• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek hele zas tak náruživá do Olimpie nejsem...ta hodina cesty je úplně na chuja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsme byli v Ikey pro police do kuchyně a pokojíčky a jsem total KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule a kdy ste tam byli? My sme se tam stavovali v poledne na oběd :slight_smile:
13. dub 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :slight_smile:
Ráda bych poznala kamaradku na pokec a procházky,nejlépe z Líšně, Staré Líšně,páč mám dvojčátka a zatím se mi hůř cestuje....Vím,že už jste tu asi zajeté a já jsem vás úbec nestihla pročíst,tak jsem vám jen chtěla napsat,že budu ráda,když mě vezmete mezi sebe a když ne,tak úplně chápu..Jen popravdě,sdílet všechny ty radosti a starosti kolem dětí jen s chlapákem doma,holkama na netu a s žádnou maminou ,,na živo,, :slight_smile: je někdy docela na budku :sweat_smile: zatím ahoj a moc ráda si popovídám :slight_smile:
13. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina no cca 11-15 :slight_smile: to je škoda čeče že jsme se nepotkali
13. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek ahoj, my jsme z Bystrce takže opak Brna ale samozřejmně pokecat můžeme :grinning: :grinning:
JAk to zvládáš s mimčama? Máš můj obdiv :sweat_smile:
13. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všichni jste tady Bystrc? :slight_smile:
Děkuju,ale určo by jsi zvládala taky!!! :slight_smile: měla jsem šílenej strach,ale holčičky jsou zlatý,strašně hodný,tak mi dávají tu možnost zvládat zatím bez problémů :slight_smile: nejhorší byly tak první dva měsíce,než si člověk udělal nějakej řád :sweat_smile:
13. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooj holky, co to počasí???? Já už chci teplo. Jinak stěhování se stále blíží - pustíte mě pak vůbec ještě mezi sebe :sweat_smile:
@tulanek ahojky. Chápu tě. Já jsem ze Židenic, mám sice jen jednoho prcka, ale cestování MHD bytostně nesnáším :rolling_eyes: Jojo, pánové dorazí z práce s výrazem - "zasloužím si klid, když na vás všechny vydělávám" a komu ty radosti a strasti sdělovat, že?
@kathule Ikea nás brzo čeká - budeme kupovat kuchyň - korunek moc není, takže si moc vyskakovat nebudu moct.
13. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek to máš štěstí, držím palečky, aby byly holky hodný i dál. Já mít ve dvojím provedení to moje zlatíčko, tak skáču z Macochy.
13. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek neeee jen jáá...co vím tak je to Lesná, Tuřany, Husovice..zbytek jsem zatím nepochytila :grinning: No já jsem ráda že zvládám 6letou pubošku a teď malého..ten mi teď dává..nějak mu přestávám stačit s krmením :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@zuhur jj kuchyně mají krásný :slight_smile: já bych potřebovala několik bytů abych ty kuchyní měla víc pač se mi líbí víc stylů. takový ty "rádoby barokní" až po moderno...fakt nevím co bych si vybrala, jaou budete mít????
13. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur jábych raděj do macochy :grinning: :grinning:
13. dub 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule No to je škoda, my sme tam dorazili v 11.30

@tulanek Ahoj :slight_smile: Sice sme snad všichni z úplně jinýho konce Brna, ale můžem někdy domluvit prochajdu třeba do Mariánskýho... :slight_smile:
13. dub 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo...v Mariánským jsem byla tak před 3 roky bych se tam docela i podívala :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina a co jste tam šňupali?
13. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
O počasí mi ani nemluv,tak nás krásně nahlodali na jaro a zase takovej hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bydleli jsme do nedávna v Husovicích,tam jsem se bála šalinou i za bílýho dne :frowning2: Ted jsme nastesti v klidu,ale stejne ti bezdomovci a vselijaky existence pochybny,to ma clovek s detma strach jezdit a o prakticke strance je to taky na prdlacku...No a na ridicak si bohuzel netroufam,jsem hroznej pobuch :slight_smile: A s tema chlapama mi mluvis z duse,to nejde lip vystihnout....Ten muj mi sice obcas pomaha,ale tak jak pises,oni jsou prece cely den v praci a my jsme na te dovolene.... :zipper_mouth: Takze jeho odpovedi,jo,no,hm jsou opravdu to nejslozitejsi,co ze sebe dokaze vetsinou dostat :slight_smile:
A děkuju moc,je to taky hodně tím,že si holky spolu vyhrají,že nepotřebují tolik pozornosti jako jedno miminko....Tak držím pesti,at u vas se to zlepsi :slight_smile: pisu jak pako,chvili hacky,carky,pak zasejc ne,omlouvam se,jsem vazne jak z jeskyne :grinning: :grinning:
13. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee,kuchyne,my mame teda uplne obyc,ale kdyz vidim ty krasny sestavy kolikrat,to by clovek slintal :grinning: to by bylo zuzo,v Marianskym jsme byly minuly vikend,prochazka na cely odpoledne,fakt krasa :slight_smile: a bylo tam normalne miliony zabicek,to jsem jeste nikdy pohromade nevidela a kazda ta zabicka mela na sobe dalsi zabicku :grinning: :grinning:
13. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule no vzhledem k financím tu nejjednodušší Faktum - bílou a k tomu břízovou desku. Navíc budeme mít kuchyň s obývákem dohromady, takže to musím sladit. Obývák máme v bříze (taky převážně Ikea) s bílými dvířky, pohovku červenou. Takže kuchyň bude bílá, s břízovou deskou a červeným obkladem za linkou - snad to bude vypadat tak dobře jak doufám :sweat_smile:
Jo, taky jsem si říkala co za koninu jsem to napsala :grinning: :grinning: :grinning:
@tulanek neboj, my si to přeložíme :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je aktuální foto bobánků našich :slight_smile:
13. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek krásný holky
13. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já asi natu zumbu přestanu chodit chvilku tu nejsu a jak se to tu rozepíše :confused: ale už vás mám přečtený :grinning:
@kathule tetáá soběšice si zapomělááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@tulanek vítám nového člena -ahojky - taky smekám nad dvojčátky :sweat_smile:
mariánský bych brala je tam krásně ,teda ale období kdy tam nebudou ty žáby ,páč kdybych tam šla s Verunkou tak jich má plný kapse a chce je domů (sbírá se odevšat nějaký ty suvenýry :confounded: )
13. dub 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tulanek máš krásný holčičky :slight_smile:
13. dub 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek takže exkurze za množícími se žabama :grinning: :grinning: :grinning:
Jéé já se jich štítím a když si představím že bych na to najela kočárem a rozjela je... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi normálně zvedá kufr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@pandysek nezapoměla...jen přidružila k té Lesné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže jsem na tebe myslela jako na první :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@tulanek jo holčičky kráásný, to je fakt že si spolu vyhrají...ale teda je to mazec..všechno 2x... a v pubertě... no jéééje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2011 v 05:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:
Tak koukam,ze mate budicky docela brzy,ze?Chtela bych mit po ranu tolik elanu a energie,jako ty nase prdelky :grinning:
Dekuju za pochvaly a privitani,jsem moc rada,ze mam s kym pokecat!!!!! :slight_smile:
Ja jsem jeste pred mesicem bydlela na Sobesicke v Husovicich a ted ta Lisen,tak jsme tu alespon poradnej mix :grinning: Jak rikam,holcicky jsou zlaty,ale z te puberty,to mam teda bobky,to jako opravdu jooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky,ty zaby....Normalne,to jsem fakt v zivote nevidela,sla jsem je fotit a pred nohama jsem mela dalsi,ubec nebyly videt.Ja jsem zase takovy pako,ze kdyz to neni brouk,stonozka nebo jakejkoliv hmyz,tak zvirata miluju :grinning: Ale pravda,jak jste psaly,rozjet ji kocarem nebo donest domu,jako suvenyr,to uz zasejc opravdu ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Dali sme si švédský kuličky. Těch bych se mohla ujest :grinning:

No a k těm kuchyním... Taťka má novej barák, kuchyň jim navrhli a vyrobili v Oresi a naprostá trgédie. Je teda krásná, ale chyběla skříňka na mikrovlnku a šuplík pod troubu.. Chcou za to takový prachy a ani nejsou schopní to dodat kompletní. Taťka je o dodání toho zbytku uhání už skoro 3 měsíce... My sme si vybrali kuchyň ve Scontu. Jelikož nemáme v kuchyni zeď do pravýho úhlu, tak nám to předtím přijeli změřit. No samozřejmě blbě, takže jakmile tam namontovali pracovní desku, tak v některým místě vůbec nedosáhla ke zdi. Takže sme čekali dalších 6 týdnů, než vyrobí novou...
14. dub 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina jste jako byli jen na jídle joo??? no to je v prd... :grinning: :grinning: taky jsme dali kuličky..a pak ještě medovník ..pro ten bych vraždila!!! :grinning: :grinning:
14. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek no budíček máme brzo, a ještě jsme dnes musela odvíst Natuli do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tatin má volno a nějak se na to dneska vykašlal takže jsem i docela načučená :rolling_eyes: Ale co jako...jsem si skočila pro Caro (on by zapoměl) a pro banánovej polystyren a mám super snídani. Ale jsem blbka jsem zjistila...do ted jsem si kupovala pytlíkovou meltu za cca 28,- kde je 18 sáčků...a to Caro je sice za 72,- ale je to celá pixkla a dávaj se 2 lžičky že.... my to docvaklo až teď :rolling_eyes: no evidentně se mi vrací mozkové závity do normálu :grinning: :grinning: :grinning: huráááá :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak
@tulanek já se taky stěhovala s malým, ale se dvouma mimčama to musela být mela. Mi se stěhovali z Bystrce do Bystrce :grinning: :grinning: jen o pár ulic dál ale z 1+1 do 3+1 to už nešlo ve 4řech :unamused:
14. dub 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,švédský kuličky,po těch bych se taky utřískala a medovník na to,nóóó,to bych si nechala líbit :slight_smile:
@kathule no to se ti nedivim,ma volno,tak co by si ho poradne neuzil vid,do toho se vodeni do skolky nepocita preci :stuck_out_tongue_closed_eyes: A je to Caro stejně dobrý jako Melta??Ja jí mám ráda,ale každá ušetřená káča dobrá :grinning: tvoje mozkové závity ti tiše závidím,mě připadá,že jak mi zblbly v těhotenství,takový už zůstanou :grinning: :grinning: no bylo to trochu narocnejsi,ale na jeden den si holky vzala tchyne,tak to jsme pobalili tu nejvetsi cast a pak jsme meli to stesti,ze jsme mohli jeste postupne dovazet a prevazet,pac kdyby to byla akce kulovy blesk,to by me asi slehlo...
My se stehovali z 1+1 do 2+kk,je tu obr. obyvak s kuchyni,takze na holcicky vidim a muzu fungovat a do loznice se vejdeme vsichni ctyri a muzeme se tam i pohybovat,ze nejsme hlava na hlave....No ale toje tak na tri roky,podnajem a pak uz snad pujdeme do svyho....Ono se to nezda,ale s miminkama clovek opravdu prostor potrebuje,nemuze je o to sidit no...
14. dub 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek no už si dávám druhý hrnek..a Caro je chuťově lepší bych řekla...má blíž ke kávě. Mě ta Melta už lezla krkem.

S těma zívitama.... no uvidíme jestli to nebyl jen nějaký záchvěv :wink:
Dneska je pěkně hnusně teda...jsem chtěla jít ven pač jinak toho chlapa rozsekám,mě dneska vytáčí každý jeho pohyb :rolling_eyes:
14. dub 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule No byli jsme v Olympii nakoupit v Albertu dopoledne a než se s něčím pak patlat doma, tak sme se zajeli najest tam. Dom to pak máme kousíček.

Sme to Caro taky měli koupený, ale nějak moc mě nenadchlo. Pila jsem hodně meltu, že prý se po ní dělá mlíko. Tak sem to kombinovala s kojícím čajem. Ale stejně sem si aspoń jednou deně dala normální kafe. bych jinak asi nepřežila...
14. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule juu,tak to si musim koupit :slight_smile: me naststi Melta chutna a kdyz jsem kojila,rvala jsem ji do sebe hektolitry :grinning: neboooj,jak se zavitum jednou zacne rozsvecet,uz nezhasnou,za to me asi zhasly na dobro...Ten muj chlap mi nejednou,rekne,ze jsem tupa,tak bude mit asi trochu pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jee,ja jsem doma sama az do vecera a posledni dobou mi to nejak bohuzel ani nevadi...Jestli je to fakt tim,ze nemam nikoho jinyho nez jeho tady,ale presne,vytaci me skoro vsechno co rekne,ci udela... :unamused: :unamused:
14. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem se kafe naucila pit az ted po kojeni,nikdy driv jsem ho nepila,ale nejak si telo asi reklo :slight_smile:
14. dub 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek