Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

Ahoj jsem Andy ,
hledám nějakou maminku na procházky a na pokec jsem z Brna Soběšic a mám dvě děti -bydlíme v rodiném domečku takže můžem trávit čas s dětma i na zahrádce(naše malá má spoustu blbinek na hraní)je tu moc krásné okoli -lesy atd- hospudka v lese s pískovištěm i prolízkama.Hledám maminu co má i malé nebo větší dítě tak kolem dvou až tří let-aby si i ta má opička pohrála. Malé jsou 2 roky a 2 měsíce a špuntíky .
kathule
9. bře 2011
@bufina to je mask 😃 jo tak to já většinou neříkám no...já většinou hlásím "neřvi psychopate" 😃 😃 😃 ale je fakt že můj tomuještě nerozumí 😃
pandysekautor
9. bře 2011
@elfka11 ahojky - jdu 😃
pandysekautor
9. bře 2011
@bufina si děláš prdel ne
bufina
9. bře 2011
@kathule Ten můj snad taky ještě ne 🙂 Většinou se na mě i po harantovi, parchnatovi a smaradovi usmívá 🙂
pandysekautor
9. bře 2011
@bufina
@kathule no mě dneska fb projistotu nejede vůbec
😢 😢 😢 😢
bufina
9. bře 2011
@pandysek Co myslíš drahá moje? 😃
pandysekautor
9. bře 2011
@bufina ty antibiotika :-N
pandysekautor
9. bře 2011
@kathule jojo fotku tam máš teda fakt dobrou 😃 😃
bufina
9. bře 2011
@pandysek nene, to myslím vážně. Tak jestli doma nic nemáš, tak napiš Davidovi ať něco rychle koupí....
kathule
9. bře 2011
@bufina 😃 😃 😃 ono záleží na tonu jak to řekneš 😃 😃 😃
@pandysek já ty fota sem tam měním a teď jsem měla tou epizodou takový maskovací záchvat 😃
pandysekautor
9. bře 2011
@kathule 😃 😃 😃 . prosímtě ty dorty jsem normálně našla když ji zadáš do vyhledávače dorty tak tuši že je to to druhý od vrchu -dorty od mámy .Bude mi ho dělat kámoška tady ze sobul , baví ju to a dělá to za pár kaček :-N
kathule
9. bře 2011
@pandysek jj znám ten web. Mamina moje je dělá taky....hodím odkaz na čumendu 😉
http://www.dortikyzpravic.estranky.cz/
bufina
9. bře 2011
@pandysek No jo, už se vám to blíží co, to bude oslava 😃
bufina
9. bře 2011
teď sem koukala na počasí a od pátku bude teploučko, v nedělu až 13 stupňů a další dny to stejný. Se snad konečně dočkáme jara 🙂
kathule
9. bře 2011
@bufina noto je paráda my zrovna v pátek jedem do Znojma na jarňáky 🙂 🙂
pandysekautor
9. bře 2011
@bufina jojo příští tejden bude mejdlo , jen stěma dárkama to není moc valný :-S a jsu zvědavá co nato řekne Verunka že bude mít malej dort a dárky a ona ne . No to je paráda už aby to bylo , nebaví mě furt ty děcka navlíkat a pak furt jen prát a prát . Doufám že přestanou ty chorby a budem moct být vypláclý venku na sluníčku ,akorád teda nevím jak dostanu na zahradu sčot 😃 😃 😃 😃
pandysekautor
9. bře 2011
@kathule tak to je teda šikula . Ty myšky jsou super a z toho draka by se malá zbláznila ( je ujetá na draky co kouká na pohádku jak vycvičit draka a za humny je drak 😃
kathule
9. bře 2011
@pandysek no to bude asi zajímavý s tou Verunkou onaje ještě malinká aby si to nechala vysvětlit co?
U nás je tohle celkem vyřešený...děcka mají oslavu stejně když jsou jen 3 dny od sebe 😃 😃 😃
kathule
9. bře 2011
akorád mám dilema jestli to slavit před Vánoci nebo po nich
bufina
9. bře 2011
@pandysek Co že to nevíš jak dostaneš na zahradu???? My sme Nikolce řekli že má Adámek narozeniny, že dostane dárečky a ona když měla narozeniny tak taky dostala a vyjmenovali sme co všechno to bylo. No jenže to bylo 3 měsíce před Adámkovýma, tak si to ještě pamatovala. tak jedině jí taky koupit aspoň nějakou blbost, nebo kokina.
pandysekautor
9. bře 2011
@bufina počítač 😃
pandysekautor
9. bře 2011
@bufina no právě ona je má před malym a Verunka až dva měsíce poněm :-S no nechala jsem ji od ségry ušit slimáko šneka (ve stylu toho pejska co má Nikča ) jako polštářek ,dostanou ho oba dva
pandysekautor
9. bře 2011
@kathule tak to máš teda bezva - všechno tak po hromadě . No unás jsme se tak sešly doma taky já jsu 3 .7 - segra a otec jsou 1.7 --------- 😃 😃 😃 😃
kathule
9. bře 2011
@pandysek taky dobré..ono když to vezmu v orzmezí zimy tak....
2.11. Tobis svátek
25.11 já svátek
6.12 mikuláš že....
21.12 Naty svátek
22.12 Tobis narozeniny
24.12 Vánoce :-p
25.12. Naty narozeniny
pak měsíc klid ....
no mazec prostě
bufina
9. bře 2011
@pandysek My to máme 3 v srpnu, David 13, mamka 23 a já 26. No a stejně to slavíme až v září s Nikolkou 😃 Malýmu sem nechala samostatnpo oslavu na první narozeniny, ale dál to už budem slavit o vánocích. Dárků teda dostane víc.
pandysekautor
9. bře 2011
@kathule tak to máte teda pěkný zimní chvilky 😃 😃 😃 by mě hrklo kupovat tolik dárků po sobě - bych nevěděla co už koupit
bufina
9. bře 2011
@kathule U nás to má blbý Adámek. 19.12 narozeniny, 24.12 Vánoce+svátek 😃
kathule
9. bře 2011
@bufina taky dobrý 😃

No do teĎ to ještě šlo...letos to bude pecka když jsou dva jsme zvědavá no. A taky jsem zvědavá co mamka upeče pač budou mít společnou dortu...takže něco aby se líbylo oboum
bufina
9. bře 2011
Tak jako nevím jestli nebylo lepší když Adámek jen ležel nebo se plazil. Jestli přežije dneešek, tak to bude úspěch... Na čele má obtisklou hranu stolku a když si stoupal u sedačky, tak mu to ujelo a hlavou zezadu narazil do dalšího stolku. Sice to nemá úplně rozvalený, ale krev tekla... 😞 Mu snad budu muset pořídit helmu...
kathule
9. bře 2011
@bufina to jo, i s chráničema na kolena a lokty 😉 chůďa malej