Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

Ahoj jsem Andy ,
hledám nějakou maminku na procházky a na pokec jsem z Brna Soběšic a mám dvě děti -bydlíme v rodiném domečku takže můžem trávit čas s dětma i na zahrádce(naše malá má spoustu blbinek na hraní)je tu moc krásné okoli -lesy atd- hospudka v lese s pískovištěm i prolízkama.Hledám maminu co má i malé nebo větší dítě tak kolem dvou až tří let-aby si i ta má opička pohrála. Malé jsou 2 roky a 2 měsíce a špuntíky .
pandysekautor
4. bře 2011
stím počasím je to pěkně na pytel ,já už se těšila že zachvilku vyženu děti na zahradu a přestaneme se doma nudit a vona ta zima ne a ne jít pryč . 😢
bufina
4. bře 2011
@pandysek A tak s tím teda nic dělat nebudete že za to chce platit?
pandysekautor
4. bře 2011
@bufina no víš co musely bysme mít něco v ruce ,aspoň někoho kdo to zaplatil a šel by to snáma udat a nebo ji to dát mi a pak to jít nahlásit ,ale tu desítku nedáme dohromady ani kdyby jsme se pos.... Avíš jak je to z našema příbuznejme ty nám nic nepůjčí :-|
bufina
4. bře 2011
@pandysek No to jo, to byste museli prokázat. Ale na druhou stranu Nikolku sice přijali, ale taky je tam npsaný zkušební doba 3 měsíce...
pandysekautor
4. bře 2011
@bufina 😃 😃 😃 😃 to je dobrý zkušební doba 😃 😃 😃 😃 tak víš co tak to je proty co tam vydrží tak 5 min. a začnou řvát že chcou maminku a nic snima nehne ,nebo takový ty malý grázlíky .Co malej už dělá pokroky ? A co vyvádíte ?
pandysekautor
4. bře 2011
@bufina jo a segra říkala že když něco budeš chtít ztoho orif. že máš říct že není problém že tam chodí proto každej katalog ,jo a prej ta pěna je tam asi naposled že na další měsíc už v katalogu není
bufina
4. bře 2011
@pandysek No a nebo když bude ve školce povídat že má v pipině breberky 😃 (a neptej se mně radši kde k tomu přišla) Malej se snaží. Lezení střídá s plazením a stoupá si jak kdy. Ale už je takovej jistější když stojí. Už nemá ten zadek tak vystrčenej dozadu. Poprvé vypadal jak invalida co se zvedá z vozíku 😃 A co Davídkovo chození?
pandysekautor
4. bře 2011
@bufina 😃 😃 😃 😃 😃 kde natom bylá?????pochlub se 😃 😃 😃 😃 😃 jojo darebák chodí jen zamnou a nebo za žrádlem jinak ne :-N
bufina
4. bře 2011
@pandysek Nechtěla si čistit zuby, tak jí David řekl že tam má breberky a ty musí pryč. tak si je už teda čistí, ale řekla to mému bratrovi a ten se samozřejmě zeptal kde má ještě breberky... A tak to vzniklo... A všude to vykládá.
pandysekautor
4. bře 2011
@bufina 😃 😃 😃 😃 😃
bufina
4. bře 2011
pandysekautor
4. bře 2011
@bufina pániii ,krásný 😕
bufina
4. bře 2011
@pandysek hlavně David s tím závojem 🙂
pandysekautor
4. bře 2011
@bufina jojo jsem se nasmála
pandysekautor
6. bře 2011
@bufina ahojky ženo ,ty se semnou nebavíš nebo jsi zapoměla heslo na fb 😃 .pojedem dneska za chvilku do zoo
bufina
6. bře 2011
@pandysek Ahoj, nezapoměla, ale asi opět nejsi vidět že tam jsi. Vždycky nakouknu a nejsi tam 😞
pandysekautor
6. bře 2011
@bufina no já tam jsu ale tebe tam nevidim ani včera
chopin4
6. bře 2011
Holky upe supr až 80% sleva + kupón 250,- který si můžete ihned odečíst z ceny 🙂 http://www.fashiondays.cz/invite/364802
jonkar
6. bře 2011
pandysekautor
7. bře 2011
@bufina jakej byl oběd? 😃
bufina
7. bře 2011
@pandysek Výbornej, v Ikei vaří vždy dobře 😃 Ten fb je poslední dny úplně na prd 😞 A co děláte? David s Nikolkou kuchtí v kuchyni. předtím spravovali malýmu bubínek, nějak nefungoval. Malej v koupelně mlátí do pračky, tak je klid.
pandysekautor
7. bře 2011
@bufina 😃 😃 😃 a copak kuchtí ? to má David dneska nějakej pracovní den ne 😃 já zachvilku uškrtim děti ,malej dneska od 6 spal jen 15 minut a odté doby nechce ,tak si asi dokážeš představit jak ztoho šedivim .Verunka nadrobila plastelínu k sobě do postele , na koberec a popaplala stůl v obyváku a čistý prádlo co jsem tam měla nachystaný na žehlení . Vylil se mi celej Dadinův čaj do postele takže mám včechno úplně mokrý . ]-(
pandysekautor
7. bře 2011
@bufina Jo a mateřskou už mám na účtě kdybys to nevěděla
bufina
7. bře 2011
@pandysek Dík za info 🙂 To je u vás teda kalamita dneska... Malej usnul v sedačce když sme jeli z kauflandu do ikei. Sem ho přendala do golfáču a spal ještě snad půl hodiny. David kuchtí limetkovej dort. Dělá ho teď každej týden 🙂
pandysekautor
7. bře 2011
@bufina hmmm ty máš doma takovou cukrářku jooo 😃 co kalamita - jsme měla dneska plány na celej den a úderem 12 -té se to všechno rozplynulo :-S
bufina
7. bře 2011
@pandysek á narozdíl od někoho ten dort umím... David
bufina
7. bře 2011
@pandysek ty bys taky nechtěla takovýho hodnýho a šikovnýho chlapa?
pandysekautor
7. bře 2011
@bufina hihihihi no to je jak unás taky se furt sám chválí když něco uvaří 😃 no samozřejmě žě bych takovýho chtěla ,ale ten se prý rodil jednou za 32 let 😃 😃 😃 😃 😃 tak kousek schovej na ochutnání ať můžu pochválit nebo pomluvit 😃 😃 😃 😃
michmar
7. bře 2011
ahoj holky, dlouho jsem se neozvala, ale mame bolistky bricha jak blazen. Nemate nektera kojeneckou vahu, kterou byste mohla na 3 tydny pujcit nebo levneji prodat? Docela to specha, abych vedela, jestli prikrmovat nebo kojit dal. Diky za odezvu, pekny den
bufina
8. bře 2011
@pandysek hihi, no jo, chválit se musí vždy že? Co je uklízení celýho baráku, starání se o děti atd. proti jednomu udělanýmu dortu 😃 To byla u nás zase noc... Malej se pořád budil a kňoural.

Začni psát odpověď...

Odešli