• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@kathule mě je to jedno kdy, jen ne dřív než v neděli, musíme vybalit a tak. ještě nám budou montovat o víkendu novou kuchyň a do toho malej protivnej, takže toho bude na pos... Stěhovat se s miminem je fakt lahůdka :angry:
taky se s taťkem moc nevidíme, už 3 měsíce maká nabytě do večera a chodí dom tak v 8 :frowning2:
29. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina drahá koukni se ještě jednou naty kalhotky ty stahovací má jen v bílé barvě tak jestli je chceš a napiš páč to večer budu objednávat . ségra si tam vybrala 9 kousků :grinning:
29. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska ahoj, díky, zatím si tě nechám v záloze, jestli neva :slight_smile: Chtěla bych zkusit tu manducu. Nevíš, je v tom velký rozdíl???
29. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 Díky, napsala jsem jí, tak uvidíme, jestli se ozve. Máš tu ty mamky pěkně zmáklý :slight_smile:
29. bře 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska no my se stěhovali když bylo malémunecelé 2 měsíce takže mám představu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mě teda hodně pomohli rodiče já byla na bytě a vybalovala věcy a poklízela...mamka balila a zbytek přicmrndával tak nějak ale dali jsme do během 5 dnů...ale jsme tu necelé 2 měsíce a furt nevím pořádně kde co mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. bře 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar rozdíl v tom je, ale jestli jde o to jestli se malýmu bude líbit nošení, tak je to asi celkem jedno. mei tai se váže, není na přesky. náš Saša v tom být nechce, takže ho klidně půjčím...

@kathule no tak to musela být síla. my jsme dneska zahájili velký stěhování a byt už je skoro prázdnej, máme na to ještě zítřek. manžel s kamarádem stěhuje a já balím a pomáhala mi do teď babička, už jela dom, ale zítra mě bude pomáhat odpoledne zase vybalovat ať máme aspoň kde spat zítra :slight_smile: je to teda pěkná fuška :frowning2:
30. bře 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska aha, to se váže? Tak nevím, jak by se na to koukal manžel :slight_smile: Zeptám se ho a kdyžtak se ozvu. Moc děkuju!
30. bře 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska no to je, to by člověk neřekl co všechno nasyslí viď :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule nojo, čím větší byt, tím shromažďujeme víc věcí :angry:

@michmar jojo, váže se to, ale je to snadnější než uvazovat šátek.
30. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska tak tak :slight_smile: jako mě hlavně překvapuje že teď v tom větším bytě máme vlastně stejný věcy jako v tom 1+1 a i tak je tu docela plno...kde jsem to tam měla ??????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak velkej byt máte? my jsme teď v pronajatým bytě 2+1 a stěhujem se do svýho zrekonstruovanýho bytu, ale taky 2+1 :frowning2:
30. bře 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska teď jsme v 3+1. Předtím jsme byli v podnájmu u bratra takže jsme platili jen za byt bez nájmu a ted jsme v mamčiným bytě co má taky v OV Ale mám dědit byt na Lesné jednou....no pokud se na mě nevykašlou teda takže nás ještě stěhování čeká :rolling_eyes:
30. bře 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule My se taky určitě budeme ještě stěhovat, protože ve 2+1 bydlet nechci, chtěla bych baráček, tak snad se ho dočkám :slight_smile: hlavní je, že budeme konečně ve svým...
30. bře 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska jj no jak je to v OV tak se stím dá dělat cokoliv ..to vyměníte s doplatkem hned, o tyhle byty je velký zájem. Já kdysi bydlela v Maloměřicích :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina čauky ženo , seš furt ofline :frowning2: jak to to už je ztebou tak špatný , vždyť ještě nic nerozte?
31. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Myslím že na stromech už něco bude, nebo na keřích. Lítá už aji dost včel. Takže někde něco bude a aby mě to odrovnalo to asi stačí...
31. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina
@pandysek
@miriska
Děvčata dnes jsme byli u Olimpie poprvé a bylo to super, nezajdem v týdnu???
3. dub 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Můžem, my to máme 10 minut cesty :slight_smile:
3. dub 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina jo no my teda cca hodinu ale jako stojí to za to...a kdy?
3. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule
@bufina jj jsem pro , pantáta pojede sockou a můžem . mě je to celkem jedno kdy ,ale byla bych radši až po mateřské ----jsme vyždímaní a auto taky :grinning:
3. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek a kdy ti chodí? :slight_smile:
3. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule počítám tak středa ,čtvrtek
3. dub 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ty jo to ti chodí brzo...mě až cca 10.-12. no mě se to stejně taky hodí až tak ta středa čtvrtek... raději ten ctvrtek? Nedám Natuli do školky at se tak vyblbne :slight_smile:
3. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no jo no asi ví že jsme socky tak nám to posílají dřív . Ve čtvrtek má být prej 25 stupňů
3. dub 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek kecáááááááááááš takže plavku sebou :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek kecáááááááááááš takže plavky sebou :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženský tak co ten čtvrtek ????? jsem už to oznámila a mám auto doma :grinning:
4. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no my jdem, odhlásím Naty na čtvrtek ze školky a povalíme :slight_smile:
4. dub 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ok, můžeme taky :slight_smile:
5. dub 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina
@pandysek OK děvečky tak v kolik? :grinning: :grinning:
5. dub 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek