• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@zuhur tak gratuluju k prvni mrkvicce, bude lip :wink:
18. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no radši se ani neptej co se zase unás dělo :frowning2:
20. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ahojky :dizzy_face: jde se dneska zumbit :grinning:
21. únor 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ahojky jasan já frčím ,přidáš se??? :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no já doufám že dneska už to konečně klapne , hlavně se musím odreagovat
21. únor 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 jasan půllll :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe tak snad jo :wink: Dneska už jsem do něj pár lžiček i vpravila.
21. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur to chce pomalicku :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka
@hejla ahojky holky jaká byla prochajda ?já teď došla a upadnou mi uši a ruce ,ale sluníčko svítí krásně .Až půjdete příště tak dejte vědět ráda se vyvětrám :grinning: ,už jsme konečně zdraví tak doufám že ne zase na chvilku :confounded:
21. únor 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mozu se pridat? my jsme z Bystrce. :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuhur mrkev je vždycky nejhorší ,pak už to půjde vpohodě a zachutná mu to uvidíš
21. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur a dala jsi vlastni nebo sklenicku? a jakou?
21. únor 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jankabr ahojky určitě můžeš ,jednu Bystrcajdu už tu máme
@kaaatinka :grinning:
21. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek co se na mě culíííš?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@jankabr my taky ... z konečný 1čky :slight_smile:
21. únor 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek naždáár, no bylo to supr a v plánu je protáhnout to někam výš na Soběšice, takže se určitě přidejte :grinning: Myslím, že na Panskou lichu dojdem nebo se vyvezem
21. únor 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur tak přeju trpělivost při krmení, my s tím bojujem dodnes, vypadá to, že jak to není klobása nebo chleba ze sádlem, tak ho to moc nezajímá :angry:
21. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe nejdřív jsem dávala vlastní a nakonec včera a dnes skleničku - myslím, že to byl HIPP. No každým dnem je to lepší a lepší. Neříkám, že pusinku otvírá nějak nadšeně, ale už to na mně neprskal a to co jsem mu do pusinky dala tak z větší části i spapal, takže věřím tomu, že zítra zase zvládneme o trochu víc. Říkám si, že pak zkusím brokolici nebo brambory - koupila jsem ještě pár skleniček, než si zvykne. V tak "velkém" množství to nemá cenu ani připravovat :sweat_smile:
21. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka jo, když jsem si včera dala zmrzlinu tak z té lžičky nespustil zrak :grinning:
21. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur někdy mám pocit, že máme doma zvířátko, vždycky když jím, tak čučí jak mlsnej kocour :grinning: Taky je dobrý, když leze po čtyřech a v puse drží třeba ponožku, pes hadra!
21. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka tak Jindra po čtyřech ještě ne, ale ponožku včera už vesele žužlal :grinning:
21. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur jojo, je s nima sranda :slight_smile:
21. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur ja to tak taky delala. v tom malym mnozstvi sklenicky a potom uz jsem varila. nedavno jsem zkusila dat sklenicku, protoze jsem nestihala a nechtela me to jest. :grinning:
21. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka @pandysek ahoooj, jj, procházka byla krásná, krásný sluníčko, krásná zima, úžasný vítr :grinning: , ale bylo to fajn. Teď jsem to probírala doma, kudy tudy na Panskou líchu, (asi bych tam z fleku netrefila), a bylo mi sděleno, že je to odsud min. půl až třičtvrtě hoďky na kole furtky do kopce :grinning: , tudíž pěšky dvojnásob dlouho, takže já hlasuju v tomto případě pro to vyvezení :grinning:
21. únor 2011 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla ahojky, od vas urcite lepsi vyvezeni :slight_smile: (jestli teda muzu do toho kecat :grinning: )
21. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to určitě vyvezení,ale já to mám z kopce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale určitě trefila .Je tam krásně teda hlavně v létě koníčci ,když je člověk po cestě žíznivý tak je tam i hospůdka je to super ,ale štve mě to že tam začly celkem jezdit auta takže furt uhýbáš na kraj
21. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no jasně, ahojky. Já bych to taky tak viděla... páč než bych tam došla, tak bych asi možná spíš pošla... :grinning: a měla bych po procházce.
Příští týden, asi spíš zkraje, jedu do Židenic k našim, a po obědě budu brouzdat s malým po ulicích.
21. únor 2011 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaaatinka lepší než mračit ne :frowning2: :frowning2: :frowning2: pěkný barvičky té ložnice a pokojíčku ,jste šikulky
21. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek já to tam znám, byli jsme tam několikrát. Myslela jsem, že bych tam netrefila asi od nás lesem pěšky.
21. únor 2011 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no čoveče ste mě dneska teda ale daly :grinning: :grinning: první hodina po zumbě dobrý měla jsem pocit že zmáknu ještě jednu hoďku pomalu ,ale teda teď .Jsem si dala sprchu a začlo mě bolet za krkem ,nožky a chce se mě spát :sweat_smile: Ale David říkal že ve středu zase pohlídá ,že mu to neva
21. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejla tak to já asi taky ne, my vždycky chodily tou krajní lesní cestou co vede kolem silnice až na Lesnou k Bille
21. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek