevil ruce, ktere si uz asi treti den vehementne zere. Snazim se mu je vyndavat, ale to bych cely den nemusela delat nic jineho. Davam mu ro ruky takove ty krouzky na hracky, ale jeste moc nechape, ze si je muze strcit do ruky a maximalne si s tim vypichne oko. Co s tim? Mam ho nechat? Neudela si z toho zlozvyk?
13. únor 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
@pandysek :Psala jsem na mobil :wink:
@terak :Neboj to nebude zlozvyk,u nás to bylo stejně a nejlépe nacpat obě dvě ruce a pak si začala davat kousátka a hračky. :wink:
13. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 už jsem si všimla :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak ahojky, přesně tak žádnej zlozvyk to nebude ,dělá to každý dítě .Tak kolem půl roky si tam začne cpát palce od noh -toho se taky neboj to je taky normální . :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ja uz u neho nevim vis :grinning: Paseni koniku mi salamuje, ale skoro se zveda do sedu :grinning: Mas videt jak se vzteka. Cuka sebou jak ryba na suchu, nejlepe po jidle a rozciluje se, kdyz ho kurtuju k podlozce :angry:
13. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jak píšou holky, to neřeš, malej si do pusy strkal ruku až z toho blil...
13. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Ono to asi moc resit nejde, to bych mu tu pusu musela zalepit :grinning:
13. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak hihi, to jo.Tak buď ráda že si tam cpe prsty. Za pár měsíců si tam narve všechno co najde :grinning:
13. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Abych pomalu zacala schovavat psa ne? :grinning:
13. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak :grinning: :grinning: no jo je to chlap ,ti se vždycky vztekají když jim něco nejde.Třeba už ti chce sedět :grinning: a jak ho k té podlaze kurtuješ chudáčka :grinning:
13. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak náš malej strašně rád rve kočce chlupy :grinning:
13. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No začala bych psím jídlem :slight_smile:
13. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek K podlaze ne... krmim ho bud v naruci, ale casteji na stehnach (mam nohy zaprene o stolecek). No a on se snazi zvednout do sedu, takze ho kurtuju za raminka k mym noham. On sebou vzdycky cukne dopredu, jako by delal sed - leh a kdyz to neuhlidam, tak si pri tom ublinkne.
13. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina To kupuju kvalitni, na zdravou srst, s lososem ... to mu neublizi :grinning:
13. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to musí být na vás radost pohledět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak granule pro psa nám malej už taky zkoušel ,vybíral si červený ale nechutnalo mu to .Verunka je tenkrát jedla taky ,ale té to jelo takže jsme to musely zkovávat :sweat_smile:
13. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak to jo :grinning: Sem minule v tv čučela na to že dělají aji nějaký speciální granule třeba pro vykastrovaný kočky. to je fakt něco...

O sedmi valíme k doktorce s malým na kontrolu. Mně se tak nechceeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2011 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina jojo anejlepsi je ten slogan u toho - pro kocky, ktere ziji svuj zivot naplno :grinning:
14. únor 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak hihi... To fakt sedí :grinning:
14. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Krááásnééé :slight_smile:
14. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, na konika chodim uz dlouho, ale do jinych diskuzi. rikala, ze se kouknu, jestli nejaka mamina neni od nas - zidenice. :slight_smile: :slight_smile: mam skoro 11 mesicni anicku, je to nase slunicko a zaroven rostanda a vzteklounek asi po mamce(pry jsem byla taky takova) :slight_smile: .
14. únor 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Poradíte mi? - měli jste to taky tak? Během pár dní se mi z hodného usměvavého docela samo si hrajícího miminka stal ufňukánek, který si vůbec s ničím nehraje, u ničeho nevydrží, nemůžu ho nikam položit, nechce ležet ani na břichu ani na zádech, nebrečí pouze když ho nosím a on kouká kolem, ani sednout si s ním v náručí nemůžu, jinak spustí. Podotýkám, že není po očkování, a nezdá se, že by na něj něco lezlo, vypadá dobře a zdravě. Už jsem z něj celá uondaná :cry:
14. únor 2011 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek