• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@hannah23 v utery mu budou 4 měsíce..
@bufina no já ti nevím jako...to číslování je všude jiný...
15. dub 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule hihi, ten je roztomilej :slight_smile: No kde sou ty časy kdy byl adámek taky mimušo... :frowning2:
15. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady měl ještě 44 cm a necelých 2,5 kg. A to oblečení co na něm plandá je vel. 50 :slight_smile:
15. dub 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina ty brdo :slight_smile: :slight_smile: krásnej ale mooc
15. dub 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Roste to nějak rychle :frowning2:
15. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,to holcicky maji ted bundicky 80,Sofince je trochu vetsi a Sašence skoro dobrá :slight_smile: Z Tesca :grinning:
15. dub 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule
@bufina
Nádherný klučíci!! :slight_smile: je to strašný,jak mrňousci rychle rostou,je to jak včera,když jsem jela do porodnice a holčičkám už bylo sedm měsíců...Na jednu stranu je člověk šťastnej,že hezky rostou a jsou to divošky,ale na druhou stranu je to zvláštní pocit,že jsou ty malý mimminka tak rychle pryč.... :slight_smile:
15. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek Tak to už sou teda taky veliký :slight_smile: Já sem vel. 80 úplně přeskočila. Po 74 sem mu začala kupovat 86, ať mu to dýl vydrží. Ale je fakt že není 86 jako 86... riflíky od Nextu mu jsou dobře a do těch z HM by se vešel 2x...
15. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek No to jo, u inkubátoru sem si říkala že ať honem vyroste a můžeme dom a teď bych ho tam nejradši nacpala zpátky :grinning:
15. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek
@bufina přesně no, já vím že další už 100% mít nebudu tak se snažím užít každý minuty....pak už budou jen vnoučata :wink: :grinning: :grinning: a ty za hooooooodně dlouho doufám!!! :grinning:
15. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina No chtěla jsem jim koupit větší,aby to měly i na podzim,ale ony by z toho uplavaly,tak to maji aspon trochu vetsi :slight_smile: jo jo,strasne rychle vyrostly,kdyz se narodily,mely 42 a 43cm :slight_smile:
15. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule A kolikátýho prosince je malej? No to si taky říkám že si musím užit každou chvílu, že je to zřejmě poslední dítě. Leda že bych si ještě udělala pak radost na starý kolena :grinning:
15. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek Taky drobečci :slight_smile:
15. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina mluvíš mi z duše :slight_smile: no my jestli někdy,tak by jsme chtěli tak za 6 let,ale to záleží hlavně na financích a taky,co to moje tělo pobouchaný :zipper_mouth:
15. dub 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Kolik měl Adámek když se narodil?
15. dub 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek 2420g a 44cm. Postupně zhubnul na 2220g, jak mu ustupovaly otoky a kadil a dom sme šli s 2300g po deseti dnech.
15. dub 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobinky :slight_smile:
15. dub 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Taky prcíček,ale mimískové jsou fakt bojovníci,klobouk dolů,jak se z toho všeho takoví mrňousci krásně dostanou :slight_smile: Nám šla Sašenka domů po třech týdnech a Sofinka po měsíci...Sofinka zhubla v porodnici i na 1440g...Ale byla to rychlovka a už jsou z nich pořádný ženský :grinning:
15. dub 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek To jo a teď máš už takový slečny velký :slight_smile: S Adámkem na jip taky byly dvojčátka,holčičky narozený v 32tt a měly kolem 1300g. Adámek byl proti nim obr, že sem si říkala co tam vůbec dělá :grinning:
15. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Jo jo,taky tam byly větší miminka i přes 2kg a vypadaly jak obříci vedle našich holčiček,přitom byly taky malilinkatý,neuvěřitelný,jací jsou to bojovníci,fakt jo.Kdejaký dospělý si pořád stěžuje,že ho bolí to a to,ale kdyby viděli,co musí dokázat ty mrňouskové,sklaplo by jim... :angry:
15. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jeste uplne z jinyho soudku...Asi po sto letech jedeme pristi vikend do mesta,kde jsem se narodila,za prababickama ukazat holcicky a pokochat se :slight_smile: a mezi krmením bych si chtela jit na chvilku sednout s kamaradkou ze skoly na pokec,jenze jsem jaksi zjistila,ze moje skrin stune :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemam nic normalniho na sebe,v cem bych mohla vylezt mezi lidi :confounded: nevite prosim prosim,nahodou o nejakych strankach,kde bych sehnala hezky nebo zajimavy trico ci neco takoveho za normalni cenu?
15. dub 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek Zkus se podívat na mimibazar :slight_smile: Prodávají tam i nový věci a zrovna dneska sem si tam obědnala boty pro sebe :slight_smile: A taky za super cenu.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44115631&tab=1
15. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Jeeeeeeeeeeeeeeeee,dekujiiii,jdu hned objednat mamce i sobe :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Vypadají strašně pohodlně,viď? :slight_smile: a za tu cenu nádhera :slight_smile:
15. dub 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky z trhu, hele já tak nesnáším MHD. Bože proč já nemám řidičáááááááááááááááááááááááááááák :confounded:
Jindra teď nosí 74 nebo 80 - záleží na střihu, ale u nás dělají strašně moc látkovky - to je pak jedna velikost nahoru :sweat_smile: Ale jinak je to cvalda v necelých osmi měsících má dost přes devět kilo - jsem zvědavá kolik mu naváží doktorka. Doma ho vážíme jen orientačně - v náručí na normální váze.
15. dub 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek To vypadají, tak doufám že aji budou :slight_smile:

@zuhur A kam jezdíš na trhy?
15. dub 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: drahý se snažil mi to zatrhnout ale má smolu a bude koukat se mnou....však at se na sebe podívá chlapec :grinning: :grinning:
@bufina malej je 22.12. my to máme na Vánoce úplně narvaný...
21.12. Naty svátek
22.12. Tobís narozeniny
24. Vánoce
25. 12. Naty narozeniny
15. dub 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek já si koupila ted taky...dojdou mi příští týden za 169,- :slight_smile:
a R taky za 199,- :slight_smile:
15. dub 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina já jsem byla na Kotlářské - naproti Metě
15. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule jo a abych nezapomněla - jsou každých 14 dní v pátek
15. dub 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek