Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

Ahoj jsem Andy ,
hledám nějakou maminku na procházky a na pokec jsem z Brna Soběšic a mám dvě děti -bydlíme v rodiném domečku takže můžem trávit čas s dětma i na zahrádce(naše malá má spoustu blbinek na hraní)je tu moc krásné okoli -lesy atd- hospudka v lese s pískovištěm i prolízkama.Hledám maminu co má i malé nebo větší dítě tak kolem dvou až tří let-aby si i ta má opička pohrála. Malé jsou 2 roky a 2 měsíce a špuntíky .
zuhur
8. dub 2011
@kathule holky nějak to domluvte, já se pokusím dorazit, ale kvůli zařizování kolem bytu nemůžu nic slíbit. Vždycky řeknu, že už je vše na protistraně a pak se zase vynoří problém jako např. včera a my musíme řešit :-N
zdenka561983
8. dub 2011
ahojky holky mužu se kvám přidat.Mám skoro 5 měsičního Štěpánka a chtěla bych se sváma seznámit.🙂
kathule
8. dub 2011
@zuhur jj to znám, naštěstí už máme vyřízeno :-p 🙂

Tak co koncem příštího týdne? pokud teda bude hezky... 😎
kathule
8. dub 2011
@zdenka561983 ahoj 🙂
zdenka561983
8. dub 2011
@kathule ahojky jak se vede
kathule
8. dub 2011
@zdenka561983 dobře 😃 😃 😃 škoda že ses neozvala dřív, včera jsme byli na výletě
zdenka561983
8. dub 2011
@kathule škoda no a kde jste byli na výlete...🙂)
kathule
8. dub 2011
@zdenka561983 V Olympii na tom hřišti a pak jsme udělali nálet do MC na zmrzlinu 😃 😃
zdenka561983
8. dub 2011
u Olympii je nejaké hřiště to ani nevim...jo MC zmrzlina je dobrá....a ty jsi odkud z Brna
kathule
8. dub 2011
@zdenka561983 jj za Olympii u cyklo stezky..je tam toho hafo 🙂
Já jsem z Bystrce 🙂
hannah23
8. dub 2011
my se tam chystáme v neděli od nás vede stezka až tam tak snad bude hezky, včera jsem to nestihla....
kathule
8. dub 2011
@hannah23 no víkendy tam jsou děsivý :-p :-p
pandysekautor
8. dub 2011
@kathule tož 😃 😃 😃 kdy má být zase hezky ?
kathule
8. dub 2011
@pandysek já nevím....furt ?? 😃 😃 😃
elfka11
8. dub 2011
Ahojky holky 🙂 @kathule :U nás asi řádí zuby teploty,ale příště se přidáme. 😉
hejla
8. dub 2011
@pandysek ahojky. teď jsem tu delší dobu nebyla - napřed jsem byla marod a pak nějaký problémy a hoňka, takže jsem propásla procházku a zmrzku v Olympii :-| Tak snad příště nebudu mít takové prodlevy a dočtu se o nějakém srazu dřív.. 🙂
hannah23
8. dub 2011
Holky mám dotaz, nevíte některá o nějaké slečně či paní na hlídání, potřebuji 18.4. od půl šesté večer hlídání na max. tři hodiny, ale agentury mi přijdou drahé a zase nechci si tu pozvat kdekoho, lepší by bylo někoho s referencí...
zdenka561983
9. dub 2011
@kathule já jsem tam byla asi ořed 4lety tak proto se ptám🙂)
kathule
10. dub 2011
No děvčata od zítřka má pršet a pršet takže to asi odložíme............
pandysekautor
10. dub 2011
@kathule hmmmm tak to teď poslouchám ve zprávách . Prej celej tejden -ach jo . Ale je duben tak co bysme chtěly a venku je to vyprahlí tak to aspoň krásně pokvete
pandysekautor
10. dub 2011
@elfka11 ahojky tak co zoubky už se nějakej tlačí ?? co v pondělí mám se stavit ?
susannka
10. dub 2011
Ahoj holky,
hledam nejakou kamosku, idealne z Bohunic a okoli, na pokec, prochazky, nakupovani, "sportovani" atd. Ja jsem 12tt.
Zuzka
elfka11
12. dub 2011
Ahojky holky 🙂 @pandysek :Zatím nicccccccccc,zub v nedohlednu 😃 😃
hannah23
12. dub 2011
holky nechcete se někdo zítra přidat, budem asi od čtvrt na tři v café manner http://www.cafe-manner.cz/ , je tam celé patro pro děti....
kathule
12. dub 2011
@hannah23 ahoj, mi jsme zítra v Lužánkách resp. ve Vaňkovce, mají tam super výzdobu 🙂
hannah23
13. dub 2011
jj výstavu ve Vaňkovce znám, ta tam je už nějaký ten rok a je moc hezká taky asi o víkendu vyrazíme...
pandysekautor
13. dub 2011
@kathule 😃 😃 😃 😃 a já si říkala odkaď jsou ty fotky ,jsem myslela že jste byly zase v olympošce ale ta kosa venku mě ktomu moc neseděla
pandysekautor
13. dub 2011
@hannah23 koukala jsem se na jejich stranky na fotky a vypadá to tam dobře ,škoda že mě děcka budou ještě chrnět :-S
hannah23
13. dub 2011
@pandysek to neva můem zajít jindy a ted mají na slevách slevu na dvě frapé a zákusek za 69,-
jinak my asi taky nejdem, malý je sice už vzhůru, ale lije