Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

Ahoj jsem Andy ,
hledám nějakou maminku na procházky a na pokec jsem z Brna Soběšic a mám dvě děti -bydlíme v rodiném domečku takže můžem trávit čas s dětma i na zahrádce(naše malá má spoustu blbinek na hraní)je tu moc krásné okoli -lesy atd- hospudka v lese s pískovištěm i prolízkama.Hledám maminu co má i malé nebo větší dítě tak kolem dvou až tří let-aby si i ta má opička pohrála. Malé jsou 2 roky a 2 měsíce a špuntíky .
miriska
29. bře 2011
@kathule mě je to jedno kdy, jen ne dřív než v neděli, musíme vybalit a tak. ještě nám budou montovat o víkendu novou kuchyň a do toho malej protivnej, takže toho bude na pos... Stěhovat se s miminem je fakt lahůdka ]-(
taky se s taťkem moc nevidíme, už 3 měsíce maká nabytě do večera a chodí dom tak v 8 😞
pandysekautor
29. bře 2011
@bufina drahá koukni se ještě jednou naty kalhotky ty stahovací má jen v bílé barvě tak jestli je chceš a napiš páč to večer budu objednávat . ségra si tam vybrala 9 kousků 😃
michmar
29. bře 2011
@miriska ahoj, díky, zatím si tě nechám v záloze, jestli neva 🙂 Chtěla bych zkusit tu manducu. Nevíš, je v tom velký rozdíl???
michmar
29. bře 2011
@hannah23 Díky, napsala jsem jí, tak uvidíme, jestli se ozve. Máš tu ty mamky pěkně zmáklý 🙂
kathule
29. bře 2011
@miriska no my se stěhovali když bylo malémunecelé 2 měsíce takže mám představu 😃 😃 😃 😃 ale mě teda hodně pomohli rodiče já byla na bytě a vybalovala věcy a poklízela...mamka balila a zbytek přicmrndával tak nějak ale dali jsme do během 5 dnů...ale jsme tu necelé 2 měsíce a furt nevím pořádně kde co mám :-p 😃 😃
miriska
30. bře 2011
@michmar rozdíl v tom je, ale jestli jde o to jestli se malýmu bude líbit nošení, tak je to asi celkem jedno. mei tai se váže, není na přesky. náš Saša v tom být nechce, takže ho klidně půjčím...

@kathule no tak to musela být síla. my jsme dneska zahájili velký stěhování a byt už je skoro prázdnej, máme na to ještě zítřek. manžel s kamarádem stěhuje a já balím a pomáhala mi do teď babička, už jela dom, ale zítra mě bude pomáhat odpoledne zase vybalovat ať máme aspoň kde spat zítra 🙂 je to teda pěkná fuška 😞
michmar
30. bře 2011
@miriska aha, to se váže? Tak nevím, jak by se na to koukal manžel 🙂 Zeptám se ho a kdyžtak se ozvu. Moc děkuju!
kathule
30. bře 2011
@miriska no to je, to by člověk neřekl co všechno nasyslí viď 😃 😃 😃
miriska
30. bře 2011
@kathule nojo, čím větší byt, tím shromažďujeme víc věcí ]-(

@michmar jojo, váže se to, ale je to snadnější než uvazovat šátek.
kathule
30. bře 2011
@miriska tak tak 🙂 jako mě hlavně překvapuje že teď v tom větším bytě máme vlastně stejný věcy jako v tom 1+1 a i tak je tu docela plno...kde jsem to tam měla ??????? :-p 😃 😃 😃
miriska
30. bře 2011
a jak velkej byt máte? my jsme teď v pronajatým bytě 2+1 a stěhujem se do svýho zrekonstruovanýho bytu, ale taky 2+1 😞
kathule
30. bře 2011
@miriska teď jsme v 3+1. Předtím jsme byli v podnájmu u bratra takže jsme platili jen za byt bez nájmu a ted jsme v mamčiným bytě co má taky v OV Ale mám dědit byt na Lesné jednou....no pokud se na mě nevykašlou teda takže nás ještě stěhování čeká 8-(
miriska
30. bře 2011
@kathule My se taky určitě budeme ještě stěhovat, protože ve 2+1 bydlet nechci, chtěla bych baráček, tak snad se ho dočkám 🙂 hlavní je, že budeme konečně ve svým...
kathule
30. bře 2011
@miriska jj no jak je to v OV tak se stím dá dělat cokoliv ..to vyměníte s doplatkem hned, o tyhle byty je velký zájem. Já kdysi bydlela v Maloměřicích 🙂 🙂
pandysekautor
31. bře 2011
@bufina čauky ženo , seš furt ofline 😞 jak to to už je ztebou tak špatný , vždyť ještě nic nerozte?
bufina
31. bře 2011
@pandysek Myslím že na stromech už něco bude, nebo na keřích. Lítá už aji dost včel. Takže někde něco bude a aby mě to odrovnalo to asi stačí...
kathule
3. dub 2011
@bufina
@pandysek
@miriska
Děvčata dnes jsme byli u Olimpie poprvé a bylo to super, nezajdem v týdnu???
bufina
3. dub 2011
@kathule Můžem, my to máme 10 minut cesty 🙂
kathule
3. dub 2011
@bufina jo no my teda cca hodinu ale jako stojí to za to...a kdy?
pandysekautor
3. dub 2011
@kathule
@bufina jj jsem pro , pantáta pojede sockou a můžem . mě je to celkem jedno kdy ,ale byla bych radši až po mateřské ----jsme vyždímaní a auto taky 😃
kathule
3. dub 2011
@pandysek a kdy ti chodí? 🙂
pandysekautor
3. dub 2011
@kathule počítám tak středa ,čtvrtek
kathule
3. dub 2011
@pandysek ty jo to ti chodí brzo...mě až cca 10.-12. no mě se to stejně taky hodí až tak ta středa čtvrtek... raději ten ctvrtek? Nedám Natuli do školky at se tak vyblbne 🙂
pandysekautor
3. dub 2011
@kathule no jo no asi ví že jsme socky tak nám to posílají dřív . Ve čtvrtek má být prej 25 stupňů
kathule
3. dub 2011
@pandysek kecáááááááááááš takže plavku sebou 😃 😃 😃
kathule
3. dub 2011
@pandysek kecáááááááááááš takže plavky sebou 😃 😃 😃
pandysekautor
4. dub 2011
ženský tak co ten čtvrtek ????? jsem už to oznámila a mám auto doma 😃
kathule
4. dub 2011
@pandysek no my jdem, odhlásím Naty na čtvrtek ze školky a povalíme 🙂