• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@kathule Někdy po obědě?
5. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky z Brna, prosím o pomoc, hledám kamarádku, krerá v roce 2007 v květnu s námi ležela v dětské nemocnici v brně na černém poli, Ona se jmenuje Martina nebo Petra už nevím a dcerku má Romanku narozenou v květnu 2007, má i syna (staršího), Ona je vdaná, je malé postavy kolem 150cm a štíhlá. její dcera prodělala po porodu operaci dělohy a je bez vaječníku. Prosím kdo by ste ji mohl znát dejte vědět, ztratila jsem na ní telefon. Děkuji!!!!!

5. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina no tak my tam budem dřív určitě, tak prostě až tam budete tak pisnem nebo se asi i poznáme ne? :grinning:
5. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule A to dřív je v kolik? My nakonec budeme mít auto, takže taky můžem kdykoliv a oběd si můžem dát třeba tam :slight_smile:
5. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule
@bufina někdy po obědě ?
5. dub 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No asi taky podle spaní ne? Ale úplně nejlepší by bylo kdyby malej ve čtvrtek vstal pozdě a spal až tam, ať je od něj klid :grinning:
5. dub 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no to by se mě taky líbilo ,ale jelikož to máme daleko tak by mě vytuhl v autě a Verunka kdyby nespala tak asi bude protivná :confounded: . ale záleží na vás mi se podřídíme a nějak to dopadne
5. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky my relativně spíme furt (skoro teda) a Naty spát nepotřebuje :grinning: :grinning: :grinning: Takže my tam budem cca kolem 11 a vy dojeďte prostě až budete moct. Malá bude celá nedočkavá takže musíme jít dřív holt :wink:
5. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ok , se někdo má že má takovýho spavca
5. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no bacha..dnes jsem pochválila tak předpokládám že zítra to bude masakr a nebo ještě dnes v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule :grinning: :grinning: :grinning: jo jo to taky znám vždycky pochválým, zakřiknu a pak je to nářez
5. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek přesně..nejlepší držet ústa a nebo to říkat obráceně :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule To se máš, malej taky ještě v roce spával 2x denně po 2-3 hodinách a teď už teda jenom jednou, ale aspoń něco...
6. dub 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
@kathule ahojky holky tak já to zítra risknu a dojedem koule poledne tak po 12 hodině po obědě snad usne až v kočáře
6. dub 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek koule?? :grinning: :grinning: :grinning:
já jsem to fakt zakřikla, po dnešní noci přemýšlím o nejlehčím způsobu sebevraždy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :wink:
6. dub 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak my taky tak nějak...

@kathule Neboj, za pár dnů si zvykneš :grinning:
6. dub 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina tak na tohle si nezvyknu, po 2 hodinách a od 3:00 po hodině.... to je týrání matky!!!
6. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@miriska @brzdinka @elfka11 @hannah23 @jonkar @zuhur @hejla @zdenka561983 @peko @mabe --------zítra mame sraz z Olympii nato velkým hřišti tak kolem 12 - 13 hodiny budem rádi když se přidáte :dizzy_face:
6. dub 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek dekuju za pozvani, ale boli me v krku a mam rymu, anicka taky, takze nee, ale urcite se priste pridame. :wink:
6. dub 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

moc ráda bych se srazíku zúčastnila, ale musím jet nakupovat nějaký věci do bytu, takže nebudu mít čas, ale příště už určitě dorazíme...co ta přehrada? už je nějakej termín?
6. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek rádi bychom, ale zítra máme zase vyřizování kolem bytu.
6. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ahojky pokusím se zítra dorazit.Dnes jdeš????????,
:wink:
6. dub 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 jj jdu mám se stavit? už se těšim :grinning: ........doufám že dorazíte už bych chtěla taky vidět tu tvou cácorajdu
6. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :JJJ asi jo kdyby něco tak písnu a sraz až na trsandos.No uvidím zítra má přijet ráno máma tak po obědě bych taky dorazila. :wink:
6. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska ahoj, termín na přehradu zatím není..nějak jsme se na finále nedomluvily... tu by jsme mohly prubnout příští týden.... ??? Já mám prigl přes silnic takže já tam jsem co chvila :wink: :grinning: :grinning:
6. dub 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to podle počasí že dneska u Olympie budeme mít krásně :slight_smile:
7. dub 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak rada bych přišla ještě jsme tam nebyli ale nevyjde nám to za chvíli jdu k dr.a ve tři mi odjíždí ségra tak snad někdy příště užijte si to...
7. dub 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož děvčata bylo to super :grinning:
Kdy ten prigl???
@miriska
@zuhur
@elfka11 ???????
8. dub 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek