• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@mabe na Myslbekove.
15. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla Ty dětičky sou vyčůraný. Malej kolikrát brečí až je mně ho líto, tak k němu teda jdu a okamžitě je vysmátej. Sou to děsný "herečky"
15. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur tam chodime k dr. tak to mame blizko. mohly bysme se domluvit. a v lete karasek?
15. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ke které? Na Karasu jsme bydleli ještě před půl rokem. Ale opravují to hřiště na Staré osadě a vypadá to, že tam bude pěkně. I stromů hodlají dost vysázet.
15. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur no, uvidime kdo tam bude vysedavat- vsak vis. :unamused: k dr. konecne, ale uz jsme ji pul roku nevidely, je nemocna, snad se vrati.
15. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina halo halo hlásím příchod už mě to asi funguje ,jen jsem si dala 20 :grinning:
15. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuhur :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi půjde darebák je to ,žere všechno gumoví , veškerý šňůry tv ,scarty , prodlužovačku ,šňůru od vysavaču mám po 10 cm celou rozkousanou a objetou izolačkou .A hlavně teď zjistily na kožním že malá má zněj asi na rukách plíseň :unamused: takže asi bude muset pryč :frowning2:
15. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe jo tak my chodíme ke Slaninové.
15. únor 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek to je škoda, snad najde aspoň nové majitele. Já jsem na něj asi trochu alergická, ale vzdát se ho nedokážu. Je to miláček. Kabely apod. nám taky rozkousával, manžel byl nejdřív naštvanej a po té co jsme se pohádali a já na něj ječela, že to není vina králíka, ale naše, protože on kouše ze své přirozenost a naše povinnost je vše zabezpečit ,je pokoj. Vše bylo schované v husím krku, nebo jinak ochráněné.
15. únor 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur tak to jsme sousedky :slight_smile:
15. únor 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe to je fakt - já si ulice nepamatuju, tak jsem koukla na mapu - takže otázka zní - kdy chodíte procházkovat :slight_smile:
15. únor 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur tento tyden to mame nabity. takze bych se domluvila o vikendu podle situace. ale rada bych .... :wink:
15. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe prima tak stačí dát vědět. Minimálně jednou denně sem nakukuju, ale spíš častěji.
15. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur dobra budu se tesit :wink:
15. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Nebo tady :slight_smile: Ale je to fakt drsný že Terku smazali...
15. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a neuděláme někde nějakej velkej srazík v děcké kavárničce ,aby jsem se už konečně slezly všichni ,děti sebou můžou placat na kobercu a mezi balonkama a mi můžem tlachat v teploučku u něčeho dobrého :sweat_smile: ??? .Koukala jsem se na počásto a má snad ještě víc přituhovat
15. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jojo je ,ale radši to piš mírněji a s obklikou nebo tě taky stopnou . Znáš to - nepomlouvat zde a nahlas
15. únor 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To máš pravdu... Teda s tím počasím nestraš :frowning2: A to včera psali že zima končí, že se vrací opeřenci...
15. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina asi mě to zase nejde jsem tam ale nejde mi ti psat
15. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To je na houby... Je fakt že podle mně připojená nejseš, nevidím tě tam... Nebo třeba to můj David v noci nějak přeprogramoval. hihi
15. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina myslíš jo .Už mu lezu na nervy jo
15. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek hihi, spíš že tady okupuju celej den počítač :slight_smile:
15. únor 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, zavislost na konikovi, to znam :grinning: . anicka me teda uz moc nenecha, sape se po me ze chce taky a mrci. nekdy ji podplatim vcelima medvidkama v mensim okne :grinning:
15. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe hihi Já toho využívám když má manžel volno, tak ať se taky baví s dětičkama a já sedím tady v klidu. Jindy spíš rychle nakouknu, odepíšu a zase valím za děckama. Jenže já tu mám Facebook, Koníka, manžel chce zase stahovat filmy a hraje Ikariam a malá ječí že chce pustit na you tube prasátko Pepinu....
15. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak koupit každýmu noťas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeden čas já seděla v kuchyni na noťasu a David tady u pc
15. únor 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak už asi zase nejdu , zase mě to chcíplo
15. únor 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mabe jojo malej mě taky vysí furt na noze a mrčí .LÍbí se mu vypínat monitor a cvakat myší
15. únor 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka :D)) fakt jo a měli jste kluka nebo holku??
16. únor 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina mi to máme doma vychytané :grinning: :grinning: mužák u PC, já u noťasu a Naty si vyžebrala mini noťásek u svýho taty tak to vypadá že budem datlovat všichni. Ještě že ten Tobís ještě nemůže :grinning: :grinning: jinak máme ještě jeden záložní PC (prý kdyby něco) :grinning: :grinning: :grinning: píšeme si s mužem na skype..."čaj prosím", "koukni do trouby na kuře" atak :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka hihi, tak to máte fakt dobrý :slight_smile: Asi budeme taky muset časem pořídit ješťě noťas. S Nikolkou se nějak podělíme a Adámek má notebook medvídka Pů :grinning:
16. únor 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek