• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek já mám v uterý zubařa :frowning2:
22. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule jeee huděrko :grinning: já tam byla tak před 3 tejdnama a spadl mi kámen ze srdce když řekla vše v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no já tam byla taky před 3 týdny a příští uterý zas a pak ještě 2x....a pokaždý vypláznu 500,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule ješiš a co ti dělá nový zuby :grinning: :grinning: já když čekala malýho tak v prvním metru mě šly do háje osmičky ,měsíc jsem mlátila dnem i noci hlavou do zdi -to bez keců . Zubařka nevěděla jestli mě může dát injekci a chtěla čekat do 3 měsíce aby neublížila miminu , všichni mě zakazovali jest jakýkoliv prášky ani brufen prej ani paralen a jen kloktat -si kloktání mohly strčit za klobouk .Po měsícu mě napadlo zeptat se na gyndě doktora a ten mě svolil všechno aji brufen a vytržení -----nepopsatelná uleva to jsem šla snad poprvé hrozně ráda zubaři , pak namě zas nastoupila paradentoza a lámání zubů - naštěstí to ustoupilo a už se mi ani nekazí .Sice kojení pro miminko super věc ,ale chudáci maminy to odnáší snad vším .Doufám že už to budu mít dobrý a na zuby mě šáhne tak za 20 let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no mě hlavně vylezli krčky a natekly dásně :cry: no v prdeli no :frowning2:
22. bře 2011 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ahoj kotě, buďto jsem na hromadě nebo poletuju, ale tu procházku můžeme spáchat třeba v pátek :wink:
23. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 ahoj, jak se prosím tě jmenuje to nový mateřský centrum na Václavské, jednou jsi tady myslím nechávala odkaz? Dík za info :wink:
23. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka www.materskecentrumbrno.cz jseš na FB, jestli jo jsou i na FB a mají dnes akci seminář o zdravém a rychlém vaření pro celou rodinu, vstupné 80,- i s ochutnávkou v 10hod.
24. bře 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka kdy a kdeee :grinning:
25. bře 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 opožděně díky, na FB si je najdu :wink: Akci už jsem propásla...
25. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jsme domluveni s "Hejlou" o půl jedné a než tam dorazíme bude tak čtvrt na dvě, počítám, takže scuk u hospůdky na Panské? :sunglasses:
25. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka ok uvidím jak mě to vyjde s malým kdy mě usne
25. bře 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jojo buďto OK nebo KO :grinning: My si tam něco dáme, tak si myslím, že tam tak do dvou vydržíme :wink:
25. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka tak ko - malej mě usnul doma než jsem oblíkla Verunku ---ach jo :confounded:
25. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek smůlička, ale my jsme tam stejně došli až po druhé, nějak špatně jsem to odhadla, ovšem krásné dny jsou před náma, tak to napravíme jindá :grinning:
25. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka nooo to kdybych věděla tak po druhé už bych to taky zmákla , neva snad jindy :dizzy_face:
25. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky z Brna, prosím o pomoc, hledám kamarádku, krerá v roce 2007 v květnu s námi ležela v dětské nemocnici v brně na černém poli, Ona se jmenuje Martina nebo Petra už nevím a dcerku má Romanku narozenou v květnu 2007, má i syna (staršího), Ona je vdaná, je malé postavy kolem 150cm a štíhlá. její dcera prodělala po porodu operaci dělohy a je bez vaječníku. Prosím kdo by ste ji mohl znát dejte vědět, ztratila jsem na ní telefon. Děkuji!!!!!
28. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčata kdy ten prigl???
28. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule ahojda my si dnes se Silvuš užívaly krásnýho počáska v Olympii.Nejste náhodou nemocní ??jsem to tuším četla na fb
28. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přemýšlím o zakoupení manducy. Není tu náhodou některá z vás, která by manducu měla, momentálně nepotřebovala a nepůjčila na pár dní na vyzkoušení? Měli jsme půjčený babyvak a vůbec v něm nechtěl být, tak aby to nedopadlo stejně (a co pak s novým, že...:slight_smile: Díky moc, pěkný večer
28. bře 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jooo v Olimpii je vždy hezky :grinning: :grinning:
s nemovností to nakonec není zak zlé. já trocha soplím a Naty taky jinak je to o.k. :slight_smile:
29. bře 2011 ve 03:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 čauky , jaká byla zumba včera :wink: Jsme dojeli pozdě a neměla jsem nachystaný věci tak bych to ani náhodou nestíhala si to ve středu budu muset vynahradit
29. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar ahoj zkus si tu najít holčinu pod nickem cincolina a napiš ji myslím, že ji má a kdyžtak ji napiš, že máš kontakt na ni ode mě

Holky vzkaz z facebooku ze stránky maminky s miminky "Maminky, tatínci, tety, kamarádky, přidáte se někdo ve středu 30. března mezi 14-15 hodinou k nám do dětského koutku U dvou klaunů v Brně na Táborské 155?"
My jdeme.
29. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 no to tam bude asi pěkný nácvak takže my určo ne
29. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?

@kathule ty jsi mi psala na jiné diskuzi, tak odpovím tady. to nevadí, že malýmu jsou 3 měsíce, spíš hledám někoho s miminkem a né třeba s dvouletým prckem, protože děti kamarádek co už jsou větší tak malýho spíš trýzní a to je potom něco, je furt hlídat, aby po něm nehodil balon, nebo ho netahal za nožičky :sweat_smile:

Kdyby se tu našel někdo z Brna, kdo by měl zájem s náma strávit nějakej volnej čas procházkama, posezením někde venku nebo na kafíčku, tak bych byla ráda. Stěhujeme se tento týden do Husovic a nikoho tam nemám. Kamarádky v Brně děti nemají a co mají prcky, tak jsou mimo Brno :frowning2:
29. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule zatím se nepřihlásil skoro nikdo
29. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska plánujeme tu s holkama výlet na přehradu...sice teda ještě nějak není jasné kdy ale jestli chceš můžeš se připojit. Já mám ještě 6letou dceru a ta určitě nikoho za nic tahat nebude :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule No tak to bych moc ráda :slight_smile: akorát teda teď se stěhujem a musíme se trošku zabydlet, takže jestli to neplánujete už třeba tento víkend tak bych určitě šla...
No 6 let, to už je určitě rozumná, ale kamarádčin dvouletej kluk po malým házel balon, když mu byl sotva měsíc a cloumal se sedačkou když v ní spal, což mě teda tekly nervy a musela jsem ho dost okřiknout, jinak by mu snad i ubglížil a kamoščina malá, mu furt strká špinavý ruce do pusinky a tahá ho za nohy :sweat_smile:
29. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar já mám jen ergonomický nosítko mei tai, který bych mohla půjčit...
29. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska no to by mě jeblo...ne to malá je opatrná a ona je stejně do 4 ve školce takže to stejně pokud někam půjdem s náma nebude. Já teda nemohu přes víkendy, to je tatínek doma tak jsme spolu, přes týden se vidíme tak 3 hodinky denně jen a s dětma jen tak hodinu :frowning2: takže víkendy jsou holt rodinné :slight_smile:
29. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek