• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@elfka11 kdes byla ulejvárno - ta nám dneska dala teda ti povim u konce už jsem nemohla ani stát :sweat_smile:
9. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
@pandysek :No v práci a pak nákup :angry: ,no co jídlo je taky potřeba,ale se mi nechtělo do toho blbýho obchodáku.Půjdu dnes nebo v pátek :wink: Tak sis aspoň dala pěkně do těla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jak je ráno po zumbě? Pořád všechno bolí? :slight_smile:
10. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zjistila že ještě nemůžu zumbovat..jsem to doma zkoušela a musím ještě počkat :confounded:
10. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina už je to dobrý :grinning:
10. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Hihi, tak to jo... Sem chtěla jít teď dopoledne ven, aby se malej prospal v kočáře a prd... Zase budem čumákovat doma. Počasí blbý.
10. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no aspoň že ta ledovka už roztála . Doufám že nebude aji tak zejtra :rolling_eyes:
10. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No snad ne, to by bylo blbý...
10. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaaatinka no jo no co bys chtěla když máš chvilku po porodu :confounded:
10. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina bysme si místo kočárků a kol vzaly brusle :grinning:
10. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 jojo a pak jak jsem přišla tak jsem si dala večeři páč jsem to před nestihla :confounded: :confounded: :confounded: bylo nás tam celkově nějak málo
10. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No nestraš, doufám že bude zase hezky...
10. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek atak fyzička byna to byla....ale jak jsem hopsala tak se mi spustilo mega mlíko jsem byla celá zlitá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule tak zas nepotřebuješ odsávačku :grinning:
11. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no to nee no :grinning: :grinning: stačí ta zumba a mužu dělat mlíkovou fontánu :grinning: :grinning:
11. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Sem si psala se švagrovou a třeba to na té Lesné taková hrůza nebude. Dali přihlášku do čtyř školek, takže jestli je v té jedné přez 120, tak můžou mít všichni přihlášky ještě v dalších školkách... Si myslím že každej dává minimálně dvě... Takže určitě není 120 zájemců jen na tu jednu školku..
11. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no to asi ne ale i tak tam maj ještě dneska ,takže se to ještě naschromáždí
11. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek A vy ste teda dávali jen do dvou?
11. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jojo jen do dvouch
11. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek My teda někdy po jedné vyrazíme jo? Ještě se cestou někde stavím, tak bysme u vás mohly být tak o třičtvrtě na 2.
11. bře 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jojo určitě malej už to před 15 minutama zalomil takže vpoho . a chcete jít rovnou ven ? jestli už máme čekat oblečení ?
11. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jo, to můžem :slight_smile: Tak já jak dojedem prozvoním a začnem se vybalovat z auta, tak nemusíte moc spěchat :slight_smile:
11. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina oooookkkkááá :grinning:
11. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy :slight_smile:
opět se hlásím, že jsem na živu i když spíš přežívám :grinning: Byli jsme nemocní celá rodina, Jura dotáhl z práce chřipajznu a já už se asi týden cítím tak unavená, že nemám ani sílu sednout k počítači a něco napsat. Už se těším na jaro a doufám, že mi dodá novou šťávu do žil!! Ale to se těšíme všechny, že? :sunglasses:
11. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jojo malá furt mlela o Nikolce večer :grinning: dneska asi po obědě pojedem k olympii ven nato hřiště když je tak krásně
12. bře 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek hihi. Nikolka jak usla včera brzo tak zase vstávala s náma před sedmou. My se půjdem projít někdy během odpoledne. Dám za chvílu malýho spat, tak su zvědavá jak bude spat dlouho.
12. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Čau, co vyvádíte? Sem byla s děckama v Olympii. Jeli sme autobusem. Došlo kafe, tak sem potřebovala koupit, bych bez něho nepřežila. A Nikolka chce pořád jet někam autobusem, tak si to aspoň užila :slight_smile:
13. bře 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina čauky , mi byly ráno na procházce a pak krom oběda celej den na zahradě . Trochu jsem to tam dávaly dohromady po zimě -stříhat keříky atd . jeětě je tam práce jak na kostele . zjistli jsme že nám uhnila jedna stojna u té velké dřevěné houpačky ,tak ju David rozebral a koupíme asi klasickou co prodavaj tu kovovou :confounded: a vymýšlíme kam ten děckej koutek stim domečkem pískem ..... Jako že jste jely autobákem ? a tos tam jela s obouma ? Jakto že pantáta tě nechal vyspat do 9 a hlídal děti tak brzo - to ta koupel naněj tak zapůsobila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To tam budete mít pak super s tím domečkem atd... Hodíš děcka na zahradu a budeš mít klid :slight_smile: Jela sem s obouma, naštěstí jezdí hodně nízkých autobusů, tak sem si našla kdy nám to jede tam aji zpátky nízký a jelo se v pohodě. Sem se Davida už v pátek ptala jestli se mu nebude chtít jeden den vstávat s malým, že bych se chtěla vyspat. No o té koupeli sem ti psala co bylo, akorát mně teda na to odpověděl tvůj David :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek