• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek ahoj opožděně odpovídám na dotaz ohledně Ketkovic, je to asi 40 km směr Třebíč :wink: jinak dneska i včera vůbec nestíhám na net, tak sorda, že nepíšu. Doktorku máme Šumberovou a zdá se mi trochu mimo, to bude asi ta, co k vám jezdí, ne?
23. zář 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Bbufi, ještě k tomu přistěhování, odkud jste se šoupli? A díky za tipy na papání :slight_smile: teď jdu malýho koupat a pak krmit a pak už asi nebudu mít sílu sednout ke komplu, sem pěkně nevyspalá, tak DOBROU
23. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka
dobrou :grinning:
nevyspaný jsme tu asi všichni jak tak koukám :pensive:
jojo Šumberová to je přesně ona -že je divná??připadá mi že se těch dětí (miminek) spíš bojí
No Ketkovice to budou ony něco tak jako 30 minut cesty od Brna .Od segry krořeň tam mají něco jako domeček na víkend (zbor) myslím po babičce či co .
23. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Já su z Bučovic, to je okres Vyškov a manžel z Moravce - Žďár nad Sázavou :slight_smile:
23. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já su dneska úplně mrtvá. Malej se nad ránem pořád budil a z postele mě nakonec donutil vylézt v 5.50, kdy se rozhodnul, že už spát nebude. Kdyby byl ten můj doma, tak bych si šla hned lehnout s malým jak půjde dopoledne spat.... Zítra taky nic, to tady budeme slavit Nikolčiny narozeniny, tak budu muset všechno nachystat... Jdu si udělat kafe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ale u mě ta autoškola byla o ničem, byl to dědův známý, ale nic moc mě nenaučili, skoro vůbec jsme nejezdili po městě, takže pak mě něco ještě učil manžel a pak praxe, ale po městě v brně si netroufám
24. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem zase měla instruktora děsnýho nerváka. Byl to starej dědek, pořád na nás na všechny řval jak sme neschopní atd. Takže sem do autoškoly chodila vystresovaná a jak sem dostala řidičák, tak sem měla k řízení auta úplnej odpor... Takže sem pak asi 7 let neřídila, až jsme minulej rok dostali auto, tak sem začala. Sem se byla párkrát projet z bráchou po okolí a do města sem se vydala sama a ani sem z toho poprvé strach neměla, přišlo mně ježdění po městě úplně v pohodě. Jediný co nesnáším, tak třeba když jedu do Vaňkovky a je předemnou hodně aut a musím zastavit v tom kopcu, to fakt nemám ráda. No a teď s dvouma dětma by se to bez auta vůbec nedalo.
24. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky
jéé jak mě by se taky spinkalo .Malej taky vyváděl celou noc -měl horečku.Jak kdyby mu nestačilo že je nemocnej ,ještě se chudáčkovi klube první zoubek -auauauau
malá naštěstí dneska už spala v poho ,ale zase stávala hore prde... ,byla protivná a umrčená už od rána .
Naštěstí jsem měla už od 8 jízdy tak jsme ju hodily protivnou k bábce na hlídání aby si ji David nemusel brát do práce .No jinak dnešní jízdy - už je to lepší ,včera jsem ještě vytáhla Davida na chvilku na polňačku ,aby mě naučil ty rozjezdy a vzadu jsme měly ještě malýho a ten usnul jak budulínek :sweat_smile: nechápu to přitom řevu namě :astonished:
Jsme dnes projezdily snad celý Brno --Černá pole, Židenice ,Cejl ,Maliňák,Česká ,Semilaso ,Lidická ,Globus atd
kromě skoro dvou přejetých chodců (nepustila jsem je na přechodě,ale ještě stáli na ostrůvku) a jednouho auta kde jsem to nevytočila a málem jej sejmula zrdcátkama a asi tak 10 mě to chcíplo tak jsme to všichni přežily bez úhony :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, já vůbec nestíhám psat, včera sme slavili narozky Nikolky, tak tu bylo plno lidí, že sem se k počítaču vůbec nedostala.... Ale super, Nikolka má zase hraček.... Malej toho díky návštěvě moc nenaspal, takže usnul o šesti a dnes vstával v 5.45 :frowning2:
@pandysek V té autoškole to bude za chvílu dobrý. Když řídím já, tak musí snad každej :grinning:
26. zář 2010 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
tak to nezávidim ,no mi návštěvu neměli a malej taky vstával o 6 :frowning2:
no až budou mět vstávat do školy tak do 7 jim to bude málo .
Teď malej chrupká a náš táta dole v koupelně mlátí kangem do betonu,aby mohl v pondělí udělat odpady a vodu a v úterý to naházet .Tak jsem zvědavá kolik toho stihne a jak dlouho mu ty slibi o práci vydrží, no a pak koupit vanu ,umyvadlo ,položit kachle a zazdit chodbu.A pak už snad můj vytoužený klid od tchýně a tchána :grinning: :grinning: :grinning:
A co Nikolka měla radost z dárečků ???
26. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Malej spal od devíti do půl 11, tak sem sice chtěla nít spát s ním, ale nakonec sem si řekla že umyju nádobí atd., byl tu po včerejšu bordel, se nám pak už nechtělo uklízet jak všichni odešli. Třeba to manžílkovi vydrží, ten zápal do práce. Ten můj namontoval nový schody do ložnice asi po roce slibů :grinning: Takže vy tchýni s tchánem zazdíte? :grinning: My jsme koupili domeček naštěstí už po rekonstrukci. Jediný co ještě musíme udělat, tak vyměnit vchodový dveře y vydláždit dvůr. Snad na jaře...
26. zář 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no nevim jestli mu to vydrží teď tu chrní aji s děckama
a počem jste chodily doté ložnice ??
no zazdíme jim průchozí chodbu knám ,teď jim tam přesto kope tu díru -(říkala jsem ,že když mě naserou tak jim tam doté díry budu vyjívat ten kýbl s vodou ,jak to bylo v té filmopohádce Na samotě u lesa - ---von děděk když tam má tu vodu tak se víc bojí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -------chčije a chčije a chčije)
no David ho zdědil po babičce ,ale i s rodiči :frowning2:
tak ti bydlijou ve starym směrem do ulice a mi jsme si přistavěly zase do zahrady --zahradu jsme si udělaly jako první a loni jsme dodělali fasádu a dvorek .Bohužel došly peníze takže máme jen vrchní patro nový a dole to děláme postuně jak jsou peníze .Už tam máme budoucí ložnici ,ale tam zas máme prozměnu na měsíc nastěhovanýho jeho bráchu -páč ta jeho si našla jinýho a vyhodila ho -tak než si najde podnájem :confounded:
ještě nás čeká nová naše koupelna záchod a chodba -no co budu povídat práce a starostí jak na kostele
26. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek My jsme tam měli starý schody, tak se dávali nový, jestli někde najdu fotku, tak ju sem dám. Barák je děsnej žrout peněz. Sice je ten náš koupenej už po rekonstrukci, ale stejně by toho bylo potřeba ještě dost udělat.
26. zář 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
mě nemluv my to máme tak 6 let postavený a jak bývají ty velký bouřky a slejváky tak nám teče střechou a zaboha nevíme kama.Ale mokro máme všude :cry:
26. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jejda, to je blbý když do baráku teče, snad brzo zjistíte odkud. Sem si teď nabarvila hlavu... Sice nevím proč, když su furt zalezlá doma a ve vlasech mám většinou rozpatlaný křupky, ale aspoň pro ten pocit.... :grinning:
26. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no asi tak nějak
taky bych potřebovala nabarvit atd . furt to nosim v culíku
jak jsem teď začla chodit do té autoškoly tak jsem zjistila že nemám ani co nasebe :unamused:
26. zář 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Taky sem si říkala že nemám co na sebe, tak že až dojdou prachy za mateřskou, tak si něco koupím. Ale včera sem dostala k narozkám od našich poukázky na nákup oblečení v Marks&Spencer. Prý to tam ani není moc drahý, tak uvidím. Sme totiž slavili s Nikolkou narozky dohromady, já sem teda měla už na konci srpna... Tak tam někdy v týdnu vyrazím :slight_smile:
26. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ještě teda jestli budou mít něco v mé velikosti :grinning: :grinning: :grinning: Když sem si naposledy kupovala ryfle v New Yorkeru, tak sem si vzala tu největší velikost, šijou všechno oblečení jen na vysušený tyčky :frowning2:
26. zář 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
asi tak nějak
já po děckách mám o 20 kg navíc a zaboha to nemůžu schodit
nejhorší je že nejde dolu ani kilo a to tu lítam jak pitomec o rána do večera
26. zář 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Já uvidím co bude až přestanu kojit, pořád mám chuť na sladký.... Dneska sem podle mého drahého SEŽRALA půlku bombošky, ale né teda kvůli čokoládě, ale višňovýmu likéru, od rána sem měla chuť na nějakej chlast, tak aspoň taková slabá náhražka :grinning: Ale sem mu říkala, že jak to se mnou mluví, že nežeru, ale jím... Hrozný to chování někdy. Se mnou mluví jak s kámošema z práce...
26. zář 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
dodatečně tedy všechno nej nej
já právě vubec už skoro nejim a sladký vůbec , nevim jakto že se toho nemůžu zbavit
taky jsu zvědavá co bude až přestanu kojit
ještě jsem to za ty 3 roky neměla čest poznat
jak jsem přestala kojit Verunku tak jsem ještě ten měsíc otěhotněla a kila šly otě nahoru
26. zář 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina tak to je přesný, jak s kamošem! Buďto žeru nebo lezu nebo jsem kýtovec, hrošík apod. :wink:
26. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že sem lezu, chtěla bych se zeptat kam se dá jít s dvouletým prckem v Brně. Jedeme tam v úterý na návštěvu, ale máme tam být až ve 12 tak bychom někam dopo zašli...v Bongu už jsme byli a v zoo taky. Díky moc :wink:
26. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina jo a Moravec znám, jezdíme tam vedle do Mirošova na chalupu, je tam moc hezky. Bučovice taky, ty jsou po cestě do Koryčan, kam tak 1x za rok jedeme za Jurovým kamarádem :slight_smile:
26. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ještě se vracím k té naší doktorce, jak se jmenovala ta na zástup, co se malé líbila? Peterková? Přemýšlím, že je vyměním. Včera jsem taky trénovala řízení do centra, vždycky se snažím využít soboty, že je malej provoz, tak to bylo celkem v pohodě, ale představa, že bych tam jela ve špičce, to by mě stálo nervy, ale čím častěji jezdím, získávám jistotu a víc mě to baví.
26. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gimulka
ahojky - zkus Olympii v Modřicích ,ale je to spíš když bude hezky z druhé strany obchoďáku je obrovské hrací centrum pro děcka pro tak 2 letý až náctiletý
ale v takovým počasí je to spíš někam do kavárky ke svařáku
26. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka
jojo doktorka byla Peterková -zdála se mi simpatická a aji sestřička příjemná
ale taky prý nic moc ta je zas prý proti očkování atd . vČerných polích je taky nějaká ale ta zas přemlouvá kdejakýmu naočkování
no na výběr toho moc není
já je vždycky tak jako spíš vyléčim sama -paralen na noc -vypotit se a odsávat nos a odsávat a kapat kapky
na tvářičky jsem teď mazala malýmu tu modrou indulounu a já to jak dětskou prdélku :grinning:
26. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek dikec, sledujete talenty na Nově nebo na Primě?
26. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka
čoveče dneska na novacinema ale spíš sedím tu a na facebooku
jinak tak to jako přecvakávám mezi novou a primou
ten muj u toho brble tak je to naprd
26. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Ti chlapi sou hrozní. A pak za mnou vleze do postele a samozřejmě dělá že nic. Jinak my sledujeme talenty na Primě, ale včera sem byla večer tak hotová že sem asi po deseti minutách usla....
27. zář 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek