• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@zuhur ty jo! další! :grinning: To se opravdu budu muset taky objednat, nebo si už budu fakt připadat jako neandrtálec :grinning:
Ok, v pondělí upřesníme.
23. únor 2011 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jonkar zdravím Černovice :wink:, taky tady většinou bloudím sama, i když teda - společnost mi dělá pes :grinning:

@hejla já jdu ke kadeřnici v sobotu, tak bys s tím vážně měla něco udělat :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko jééžííšii, no tak teda jo, už jí volám... :grinning:
23. únor 2011 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych s tím potřebovala něco vymyslet :sunglasses: ale nějak se nemůžu rozhodnout, jestli to nechat narůst nebo ostříhat úplně nakrátko :confused: :grinning:
23. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko my už ťapkáme na procházkách po svejch :sunglasses: ale teď tomu to počasí moc nepřeje :confounded:
23. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jonkar vím vím, však už jsme se několikrát potkaly :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko aha, já jsem si říkala, že jsi mi povědomá, ale nebyla jsem si jistá :grinning: :sunglasses:
23. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla v utery muzu :slight_smile:
24. únor 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe prima, takže to směřuju u našich na úterý a my baby, přidá-li se zuhur, dáme velkou šimickou procházku :slight_smile:
24. únor 2011 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla jak simicka prochazka?
24. únor 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jonkar tak to jsme na tom stejně. já taky pořád osciluju mezi stříháním a dlouhýma vlasama :grinning: jenže mě to pak děsně rozčiluje, než mě to naroste... už jsem se objednala, takže příští týden už budu trošku vylepšená :slight_smile:
24. únor 2011 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ahojda , tak co včera na té Vídeňské kolik vás tam nakonec bylo ?
24. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ahojky no něco kolem 18,ale Cejl je lepší jako prostor. :wink:
24. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 tak to jde, no ale teda včera tam bylo strašně .Klouzalo mě to ke konci jako prase a čekala jsem že se brzo natáhnu a budu tam ležet rozplesklá na zemi
24. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe Šimice = Židenice :wink:
24. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Joooo já se tam jednou natáhlaaaaaa :grinning:
24. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo byste měl zájem o cokoliv budu nejpozději v pondělí objednávat....
http://dedra.ecpaper.cz/zima-jaro-2011/#page=1 na každý výrobek, když kliknete se zobrazí více informací
24. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Už se těšim na pondělí až si tam zas vyprázdnim hlavu a čoveče ani mě zas nic nebolí to je nějaký divny .Teda bolela mě včera hlava ,ale to bylo zmýho starýho .Prosímtě vměstnáš do svého pracovního rozvrhu tu mou segru , je ji jedno kdy a v kolik vezme si naten den dovču- děkuji
24. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ahojky jo jo v pondělí :wink: .Jasně příští týden určitě ji vezmu na den mrknu,jdu určitě ve čtvrtek a můžu i v pátek a půjdu ještě asi jeden den.Tak ti to ještě upřesním.
24. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 okáááá vyřídím ji to-nejhodnější :dizzy_face:
24. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur aha :slight_smile:
24. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dneska byl rozlítanej den :sunglasses:
dopoledne jsme s Kubou byli poprvé v yamaze a moc se nám tam líbilo :dizzy_face: Kubula se chtěl se všema dětma hned kamarádit, ale ty to nějak nebraly :grinning: jedný holčičce chtěl dát pusinku a ta ho od sebe odstrkovala :grinning: pak jsme šli pěšky z České do Vaňkovky, aby se prcek prospal v kočárku :sunglasses: a odpolko jsme zase byli ťapkat jen tak po venku, dneska tam bylo celkem fajn :slight_smile:
24. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rovněž ČHMÚ předpovídá, že po krátkém oteplení (jen v nedělu)z přelomu února a března půjdou od 3. března teploty znovu i deset stupňů pod bod mrazu- holky já už nechci :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jonkar ahoj co vše tam v té yamaze je a to je i pro tam malý prcky a mají nějakou stránku?dík
25. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 je to pro prcky už od 4 měsíců :wink: pouští se písničky na cd, zpívá se, tancuje nebo třeba vyťukává rytmus do ručiček, nožiček a tak :slight_smile:
http://www.yamahaskola.cz/brno/programy.php
25. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jonkar moc děkuji, četla jsem o tom někde v nějakých brněnských novinách, ale myslela jsem, že to je až pro větší děti a prosím tě nikde jsem tam nenašla cenu asi začla s malým chodit od 18m, dívala jsem se, že máme stejně staré syny
25. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 80 Kč za hodinu, asi 1500 za pololetí :wink:
25. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina ahojky ženo ,se dneska celkem míjíme na fb . tak co jste dnes vyváděly .
26. únor 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahoj :slight_smile: Jojo, nebyl čas, sme uklízeli a odpoledne přišla návštěva, tak sem předtím vžy jen nakoukla jestli nejseš připojená a nebylas :frowning2:
26. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek