• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@hejla @mabe tak jak vidíte ten zítřek?
28. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur ahojky. Skvěle. :slight_smile: Jsem domluvená u našich, na oběd, tzn. že ve 13 můžu být na Karasu. Doufám,že bude taky tak hezky a teploučko jako dnes.
28. únor 2011 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur Hodí se tahle doba? Malej spí pěkně na procházce v kočáru,tak je to pro nás nejlepší.. :slight_smile:
28. únor 2011 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla Já si myslím, že bych to mohla stihnout. Jindra si spí pokaždé jinak, už to přestávám řešit :sweat_smile: Tak snad bude v pohodě. Pošlu ti do IP svoje číslo.
28. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur holky, ja to zitra nedavam. :unamused: omlouvam se, priste
28. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe tak to vyjde příště :wink:
28. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukám, že tu všichni využívají krásnýho počasí a nemaj čas drbat na koníkovi :grinning:

@peko nebylas dneska s malou náhodou v Mamicentru? se mi zdálo, že jsem tě tam zahlídla :wink: :sunglasses:
1. bře 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejla děkuju za pěknou procházku :wink:
@jonkar to víš, to počasí k tomu láká - už aby bylo teplo :dizzy_face:
1. bře 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur ahoj, tak jste se pekne prosly? jak jste byly dlouho venku a kdepak jste chodily? jsem zvedava baba. doufam, ze to priste vyjde.
1. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur to je jasný, taky jsme byli procházkovat - my teda spíš ťapkat :sunglasses: :grinning: a včera jsme si udělali výlet na přehradu :sunglasses:
1. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jonkar no jo, byla :slight_smile:, jsme byly na první lekci znakování a zítra jdeme na cvičení .. ale vás jsem tam neviděla, jste cvičili?
1. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko jj, my tam chodíme už asi rok, nejdřív na masáže a teď na cvičení, jsem vás viděla sedět v sálku, teda jenom tak v rychlosti, protože Kuba utíkal napřed za děckama :grinning: když jsme odcházeli, tak jsem koukala, jestli vás neuvidím, ale viděla jsem jenom kočárek a to se zase prďola snažil odejít beze mě, tak jsem ani nemohla moc pátrat :grinning:
1. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkněte sem ;)
http://www.dkk.cz/
1. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe byli (počítám i ty naše kluky, tak tam píšu "i") jsme venku 2 hoďky a prošli jsme se až do Maloměřic - kluci nám po nějaké době usnuli, takže jsme si mohly i popovídat :wink: Třeba se nás příště sejde i víc :wink:
1. bře 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur taky, taky, bylo to fajn, pěkně jsme se prošly a pokecaly :slight_smile:
2. bře 2011 ve 14:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tady to vázne, tady to upadává, tady se musí pít... znáte ten popěvek? No vážně, člověk tady pár dnů není a po příchodu se skoro nic novýho nedoví :grinning: :grinning:

3. bře 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur příští týden, když bude hezky, přijedu za vama do Śimic, už tam dlouho nebudete, co?
3. bře 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka ještě tak dva měsíce, ale už se do nového těším. A na tebe se taky těším :wink:
3. bře 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka no nazdárek , kde jsi zase poletova :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka a co se týče novinek - stále týrám dítě s příkrmy, ale dnes poprvé snědl skoro třetinu skleničky hurááááá :grinning:
3. bře 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Tak to tady zase musíš rozproudit :grinning: Já už sem skoro nechodím, se rozčiluju v jiném tématu :slight_smile:
4. bře 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka příští týden má prý mrznout a sněžit !! :confused: žádný jaro se ještě nechystá :confounded:
4. bře 2011 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kruci a já jsem se těšila na teplíčko :confounded:
4. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina jak jste dopadli se školkou?
4. bře 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur Skvěle. vzali ju :slight_smile: Ale asi to bylo hlavně díky tomu že jí už budou v září 4 roky, že je hned ta "skupina" po předškolácích. Jinak by asi šance nebyla.... Brali hlavně předškoláky a na ostatní zůstalo 10 míst...
4. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina tak to gratuluju. S těma školkama je to stejně strašný. Pomalu aby ty děti člověk nahlásil do školky, když otěhotní :sweat_smile:
4. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur A to myslím v těch státních ani nejde, jen v soukromých za x tisíc měsíčně. Budu mít velkej problém s Adámkem.... Bude mít 3 roky příští rok v prosincu, takže sice je to ještě dlouhá doba, ale jednou to přijde. pochybuju že mně ho do školky vezmou. Jediná výhoda je, že manžel má práci ve které dělá krátký a dlouhý týdny, takže polovinu měsíce je doma, takže bych mohla jít na poloviční ůvazek do práce, ale zas nevím jestli by mně vyšli vstříc, protože by to musely být jen určité dny kdy manžel bude doma. Nebo bych si musela najít nějakou brigádu, třeba úklid nebo tak. To by taky šlo. No nějak se to bude muset udělat. Zas zůstat doma bez peněz nemůžu.
4. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina pokud vím, tak sourozencům dávají ve většině školek přednost. Takže pokud už tam máš Nikolku, tak má Adámek daleko větší šance. Navíc pokud doneseš potvrzení, že nastupuješ do práce tak by ti ho měli vzít, ale to nevím jistě - jen jsem to slyšela.
4. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina vtipáku v soukromích za x tisíc a co ta naše státní za desítku . No jsu zvědavá jdem tam 10 pro přihlášku ,ale už jsme tomu kamošovy řekli co zná paní ředitelku že opravdu desítku nemáme takže ji nedělám naděje .Tady se to řídí heslem -zadarmo ani kuře nehrabe :angry: .Čoveče doufám že se mě ten facebook brzo spraví :confounded:
4. bře 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek