• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@zuhur ahoj. Jsem byla dneska nahonem naprosto neplánovaně u našich a projezdila jsem v poledne Židenice křížem krážem :slight_smile: Bylo ale docela vlezlo, žádný jaro... Akorát jsem si uvědomila, že jsi psala, že se budete stěhovat pryč, tak to asi moc kočárkování nedáme, co? :frowning2:
14. únor 2011 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ahoj. nejsem ze Židenic, ale jsem tam každou chvilku u našich, takže jezdívám na procházky i tam, kdyby ses někdy chtěla přidat ... :slight_smile:
14. únor 2011 v 17:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla ahojky, koukala jsem, ze ses z divisove ctvrti. mam tam kamaradku. prestehovala se v cervenci do baracku a ma 1,5 chlapecka. mate to teda svinsky do kopce :slight_smile: . jasnacka rada se pridam. tedka jsme marodni a pocasi nic moc, takze jak se dame trosku do kupy...
14. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla stěhovat se budeme až za dva za tři měsíce a to do Šlapanic, takže za Brno kousek.
14. únor 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur joo, tak to jo. tak to něco stihnem ještě v Židenicích :slight_smile:
14. únor 2011 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe jo, svinsky do kopce :grinning: však jsem to tady v minulých dnech pěkně rozebírala... :grinning: tak já dám vědět, jak budu v Židenicích a ty můžeš zas říct, když půjdeš do Divišky, což? :wink:
14. únor 2011 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla ok, jsme domluveni. :wink:
holky, od zitrka akce v Penny Hamanek za 9,90 a v lidlu sunarka 14,90kc a kase 54,90kc. ja asi koupim hamanka, i kdyz je tam cukr, samotny ji to stejne nedavam nebo jenom pulku s ovocem.
14. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mabe jéé koukala jsem se do albíčka - kdy se ti malá narodila ??? a kde???
koukala jsem že jsi byla na vyvolání 18.3 . já byla 17.3 :grinning:
14. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme byli v Lídlu a ty dětský výživy byly totálně vykradený :angry: Já jsem chtěla hlavně ty zeleninový, protože budem teprve začínat a nebyla tam ani jedna lahvička.
14. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuhur a v kterým Lídlu jsi byla ?Tady na Lesné co ho máme nejblíž taky nikdy nic nemají :angry:
14. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek anicka se narodila 19.3. byla cisarem a narodila se v bohunicih.
@zuhur ja nakonec pujdu do penny koupit ovocny. anicce varim zeleninu i ovoce, ale kupuju ty ktery nejsou tedka cerstvy. chystam se do penny na vinohrady.
14. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak se konečně zadařilo a zítra se začínáme stěhovat do velkýho :grinning: :grinning: jak já se těším na normální bydlení .... :grinning:
jinak jsme fotili úsměvy tak přidávám ať se pochlubíme :grinning:
14. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla čus, tak jsme si dali dneska cvičně Divišku a nebylo to tak hrozný s tím kopcem :wink: Asi jsem vybrala dobré cestičky. Tam kolem Renaultu a zpátky lesem pod Lesnou, došli jsme až k domovu důchodců, tam někde přebýváte?
14. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ahoj, do Židenic jsem už jela za "ZUHUR", takže příště se k nám můžeš přidat a ještě "HEJLA" a už budem pořádná banda! :grinning: :grinning:
14. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur nejvíc malýmu chutnala karotka s bramborem od HIPPu, jinak všechno prskal a nejvíc to, v čem byl špenát :angry: , tak si myslím, že nemá cenu toho nakupovat moc dopředu, ale až to, co se ti osvědčí :slight_smile: papa
14. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka ahojky, tak to by bylo prima. je to sice zvlastni, ze vas neznam. jsem nova v diskuzi, ale co snad si budeme mit :slight_smile:
14. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka co rict, jsem chtela napsat. vzdyt jsme normalni maminy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka krásnej chlapeček, to bude rošťák! :sunglasses: Kam se stěhujete? Jestli o tom už psalas, tak to jsem asi zameškala
14. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe jasně, není to úplně přirozený, ale v dnešní anonymní době to asi jinak nejde :slight_smile:
14. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka jasnacka, moc rada s vama pujdu :slight_smile:
14. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur taky doporučuju zeleninové příkrmy od Hippu, Nelči moc chutnaly a neměla problém s přechodem na domácí stravu, ještě nejsou špatné Alnatury z DM :wink:
14. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaaatinka pěknej smíšek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snad mu to vydří až do dospělosti
14. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mabe hihihi malej byl taky císařem 18 týho ale u Miloušů :sweat_smile:
14. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka rošťák je to už teď :sweat_smile: :grinning:
stěhujem se jen tady o ulici dál (v Bystrci) víceméně bych to mohla odnosit v rukách :grinning: Z 1,5+1 do 3+1 je to vytoužené bydlení. Akorát mi nemáme autí s kulou takže jsme odkázaní na rodinu :confounded:
@pandysek u nás je pořád veselo tak snad ano :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek mi taky u Milošů...a oproti Obilňáku jsem ted byla moc spokojená :slight_smile:
15. únor 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Tak to je fajn, ve větším to už bude bydlení úplně o něčem jiným :slight_smile:
15. únor 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina tj, ted o sebe neustále zakopáváme je to na palici. Už se těším až se zalezu do ložnice a "dělejte si co chcete" :grinning: :grinning: Dnes bude R. malovat tak jsem moc zvědavá jak to bude vypadat. Máme takovou tmavě růžovo-fialkovou barvu, tmavě fialové závěsy a otec mi vyrobil černou kovovou postel s nebesy a ty budou taky černé. K tomu mám vybraný obraz od Louise Royo no prostě to bude vyloženě moje království :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaaatinka no hele stejnak před děckama se neschováš ty ti vlezou ani na wc a chraň buch když se tam zamčeš tak ti pomalu vyrazijou dveře :grinning: :grinning: :grinning: ale zas ve 4 v tak malým tomusí být fakt děs ,segra má jedna + kk a jsou tam dva a pes a je to hrozný -nikam neutečeš :unamused:
a ložnicu už vidím v živých barvách :grinning: :grinning: :grinning: a taťka je takovej šikula jo
15. únor 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina ahojky , tak co kdy dneska vstával ?
15. únor 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek vstávali sme v 5.30. Sem čekala že to bude aji dřív.
@kaaatinka No a stím záchodem má pandysek pravdu. Sotva tam vlezu, tak mně malá buší na dveře. A až bude malej chodit, tak už budu mít určitě doprovod obou :grinning: Ta ložnice bude teda hezká, tam se bude spat. Pak nám sem musíš dát fotky :slight_smile:
15. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek