• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@bufina a vyhraje si?? Za Naty to ještě nebylo ale Tobísovi bych ho asi koupila
16. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka no než se narodil malý a jak byl ještě malinkej, tak jsme to měli taky tak, já u notasu v obýváku a muž u stolního pc v ložnici, ale pak se koupil malinkej notas, protože muž jel do Ameriky tak at mám sebou a můžem si psát

no a taky jsme si psali přes skype

ted je to tak, že sedím u notasu v obýváku a muž na sedačce u malého notasu
16. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mám nové vlásky od jedné zlatovnásky Terky -elfky je to veeeeliká šikulka ,i pantáta to pochválil a to je co říct :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka ještě k tej fretce, měli jsme Čipa - kluka vykastr, ale bylo to v rodinném domě a on přebíval přes noc v kleci, ve stodole, do bytu bych si ho asi nedala kvůli smrádku. Byl celej bílej s červenýma očkama :grinning:
16. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jóó, já bych taky potřebovala údržbu jak sůl :wink:
16. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina ten je teda. anicka ma klavirek a porad me prepina televizu. to je dobrej napad. :slight_smile:
16. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si udelam udrzbu za mesic na narozky moje i anicky :slight_smile:
16. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka jojo Terka má zlatý ručičky ,ale teda škoda že neumí ještě plastiku .Ikdyž s mím ksichtem by už se toho moc nedalo je v horším stavu jak byly vlasy :grinning: :grinning: :grinning: Ale doporučuji :grinning:
16. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já se snad dostanu ke kadeřnici příští týden - už aby :grinning: Dnes jsem byla podepsat v práci daně a málem mě nepoznali.
16. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hihihi no jak tak čtu tak zachvilku znás budou všech kočky :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jasně a pak si dáme sraz a všichni z nás padnou na zadek :wink: :grinning:
16. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuhur no tak umě to teda furt nehrozí možná tak až poté plastice a tak když schodím ještě 20 kg :confounded:
16. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja taky zadna krasivice nejsu :grinning:
16. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, trochu sebevědomí. Já taky nejsem kráska oslnivá, ale je hezký si to občas myslet :grinning:
16. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla ahojky, zítra se mi toho nakupilo nějak moc, procházku budu stíhat jen krátkou, tak to radši necháme na příští týden, ju? Třeba hned pondělí?
16. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ještě se dá oholit hlava a namalovat si nějaký pěkný ksichtík vzadu :grinning:
16. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka jojo to mě taky občas říkal ten můj :grinning:
16. únor 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka No vyhraje.... buší do toho a je spokojenej že to vydává nějaký zvuky. A baví ho ten počítač otvírat a zavírat. Jinak tam bylo myslím že je to pro děti od tří let, ale myslím že je to pro dost starší, třeba prvňáčky. Je tam jednoduchý počítání, písmenka atd....
17. únor 2011 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka ahojky, v pondělí můžu :slight_smile: Tak jen aby bylo nějak slušně. Kdy bys to tak viděla? Pro nás je nejlepší po o, tak plus mínus od jedné, kdy malej spí v kočáru tak 2-3 hoďky. Máte to taky tak nějak podobně?
17. únor 2011 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur koukám, že jsme na tom asi všechny podobně :grinning: Já byla v práci podepsat daně minulý týden a taky na mě koukali :grinning: už si asi 14 dní říkám, že bych potřebovala k holičce, a jsem z toho jak mi s tím nejde nic udělat parádně nervózní. Toto sebevědomí aby pak jeden hledal lupou... :grinning: :grinning:
17. únor 2011 v 15:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja byla dneska u nasich a oni sly s anickou ven a mamka si odpocla :grinning: . pak jsme radily venku :slight_smile:
17. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky , oni přestaly dávat zoufalé manželky - nevíte proč ??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek tak to opravdu netuším, neviděla jsem je od porodu :grinning:
18. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek má od 8.3 startovat novej kanál Prima Love a tam to budou dávat. Včera to bylo ve zprávách.
18. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla to je supr, my se taky snažíme o model, spát po obedě 3 hodky, ale podaří se to jen občas, záleží jak spí malej v noci a jestli nevytuhne dřív, než mu stačím dát oběd apod. Teď už dva dny vstáváme o půl deváte a před jednou vyrážíme ven :slight_smile: Tak snad by to tak mohlo být i v pondělí :grinning:
18. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jo já to právě nevěděla tak čekám a čekám a vono nic
18. únor 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina nějak mě furt na fb skáčeš -chvilku prý tam si pak zas ne :confused: :confused: asi je to zase nějaký rozbitý :grinning:
18. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Sem si to jednou omylem vypla. Ale jinak nevím.
18. únor 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka t tak supr :slight_smile: tak jen doufám, že bude v pondělí nějak slušně a nebudou se venku čerti ženit, nebo nedejbože někdo neochoří. Ale snad už je ta největší vlna těch viroz a chřipek pryč... Písnu ti do schránky mobil, abychom se mohly v pondělí dopo domluvit kdy a kde :slight_smile:
18. únor 2011 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska zkusili první mrkvičku, no úspěch to nemělo :grinning: Jdu si spravit reputaci a jdem na prochajdu.
18. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek