• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek
@bufina :grinning: :grinning: na záchod at se klidně dobívaj.. :grinning: :grinning: Naty až je kus baby věřím že Tobíse ohlídá když ji řeknu :wink:

Jasně že hodím fota, hlavně jsem zvědavá na pokojík, R. slíbyl ať to nechám na něm ... je vyučen malíř. Říkal něco o Hello Kitty na zdi... :wink:
15. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka ahoj. jojo, pod Kociánkou, na kraji u lesa - tos mohla cinknout u nás, když jsi byla tady :grinning: :grinning: šla jsi kolem Renaultu zadem lesem? Tam se blbě jezdí přes kořeny s kočárem, pěšky když se jde, jde to líp. Tak příště řekni, jak půjdeš :slight_smile:
15. únor 2011 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak jsem sem psala včera o radu, nikdo nic nemáte za tip nebo zkušenosti? Myslíte, že se to zas zklidní jak se začne víc pohybovat??
15. únor 2011 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla Určitě, se asi nudí :slight_smile: Ale jestli můžu doporučit, když začne prudit, vyprdni se na něho. Malej to tak taky dělal a když zjistil že na něho dlabu, tak ho to po pár dnech přešlo. Přece jenom mám dvě děti a nemůžu celej den chovat jen jeho a malé si nevšímat.
15. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe neboj budeme si mít co říct - s brzdinkou jsme se taky viděly poprvé a popovídaly jsme si pěkně (teda já jsem děsně užvaněná, takže mě musí občas někdo zastavit :sweat_smile: )
@kaaatinka krásnej úsměv. Taky už se nemůžu dočkat stěhování, ale s tím, že se zavřu do ložnice a budu mít klid nepočítám - za chvíli tam budu mít manžela, syna i králíka :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek my jsme byli v Lídlu ve Slatině, vezli jsme tam sestru, chtěla si koupit tu dětskou zábranu - nám se totiž osvědčila a taky tam nebyla :angry: Tak jsem si aspoň nabrala prsní vložky do zásoby a jedny plíny, sice látkujeme, ale pro jistotu mám doma vždycky balík papírových. Vydrží nám většinou několik měsíců :grinning:
15. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur no tak s chlapem počítám taky :grinning: :grinning: :grinning: vy máte králíka?? Naty chce fretku :confounded:
15. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka fretky jsou celkem fajn, ale samečka bych 100% vykastrovala - přeci jenom není potom tolik cítit :wink:
15. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur no to 100proc. vykastrovat. hledala jsem nějakou literaturu ale výběr dost o ničem teda
15. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka když já jsem zastáncem králíčků, ale zase fretka snáz uteče malýmu dítěti když se jí nelíbí jak s ní zachází :sweat_smile:
ten náš je tady: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuhur/album/jindrisek/6134929/
Ale vím, že králíčky mají i malé děti jen se jim musí vysvětlit, že to není žádná hračka, ale to je zas u každýho zvířete. U fretky bych se bála, že vleze do postýlky i malýmu :frowning2: přeci jenom jsou to potvůrky šikovné a Tobísek ještě není ve věku, kdy by si měl hrát s fretkou (nebo spíš ona s ním).
15. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka fretku jsme měli, byla hrozně srandovní, vždycky se rozběhla a do něčeho vrazila, myslím, že s králíkem taková sranda nebude :grinning:
15. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla šla jsem za Renaultem a okolo těch kaskádovitých bytovek, les byl pod nama. Máte to tam takový roztomile malý všechno, že? A je tam klídek, až na ten nákladní dvoukilometrovej vlak, co tam prohrčel :grinning:
15. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe jo Zuzu je užvaněná a já taky, takže trapné minuty ticha nehrozí :rolling_eyes:
15. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur že jo?
15. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina nazdárek Bufiku, už jsem si říkala, že tě tady dlouho nevidím a sleduju, že pořád vstáváte se slepicema :grinning: to my jsme protáhli pěkně do půl deváté, sice za noc asi pětkrát musím nahodit prso, ale jinak to jde
15. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka tak to jsi šla tou cestou co jsem myslela. Onehdy jak bylo náledí, tak jsme tama jeli s kočárem sešupem po zadku :grinning: :grinning: Klídek tady je, jak na vesnici, vždycky říkám, že bydlíme na konci světa :grinning: Ten vlak není skoro slyšet, jen asi v noci, když je opravdu ticho, tak se to trochu nese, ale to vůbec nevnímáš. Jestli bude zítra přijatelně, nepůjdem na špacír?
15. únor 2011 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Ahoj :slight_smile: Vstáváme brzo jak kdy. Když byl nemocnej a měl teploty, tak se válel aji do půl 10 :slight_smile: Ale už to jde, teď to byl zase extrém to vstáváni po páté, ale většinou už lezem z postele po sedmé. Jinak já v noci prsa ani neschovávám, nemá to cenu :grinning:
15. únor 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka jéé promiň, měla jsem na mysli ve čtvrtek, myslela jsem, že je dnes středa... :sunglasses:
15. únor 2011 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuhur králíčka mě ani nepřipomínej :astonished: unás ho asi brzo naložim
@kaaatinka fretka stááááášně fakt smrdí ,kamoška to měla taky chlapa a unich doma byl strašlivej smrad .hlavně ha..zlík strašně kousal .Do noh apodobně
15. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuhur čoveče to se divim ve Slatině toho mívají vždycky hafo :confused:
15. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jsi mně zmizela z FB :frowning2:
15. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jáááá ja tam jsu furt ,ale ty tam nejsi . Žeby někdo nechtěl aby jsme si psaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek asi ne :slight_smile: Já tam nemám tebe, ty mně.... Asi se někde stala chyba... teď jsi mně tu zablikala a zase seš fuč :frowning2:
15. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jojo taky mě to píše David že se vypínám - asi virák přešel i na mě .zkusím se vypnout a zapnout
15. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur ja jsem teda taky uzvanena az moc a kde ty vlastne bydlis v zidenich? treba sme se nekde potkaly s kocarkama? ja na slevacske
15. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ti pošlu skřítka vypínáčka chceš? Dneska ráno mě vypnul počítač 2x. Už sem se naštvala a dala ho na bednu, tak na něho nedosáhne....
15. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka to by ses divila, co králíci dovedou :grinning:
15. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka trapná minuta ticha? Co to je?????
15. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina díky za radu a za zkušenost. Asi máš pravdu, že se fakt nudí. Na jedné straně ho nechci rozmazlit a skákat jen kolem něj, na druhé straně nechci aby furt brečel... Asi jde o to to správně vychytat...
15. únor 2011 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek neeeeeeee, králička nenakládat. Miláčci to jsou :dizzy_face: Teda pravda, že když mi kdysi předchozí králíček vylezl na stůl a sežral jedinou laskonku, kterou jsem si šetřila hezky odpoledne ke kávičce, tak jsem jí taky vyhrožovala pekáčem, ale zase jsem si jí měla líp hlídat, že :sweat_smile:
15. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek