• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@bufina to je mask :D jo tak to já většinou neříkám no...já většinou hlásím "neřvi psychopate" :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt že můj tomuještě nerozumí :D
9. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ahojky - jdu :grinning:
9. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina si děláš prdel ne
9. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Ten můj snad taky ještě ne :slight_smile: Většinou se na mě i po harantovi, parchnatovi a smaradovi usmívá :slight_smile:
9. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
@kathule no mě dneska fb projistotu nejede vůbec
:cry: :cry: :cry: :cry:
9. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Co myslíš drahá moje? :grinning:
9. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina ty antibiotika :sweat_smile:
9. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule jojo fotku tam máš teda fakt dobrou :grinning: :grinning:
9. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek nene, to myslím vážně. Tak jestli doma nic nemáš, tak napiš Davidovi ať něco rychle koupí....
9. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina :grinning: :grinning: :grinning: ono záleží na tonu jak to řekneš :grinning: :grinning: :grinning:
@pandysek já ty fota sem tam měním a teď jsem měla tou epizodou takový maskovací záchvat :grinning:
9. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule :grinning: :grinning: :grinning: . prosímtě ty dorty jsem normálně našla když ji zadáš do vyhledávače dorty tak tuši že je to to druhý od vrchu -dorty od mámy .Bude mi ho dělat kámoška tady ze sobul , baví ju to a dělá to za pár kaček :sweat_smile:
9. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jj znám ten web. Mamina moje je dělá taky....hodím odkaz na čumendu :wink:
http://www.dortikyzpravic.estranky.cz/
9. bře 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No jo, už se vám to blíží co, to bude oslava :grinning:
9. bře 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď sem koukala na počasí a od pátku bude teploučko, v nedělu až 13 stupňů a další dny to stejný. Se snad konečně dočkáme jara :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina noto je paráda my zrovna v pátek jedem do Znojma na jarňáky :slight_smile: :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jojo příští tejden bude mejdlo , jen stěma dárkama to není moc valný :confounded: a jsu zvědavá co nato řekne Verunka že bude mít malej dort a dárky a ona ne . No to je paráda už aby to bylo , nebaví mě furt ty děcka navlíkat a pak furt jen prát a prát . Doufám že přestanou ty chorby a budem moct být vypláclý venku na sluníčku ,akorád teda nevím jak dostanu na zahradu sčot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule tak to je teda šikula . Ty myšky jsou super a z toho draka by se malá zbláznila ( je ujetá na draky co kouká na pohádku jak vycvičit draka a za humny je drak :grinning:
9. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no to bude asi zajímavý s tou Verunkou onaje ještě malinká aby si to nechala vysvětlit co?
U nás je tohle celkem vyřešený...děcka mají oslavu stejně když jsou jen 3 dny od sebe :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorád mám dilema jestli to slavit před Vánoci nebo po nich
9. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Co že to nevíš jak dostaneš na zahradu???? My sme Nikolce řekli že má Adámek narozeniny, že dostane dárečky a ona když měla narozeniny tak taky dostala a vyjmenovali sme co všechno to bylo. No jenže to bylo 3 měsíce před Adámkovýma, tak si to ještě pamatovala. tak jedině jí taky koupit aspoň nějakou blbost, nebo kokina.
9. bře 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina počítač :grinning:
9. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no právě ona je má před malym a Verunka až dva měsíce poněm :confounded: no nechala jsem ji od ségry ušit slimáko šneka (ve stylu toho pejska co má Nikča ) jako polštářek ,dostanou ho oba dva
9. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule tak to máš teda bezva - všechno tak po hromadě . No unás jsme se tak sešly doma taky já jsu 3 .7 - segra a otec jsou 1.7 --------- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek taky dobré..ono když to vezmu v orzmezí zimy tak....
2.11. Tobis svátek
25.11 já svátek
6.12 mikuláš že....
21.12 Naty svátek
22.12 Tobis narozeniny
24.12 Vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25.12. Naty narozeniny
pak měsíc klid ....
no mazec prostě
9. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek My to máme 3 v srpnu, David 13, mamka 23 a já 26. No a stejně to slavíme až v září s Nikolkou :grinning: Malýmu sem nechala samostatnpo oslavu na první narozeniny, ale dál to už budem slavit o vánocích. Dárků teda dostane víc.
9. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule tak to máte teda pěkný zimní chvilky :grinning: :grinning: :grinning: by mě hrklo kupovat tolik dárků po sobě - bych nevěděla co už koupit
9. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule U nás to má blbý Adámek. 19.12 narozeniny, 24.12 Vánoce+svátek :grinning:
9. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina taky dobrý :grinning:

No do teĎ to ještě šlo...letos to bude pecka když jsou dva jsme zvědavá no. A taky jsem zvědavá co mamka upeče pač budou mít společnou dortu...takže něco aby se líbylo oboum
9. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jako nevím jestli nebylo lepší když Adámek jen ležel nebo se plazil. Jestli přežije dneešek, tak to bude úspěch... Na čele má obtisklou hranu stolku a když si stoupal u sedačky, tak mu to ujelo a hlavou zezadu narazil do dalšího stolku. Sice to nemá úplně rozvalený, ale krev tekla... :frowning2: Mu snad budu muset pořídit helmu...
9. bře 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina to jo, i s chráničema na kolena a lokty :wink: chůďa malej
9. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek