• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
čaute holky, nějak to tu flákám...je toho nějak moc poslední dobou. Jak se máte? Dočítat koukám nemá smysl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jo kdyby jste nevěděli.... kaaatinka :slight_smile:
8. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina no jo no ale to jsou asi nepodstatné věci :grinning: o kňourání mě ani nemluv malej furt v noci chytá chvilkový záchvaty řevu ,Verunka usla někdy kolem 11 - půl 12 a ráno o 6 byly už oba vzhůru :angry:
8. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kathule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ahojky - no flákáš to teda pěkně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule To teda nemá smysl. No a co si tady napíšem s pandyskem, to nemá cenu dočítat, protože začnem na fb a pokračujem tady, takže tu je všechno tak od půlky :grinning:

@pandysek U nás byla první vzhůru Nikolka, o půl 7. Chtěla na záchod. Malej ještě tak nějak pospával, ale jak zmerčil že už sedí na posteli, tak se honem posadil a začal na ňu pokřikovat. u té Olympie to bylo super, ale mohlo být větší teplo teda. Ale i tak to šlo. Sme tam řádili na průlezkách všichni. malej spal, tak byl klid :grinning:
8. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek
@bufina jo takhle.... :grinning: :grinning: to pak je dobrý chaos :grinning: :grinning: já slibujuže už to flákat nebudu :grinning: :grinning:
a co holky plánujete nějakou slezinu v brzké době? Už jsme trochu otrkaní tak by sme i někam vyrazili s Tobísem a popř i s Naty :slight_smile:
8. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule hihi, no snad už ne :slight_smile: Sraz nějakej můžem naplánovat, bych to viděla třeba na tu přehradu. Snad už bude hezky.
Sem právě zrušila přebalovák. Malej už z něho skákal šipky dolů a stejně sem ho už většinou přebalovala a převlíkala na sedačce. Tak mám na komodě aspoň další místo na svíčky a jiný blbinky z Ikei :grinning:

8. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina jj k té přehradě se přikláním :grinning: :grinning: :grinning: mám ji za barákem :grinning: :grinning:
malej ti už umí skákat šipky joo?? no to je frajer :grinning: :grinning: :grinning:
holky kam budete chdit na koupák??Já už se taaaaak strašně těším.... akorád se musím zbavit těch kýt co mám místo nohou :cry: :cry: :cry:
8. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule hihi, no co, pak půjdem na koupák jak partička vorvaňů :grinning: No malej ležel na přebalováku a pořád se přetáčel na bok a chtěl lézt dolů hlavou napřed.... Dřív sem nechávala otevřenej vrchní šuplík, aby kdyžtak spadnul do něho, ale teď je už těžkej, To koupaliště vůbec nevím, na žádným tady v Brně sem ještě nebyla. Jezdíme na jedno co je odtud 30 km.
8. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina do šuplíku :grinning: :grinning: :grinning:
Tak já doufám že v tom půlroce začnu dkrmovat a tím pádem hubnout..ted je to fakt hrozný :frowning2: :frowning2:
Já preferuju pro děti Rivieru tam je to pro děti fakt dobré že je tam to plivátko hodně velký :slight_smile: Dřív jsme jezdili do Ujezda :slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule A nebývá to tam moc narvaný? Pro děti to chce něco kde je malinkatej bazének. Malej třeba už v létě bude chodit :grinning:
8. bře 2011 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina jako můj malej???? to asi ne jako :grinning: :grinning: :grinning: no narvaný...ukaž mi koupák který není v létě narvaný...ale je to tam výhodný v tom že je to dál od centra tudíš tam bývá malo těch "opálených" aspoň u toho flusátka jsem jich nijak moc neviděla :wink:
Leda pak zabrat někomu zahradu že... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule nene, můj malej :grinning: :grinning: :grinning: To bych po tom tvým fakt nemohla chtít :grinning:
8. bře 2011 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina si řikám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Adámek se tak fláká jo? Ale tak...však se toho ještě nachodí..kam spichat :wink: :grinning:
8. bře 2011 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kathule
@bufina no já na koupák budu chodit teda knám na zahradu do toho našeho plivátka ,páč já smím tělem a striema na břichu nikam nevylezu :confounded: :confounded: :confounded: Jo s přehradou taky souhlasim autem tam trefim jela jsem v sobotu do zoo a nikoho jsem nepřejela ,tak oten kousek nahoru bych to taky mohla zmáknout :grinning:
8. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule No prvního si konečně uráčil stoupnout. Je lenoch. A kdybych ho nezačala posazovat, tak nesedí doteď :grinning: Sem ho párkrát posadila a zalíbilo se mu to, takže sám sedí tak teprve měsíc.... :slight_smile:

@pandysek Mně se strie vyhly, ale stehna mám jak vlnitej plech...
8. bře 2011 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .tak to máš dobrý mě to naběhlo u verunky tak poslední měsíc po celým bříchu a u malýho jich bylo už minimum . No já myslím že nanás bude teda radost pohledět v plavkách :sweat_smile: :sweat_smile:
8. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek já měla strie u malé na bocích ty už nejsou moc vidět a u Tobíse nic za to ta prdel a kýty....na tom by se dalo orat :confounded:
8. bře 2011 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina v kolik to záleží navás .. Verunka už po obědě nespí takže je mě to jedno a záleží nátom jestli chceš jít aji na prochajdu a nebo budem doma
9. bře 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek A Davídek co? ten spí jak? Já dám spat Adámka dopoledne aby vstával tak kolem 12 a pak se můžem nějak vyhrabat a třeba mezi 13-14 dojet.
9. bře 2011 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina no hele většinou chodí spávat kolem půl 12 , záleží natom kdy David dojede na jídlo ,ale kolem té druhé už bude určitě vzhůru tak i tak
9. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Ok, tak to necháme kolem té druhé. David že pojede s Nikolkou nakoupit sám, tak se malej dopoledne aspoň v klidu vyspí, aby odpoledne neprudil. Teď už taky chrápe, ráno vstával chvílu po šesté. Zas mně sral celou noc a hlavně večer... To se budil snad po pěti minutách. Pořád se sápal po koze, tak sem se už nas... a odstrčila ho. To byl pak šilenej pětiminutovej řev, david na mě spustil co sem mu udělala, no děsný...
9. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: :grinning: no jo no já musím říct že jsem se po dlouhé době zase vyspala , včera jsem byla s malým u doktorky a ta mu dala antibiotika konečně , furt se v noci budil a šíleně kašlal a řval a to už bylo tak 14 dní v kuse .mucosol. mu nezabíral -spíš mě přišlo že kašle suše né zahleněně .A pomohlo to dneska už byl klid a prej ve čtvrtek má být redy úplně tak nevím co to je
9. bře 2011 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek A jak se to jmenuje ty atb? To je dobrý že to pomáhá tak rychle. Malej takhle prudí už skoro týden, furt mu čumím do pusy, ale žádnej novej zub nevidím. Už mně z něho brzo jebne.
9. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina Augmentin .No já jsu zvědavá kdy nám ty zuby taky začnou růst , půl roku ani prd
9. bře 2011 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Tak mu hlavně dávej ty laktobacílky nebo něco. to sou ty slavný antibiotika co zabijou v těle úplně všechny bakterie, aji ty dobrý ve střevech. Právě z těchto atb byl malej tak dosranej. Malýmu vyrostl poslední zub v listopadu :frowning2:
9. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda děvčata :grinning: :grinning: jste začli na FB co :grinning: :grinning: :grinning:
mimochodem teda jestli chcete já tam jsem jako Kathy VonBastr
@bufina to na mě zkoší drahá polovic taky...jak malej chytne brečící amok že ho nenosím tak Roman na mě proč brečí a co jsem mu udělala...ty vole si ho nos sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: @pandysek :Tak jak dnes jdeš???
9. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule hihi, všichni chlapi sou stejní :slight_smile: I když já sem malýho odstrčila se slovy: už mně dej pokoj ty smrade....., tak nevím jak to probíhá u vás :grinning: No začali jsme na fb, jenže @pandysek pořád hlásí že je off.... Má to nějaký rozbitý :grinning: :grinning:
9. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule Už sem tě tam našla. Máš zajímavou fotku :grinning:
9. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek