• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
stím počasím je to pěkně na pytel ,já už se těšila že zachvilku vyženu děti na zahradu a přestaneme se doma nudit a vona ta zima ne a ne jít pryč . :cry:
4. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek A tak s tím teda nic dělat nebudete že za to chce platit?
4. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no víš co musely bysme mít něco v ruce ,aspoň někoho kdo to zaplatil a šel by to snáma udat a nebo ji to dát mi a pak to jít nahlásit ,ale tu desítku nedáme dohromady ani kdyby jsme se pos.... Avíš jak je to z našema příbuznejme ty nám nic nepůjčí :unamused:
4. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No to jo, to byste museli prokázat. Ale na druhou stranu Nikolku sice přijali, ale taky je tam npsaný zkušební doba 3 měsíce...
4. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý zkušební doba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak víš co tak to je proty co tam vydrží tak 5 min. a začnou řvát že chcou maminku a nic snima nehne ,nebo takový ty malý grázlíky .Co malej už dělá pokroky ? A co vyvádíte ?
4. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jo a segra říkala že když něco budeš chtít ztoho orif. že máš říct že není problém že tam chodí proto každej katalog ,jo a prej ta pěna je tam asi naposled že na další měsíc už v katalogu není
4. bře 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No a nebo když bude ve školce povídat že má v pipině breberky :grinning: (a neptej se mně radši kde k tomu přišla) Malej se snaží. Lezení střídá s plazením a stoupá si jak kdy. Ale už je takovej jistější když stojí. Už nemá ten zadek tak vystrčenej dozadu. Poprvé vypadal jak invalida co se zvedá z vozíku :grinning: A co Davídkovo chození?
4. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kde natom bylá?????pochlub se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojo darebák chodí jen zamnou a nebo za žrádlem jinak ne :sweat_smile:
4. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Nechtěla si čistit zuby, tak jí David řekl že tam má breberky a ty musí pryč. tak si je už teda čistí, ale řekla to mému bratrovi a ten se samozřejmě zeptal kde má ještě breberky... A tak to vzniklo... A všude to vykládá.
4. bře 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina pániii ,krásný :fearful:
4. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek hlavně David s tím závojem :slight_smile:
4. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jojo jsem se nasmála
4. bře 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina ahojky ženo ,ty se semnou nebavíš nebo jsi zapoměla heslo na fb :grinning: .pojedem dneska za chvilku do zoo
6. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahoj, nezapoměla, ale asi opět nejsi vidět že tam jsi. Vždycky nakouknu a nejsi tam :frowning2:
6. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no já tam jsu ale tebe tam nevidim ani včera
6. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky upe supr až 80% sleva + kupón 250,- který si můžete ihned odečíst z ceny :slight_smile: http://www.fashiondays.cz/invite/364802
6. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jakej byl oběd? :grinning:
7. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Výbornej, v Ikei vaří vždy dobře :grinning: Ten fb je poslední dny úplně na prd :frowning2: A co děláte? David s Nikolkou kuchtí v kuchyni. předtím spravovali malýmu bubínek, nějak nefungoval. Malej v koupelně mlátí do pračky, tak je klid.
7. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: :grinning: a copak kuchtí ? to má David dneska nějakej pracovní den ne :grinning: já zachvilku uškrtim děti ,malej dneska od 6 spal jen 15 minut a odté doby nechce ,tak si asi dokážeš představit jak ztoho šedivim .Verunka nadrobila plastelínu k sobě do postele , na koberec a popaplala stůl v obyváku a čistý prádlo co jsem tam měla nachystaný na žehlení . Vylil se mi celej Dadinův čaj do postele takže mám včechno úplně mokrý . :angry:
7. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina Jo a mateřskou už mám na účtě kdybys to nevěděla
7. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Dík za info :slight_smile: To je u vás teda kalamita dneska... Malej usnul v sedačce když sme jeli z kauflandu do ikei. Sem ho přendala do golfáču a spal ještě snad půl hodiny. David kuchtí limetkovej dort. Dělá ho teď každej týden :slight_smile:
7. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina hmmm ty máš doma takovou cukrářku jooo :grinning: co kalamita - jsme měla dneska plány na celej den a úderem 12 -té se to všechno rozplynulo :confounded:
7. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek á narozdíl od někoho ten dort umím... David
7. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ty bys taky nechtěla takovýho hodnýho a šikovnýho chlapa?
7. bře 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina hihihihi no to je jak unás taky se furt sám chválí když něco uvaří :grinning: no samozřejmě žě bych takovýho chtěla ,ale ten se prý rodil jednou za 32 let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak kousek schovej na ochutnání ať můžu pochválit nebo pomluvit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem se neozvala, ale mame bolistky bricha jak blazen. Nemate nektera kojeneckou vahu, kterou byste mohla na 3 tydny pujcit nebo levneji prodat? Docela to specha, abych vedela, jestli prikrmovat nebo kojit dal. Diky za odezvu, pekny den
7. bře 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek hihi, no jo, chválit se musí vždy že? Co je uklízení celýho baráku, starání se o děti atd. proti jednomu udělanýmu dortu :grinning: To byla u nás zase noc... Malej se pořád budil a kňoural.
8. bře 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek