• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@kathule jj tam ta jak jsem říkala
@tulanek je to nějaká co se drží 13 dní a zhubne se cca 7 -10 kg a pak když jíš normálně (nepřežíráš se -jako denně zákusečky atd ) tak pak nepřibereš-- je to vyzkoušený od segry z práce od ženské už to drželo loni a teď zas aby schodila ještě a teď nám to říkal kolega z práce že taky krásně zhubnul a nepřibral a zjistily jsme že je to ta stejná dieta
první den se pije třeba jen mlíko po 3 hodinách ,pak třeba zelenina , jogurt , salám ,hovězí , atd a tak to je nějak rozepsaný dotěch 13 dní .No příští sobotu končím tak pak dám vědět jak jsem dopadla
14. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule tak to je teda mistička hihihihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek takže je jedno co který den jím? Nebo to má přesné pořadí ty potraviny?
14. dub 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule mám přesně daný pořadí a váhu ,ale tyto potraviny se tam opakujou
14. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek tak pošliii nebo to je nakaždýho jinak určený?
14. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Týýýýýýýýý voééééé,já ho litovala,že jí po těch malinkatých mističkách :grinning: :grinning: :grinning:

@zuhur ja mam 11kg co jsem nabrala uz dole,ale zhubla jsem jeste o neco vic,ale ted uz jsem na vaze pred otehotnenim :angry: :angry: chudacku,to je blby,kdyz je clovek malej a hodne pribere...Ale jsi sikulka teda,fakt jo,hlavne obdivuju tvoji pevnou vuli!!!!! :slight_smile:
14. dub 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tyyy jo,bude to asi drastarna,ale kdyby to stalo za to,klidne se tech trrinact dni budu trapit!!!!! :slight_smile: no kdyby jsi mela presny navod,budu mooooooooooc rada!!!! :slight_smile:

@kathule no čééče,něco tam fakt do toho Zounara je :slight_smile:
14. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi napište třeba do ip mejlovky a já vám to zašlu . akorád si tam můžete upravit ty časy podle toho jak vám to vyhovuje ale musí to být po 3 hodiných
14. dub 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já říkala miska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako je, ale hodně z dálky :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Každá máme nějaký svoje ideály,tak se je snažíme dostat do těch našich chlapů :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek no je fakt že Zounar se mi vždycky líbyl...prostě můj typ :slight_smile: i když Naty mám s modrookým blonďákem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Vyjímka potvrzuje pravidlo :wink: mě se taky líbil co ho znám,ale jak jsem už psala,já jsem snad ouchyl na ty herce,když stárnou,jak některý český,tak i některý za tó lóží velikó :grinning: :grinning:
14. dub 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no vypadá to dobře jako..akorád to hovězí.... to budu mít asi problemek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Jak sou dole ty potraviny, tak hned před nima je mražák a nad ním velká cedula, kde je zobrazený co všechno si máš vzít. Komplet to vyjde na těch 180 kč. Píšou že ušetříš 150kč, proti běžné ceně. Jak je tam teda ta mražená br. kaše, tak k tomu nabízí i 2x hranolky místo ní. Si můžeš vybrat.
15. dub 2011 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tady je malej v těch prvních maskáčích :slight_smile:
15. dub 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile:
Ta dideta nevypada bubec spatne,jen suroviny nektery mi chybi a ted jsme zrovna po velkym nakupu,tak jak pujdeme na novy,sepisu seznam a bude se hubnout :slight_smile: :slight_smile: @bufina malej je krasnej!!!!!!! :slight_smile:
15. dub 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: :grinning: fešáák :astonished: kolik těch kulí am je ?
15. dub 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tulanek jj mě tam taky chybí mějaký potraviny :grinning: ale jehorší je neuzobávat :sweat_smile:
15. dub 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule krásnej chlap :wink:
15. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem vás zapomněla pozdravit po ránu - takže nazdar :grinning: . Vypadá to , že bude dnes slušně. Za chvíli nakrmím nechám Jindru tátovi a vyrazím na farmářský trhy. Sice to nebudu moct naložit do kočáru, ale zase budu rychlejc zpátky.
@tulanek to nebyla pevná vůle, ale neustálý běhání kolem špunta - první měsíce jsem ho pořád tahala na rukách, protože jinak nezabral. No a taky procházky - sama - v zimě - jsem nasadila tempo závodníka a pokaždé urazila tak kolem šesti kiláků.
@pandysek už jen to mlíko by mě zabilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina jee malej je kocour :slight_smile:
@zuhur dík, ale říkat mu to radši nebudu at mu moc nenaroste sebevědomí, ž tak ho má :wink: :grinning: :grinning:
Jo a já taky nepozdravila takže čuuuuuuuuuuuuuuuus :grinning: :grinning: :grinning: nás ted vzbudil pošťák s balíčkem ale teda ten obsah mě docela zklamal takže paní nebudu psát žádný hodnocení :pensive: jako oblečení na malého hezky ale brala jsem pouzdro Hanna Montanna a desky na sešity a jsou dost v hrozným stavu :unamused:
15. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek myslím že kilo
15. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule No jo, to byl :slight_smile: Teď je to už chlap velikej :slight_smile: Sem mu právě včera vyhrála na aukci ty stejný maskáče, akorát vel. 86 :grinning:
15. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina tedaaa dobréé :slight_smile: já jsem malému zkusila 74 a má to akorád... taky nějak roste rychle klacek jeden :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
15. dub 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina kalhoty 86? to by se mi malej do toho vlezl asi dvakrát, i když jak kterej střih, koupila jsem rifle v tesku 1-1,5roku a fakt se mi do nich vlezl skoro dvakrát a pak jsem koupila jiný stejnou velikost a jsou mu sice velký v pase a i trochu delší, ale dáme kšandy a bude to dobré....

@kathule kolik je tvému cvrčkovi??
15. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 No tak oblečení v Tescu je celkově divný. Malej donedávna nosil pižamka 6-9m :slight_smile: A bodýčka z Tesca 12-18m sou mu taky velký.. A vzhledem k tomu že ty maskáče bude mít až do podzimu a je teprve duben, takže pro jistotu beru 86 :slight_smile: Jinak nosí i některý věci ještě 74, fakt každý číslování je jiný....
15. dub 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Teda a to mně přišel takovej malinkej :slight_smile:
15. dub 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
@hannah23 kam naty velikosti broboha chodíte mi už máme 92 něco a délkově mu to sedí super
15. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina asi tatínka vyšlu pro kuličky taky a dám si je až po dietce a pěkně mu stím budu dělat chutě -mňamíí
15. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Hihi, no jo, vy ste extrém :grinning: No pošli ho tam, až bude na dietce :slight_smile:
15. dub 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek