• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek Sem se včera nechtěla moc rozepisovat, protože se mně David pořád šmejdil za zádama, ale sem se zase vytočila jak sem si barvila vlasy.... Ti chlapi snad vůbec nepřemýšlí... Sem si nabarvila hlavu a měla sem to tam půl hodiny nechat. Během té doby se on nacpal do koupelny si objet hlavu strojkem, už mu vlasy zase poporostly o 2mm.... Takže sem tam po té půlhodině došla, že si to opláchnu a on jestli nemůžu tak 20 minut vydržet... Tak jako nevím co by mně ta barva udělala kdybych ju tam měla 50 minut... A ještě se tvářil uraženě, když sem mu na to něco řekla...
Teď sem si spravila náladu a objednala malýmu z mimibazaru legínky a obrázkem na zadku :grinning: Už má dvoje a vypadá to na něm úplně super :slight_smile:
27. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no jo no chlapy ,co nato říct :sweat_smile:
co tam naté hlavně tak hlouho stříhal ???asi by se ti nic nestalo -asi bys to měla moc tmavý -a nebo maximálně by ti ty vlasy vypadali šak co vždyť nikam nechodíš ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ještě že je to objednávání přes net, taky bych si zpravila náladu ale na účtě už nemáme ani vyndru :frowning2: :frowning2: furt mě ten zbytek mateřské nedošel-darebáci jedni
ale ve čtvrtek jsem si objednala dva nový kulichy s bambulí pro malýho samozřejmě s opicí ,tak se těšim až dorazí
27. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jéé, tak je pak vyfoť a dej do fotek ať kouknu. Taky budu muset malýmu pořídit na zimu nějakou čepicu, rukavice a ten fusak do kočárku.
27. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
hele tady jsem ti našla ty riflíky jak se ti líbili
ale nevim jakou kupuješ malýmu velikost -je to celkem dobrá cena zaně ,ale ptala bych se jestli nejsou odžené
druhá je ta chlupatka -vypadá suprově -a když ju nezničíš tak si myslim že ju minimálně ještě za 200 střelíš dál ,jdou furt na dračku
a poslední jsou ty čapky co jsem koupila ,ale tento je má tedy předražený -já je mám bez rukavic nový obě za 170
27. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Malej nosí zatím max vel.74. Jinak já sem mu dneska objednala tohle :
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34420746&tab=0
ty s čmelákem a žabičkou :grinning:
27. zář 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jéééé tak to je super to jsem ještě neviděla :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
máš fotku jak stim vypadá
je to super že bych to taky pořídila
líbí se mě aji ta beruška -myslíš že by se dotoho vešla malá
27. zář 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak je tam uvedený že je to od 6do 36 měsíců, takže na malou by to určitě bylo :slight_smile: Tady ty sem obědnávala dneska, ale mám doma tyhle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35503656&tab=1
když sjedeš dolů tak ty vzory A a K. S těma je malej vyfocenej, tak ti můžu poslat MMS, mám to v mobilu.
27. zář 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
hele tak až ti dojdou ty čmelákovi tak ho prosím prosím vyfoť
taky se mě líbí
27. zář 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jojo, vyfotím, snad dojdou do konce příštího týdne, už se na ně moc těším :slight_smile:
28. zář 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je zas hnus počasí -už je to tady to klasický dušičkový -spadaný listí ,mlha,zima a déšť
fůůůůůůůůjjjjjjj
28. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No mně povídej, to se zase budeme nudit celej den doma. Ráno sem když malej spal rozdělala puzzlíky z podlahy a vydrhla je, aji podlahu pod nima.... Malej jak blije, tak to kolikrát proteče mezi těma škvírama kde je to spojený až na podlahu. A jak bude spát odpoledne, tak půjdu asi žehlit, už nemá nic na sebe. Díky tomu jeho blití má pořádnou spotřebu oblečení. Za dopoledne zlikvidoval dvě trička :frowning2:
28. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no tak to je unás to samí. Normálně moc neblinká ale natom puzzle se mi taky polbinká jak naschvál ,abych se nenudila
teď jsme celá rodinka vstávaly -konečně po půl roce jsem se pořádně vYspala .Spali jsme od 1 do teď ,tak jsu zvědavá jestli budou spát vnoci .
Verunka už skoro nemluví čindál víc chraptí -ach jo :frowning2:
28. zář 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to ste si pěkně pospali.... Malej spal asi hodinu, dneska tomu moc nedal, tak už je pěkně protivnej. Nachystám mu za chvílu koupání, pak dostane kašu a asi usne, takže zítra bude budíček určitě zase před šestou :frowning2: Aspoň že před sedmou ráno dávají na Barrandově Sladkou Lauru :grinning: Malej blije hrozně už od narození... Ráno třeba dostal kašu, pak sem ho po půl hodině dala na zem a poblil se. Potom byl další hodinu v pohodě, pak šel spát a jak se vzbudil, tak sem ho dala na zem a zase se poblil. Su zvědavá kdy s tím přestane, ale vypadá to, že až bude lozit, nebo chodit. Jak se převaluje pořád ze zad na břicho, tak asi bude blindit pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no normálně mě taky malej spinká pak hoďku ,dneska byl vtom spaní taky asi 4 x vzhůru ale dvakrát si cucl mlíka a zas to zalomil .
no abych pravdu řekla -kdybych měla být celej den na bříchu tak asi taky bliju :sweat_smile:
já dávám malýho tak kolem 8 spat a kolem šesté jsem ho ten týden uspávala v autě -když mě David učil ty rozjedy -tak u toho hopsání krásně na půl hoďky usnul a pak šel až o 8 .
Teď Verunka s velkým Davidem seřzaly 5 velkejch jablek -než jsem jim to oloupala tak už řvaly není -Veruna je hroznej ovocnozeleninožrout
Nikolka ti spáva sama v pokojíčku a nebo je sváma v ložnici ?
28. zář 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka
tady máš adresu -je tam jak zavádět příkrmi -kdy a co
dneska jsem hledala jestli můžu dát malýmu špenát ,tak jsem si natebe vzpoměla
http://www.kojeni.net/prikrmy.php
klikni nato první -postup
jsem to tu našla
28. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Dneska se malej překonal, lezli jsme z postele až po sedmé :slight_smile: Nikolka spí s náma, máme velkou ložnicu, na šířku 6 metrů, takže má postel ona u zdi, pak je metr mezera, pak my máme letiště, zase metr mezera a pak je Adámkova postýlka a za ní ještě další místo, jenže je tam šikma střecha, tak se to moc využít nedá, mám tan korbu ke kočárku (sporťák). My to tadý máme docela blbě řešený. Přízemí baráku bylo původně 2+1 a ten co tu dělal tu rekonstrukci, než sme to od něho koupili, tak to celý vyboural a spodek je 1+kk, ale asi 70m2, takže se chystáme tu zase další místnost udělat, někde to tu sádrošem přehradit, že bysme měli dole kuchyň, obývák, ložnicu a děcka v té velké ložnici nahoře pokoj. Ještě teda máme půdu na které by se daly udělat další dva pokoje, ale to až někdy za hoodně let. Zatím to dole necháme tak, děcka tu mají aspoň spoustu místa na běhání a ježdění na motorce :grinning: Nikolka by stejně ve svým pokoju nevydržela sama, tak to zatím nemá cenu dělat. Verča má svůj pokoj?
29. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no právěže taky nemá
taky to máme naprd -odkoupili jsem tu přístavbu od bráchy(klasika začal něco nesmyslně stavět -došly mu peníze a vyprdl se nato -samozřejmě schodil střechu takže nám pršelo do baráku-né že by teď ne ) takže když už to tu bylo tak postavený tak jsme to tak nechaly.Teď se mlátíme do hlavy že jsme to neschodily celý a nezačly od základů .nahoře máme velký obyvák s kuchyní a ložnici ,koupelku malou a záchod a chodbu dohromady je to taky nějakejch 100 m půl baráku nám zabírá schodiště a chodby -úplně na pytel
a dole máme-budeme mít malou ložnici a druhou koupelnu (možná :confounded: -s vanou a pračku ) a wc a zas jen samou chodbu :frowning2: .Pak tak jako počítám že kolem toho 4 roku Veruny a Davídkovího 2 roku , bysme jim nechaly tady nahoře ten pokoj a šly dolů .
to už snad budou dost velicí nato aby tu vydrželi sami
je to děs běs to mít nastěhovaný všechno v ložnici ,hlavně ty jejich hračky a oblečení ,ale nevim kam dáme potom Dádinovi postel
29. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak my máme hračkama zabranej obývák. Na jedné straně je to puzzle s hračkama a na druhé u kuchyně má malá koberec na kterým má tabulu na malování, stoleček a židličky a kuchyňku. Takže má zabranej plac co by bohatě vystačil na jeden pokoj. Sem měla hlavně strach z toho aby nebyl malej nějakej uřvanec, když spíme všichni v jednom pokoji, ale naštěstí je v pohodě. Jen po návratu z porodnice sem s ním spala asi 14 dnů v obýváku, protože ho chytay v noci prdy, tak hodně kňoural, ale pak byl v pohodě.
29. zář 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
tak unás se to budí na vzájem do dneška
už jsem zas objevila krásný 2 čapky a chtěla je objednat ,ale naštěstí v neštěstí by nám byly majá
škoda :confounded:
kde jste koupily tu kuchýňku a hraje si stim malá .
Verunka začala taky vařit a tahá mě misky hrnce atd . jsu z toho už nešťastná .Nedělám nic jinýho než všude zbírám nádobí
29. zář 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tu kuchyňku dostala od našich, ale mají je myslím že v Pompu. Celkem si hraje, pořád mně nosí na jídlo plastový párky a volský oko :grinning: Nikolka naštěstí už spí v pohodě celou noc, ale taky to trvalo dlouho a ještě nedávno musela mít v noci flašku s pitím, ale to sme tak před dvouma měsícama zatrhli, protože kolikrát byla ráno totálně prochcaná. Plínu na noc má ještě teď, ale kolikrát ju má suchou. Ale nějak si ještě neuvědomuje to čůrání, že ju to v noci asi vůbec nevzbudí.
29. zář 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky můžu se k vám přidat :slight_smile:
29. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak to Verunka má čaj furt na stolečku ,plínu už nemá teda asi 3 měsíce ,ale někdy právě když je nemocná tak se nám taky počůrá
někdy se vzbudim a vidim ju trůnit v noci na nočníku ,ale blbí je když má dupačky -nějak se vysleče ale zapnout ji to nejde
Verunka se budí kvůli blbím kočkám v létě jak jsme měly otevřený ,tak nám semka vlezl cizí kocour a ve 3 ráno se střetl s našim a to byl bordel -vrčely nasebe ,všechno padalo ,no děs a odté doby se bojí
takže musíme přivírat dveře od ložnice jinak verunka říká bojim bojim
29. zář 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
ahojky
určitě můžeš
jsem myslela že se letos ani žádná holčička tu v Brně nerodí a přeci
moc krásná holčička i jmeno je moc pěkné :grinning:
29. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Děkujeme.Taky moc pěkné děti a ta opičková mánie taky super :wink:
29. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsme se zas pobavila nad článkem o Ilově Čákové ,jaká je matka že furt běhá kolem miminka :grinning:
já jsem ju tu neviděla běhat ani jednou a to chodím ven skoro každý den akorád její tchýni potávám jak jde s malým a nebo v létě když tatínek sedíval tu na hřišti a hlídal malýho.Píšou tam ještě že patří mezi nejvyší zpěvačky u nás by mě zajímalo jaký trpaslíci jsou ty ostatní ,když jsem se sní bavila tak mě spíš teda přišlo, že je ještě menší než já a to já nemám ani 170
no jo no musí něco psát ,ale aspoň mají v jednom pravdu že tatínek je jak čára si myslim že on m hrubě přes dva metry

tak dnes jsem byla zkoušet zase rozjezdy a couvání -jéééé to bylo zase řevu u couvání -točto točto -kám - a zas - do pr... já to neumim --a zas točto .až se vzbudil malej za začal brečet -se mu nedivim
tak couvání eeee to nebude asi má siln stránka ,ale byla tma jak v pytli a já už nic neviděla
29. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
taky děkujem -snažili jsme se :grinning:
taky jsem koukala že jsi rodila císařem ,by mě zajímalo kde furt berou že císařem se rodí jen nějaký necelý 2 procenta
v dnešní době bych řekla že je to spíš naopak
kam chodíš k holičce máš super vlasy a ty barvičky ???mi tu s bufinou řešíme barvení doma na vlasy upatlané od křupek a sušenek a teď se knám přidáš ty se suprovejma vlasama
29. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No já sem včera koukala na Topstar a byla tam Faltýnová, že má pro dítě chůvu aby si mohla odpočinout a byla v pohodě. Aby se nepos..... Na co si teda pořizovala dítě, když to není schopná zvládnout sama, tyhle ženský fakt nechápu... A sem se chtěla zeptat, když máte taky barák, kolik tam míváte v zimě stupňů? My tak max 20-22, už sem si za ty tři roky tady zvykla, ale předtím sme bydleli v bytě a tam bývalo třeba aji 25. Možná kdyby tady nebyl takovej velkej otevřenej prostor, tak by se to vytápělo líp.

@elfka11 Ahoj :slight_smile: A z které části Brna seš?
30. zář 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina :Ahojky,dobré ráno bydlíme v Černých polích.
30. zář 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek