Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

Ahoj jsem Andy ,
hledám nějakou maminku na procházky a na pokec jsem z Brna Soběšic a mám dvě děti -bydlíme v rodiném domečku takže můžem trávit čas s dětma i na zahrádce(naše malá má spoustu blbinek na hraní)je tu moc krásné okoli -lesy atd- hospudka v lese s pískovištěm i prolízkama.Hledám maminu co má i malé nebo větší dítě tak kolem dvou až tří let-aby si i ta má opička pohrála. Malé jsou 2 roky a 2 měsíce a špuntíky .
tulanek
15. dub 2011
@kathule jen at se hosanek pekne koukne 😃 😃 😃 No bomba,v tom kompletku do zlata,te uplne vidim!!! 🙂 🙂 a ty bily botky jsou taky zuzo!!! 🙂 no ja jsem cucela i tajik na konika do bazarku,ale nejak mi nic nekaplo do oka,koukala jsem i na to tilko od tebe,ale jak to nema raminka,tak se obavam,ze bez podprdy bych si o ty svoje kuzlata zakopavala :-p :-p :-p
kathule
15. dub 2011
@tulanek ale to je pro těhulu...by ses v tom ztratila čeče 😃 😃 i mě to bylo vělký 😃 😃
tulanek
15. dub 2011
@kathule ahááááááááá,nooo,aby jsi se nedivila,jsem ted fakt jak prase.... :-p 😃
kathule
15. dub 2011
@tulanek 😃 😃 😃 neee fakt neee mě to bylo leda těsně před porodem a tak špatně na tom rozhodně nejsi 😃 😃 😃
kathule
15. dub 2011
@tulanek no prosimtě dyť ty jsi vyžlee!!!
tulanek
15. dub 2011
@kathule Tak ja ti teda verim,diky za utechu!!!! 😃 😃 😃 jdu uklizet a pak se zahrabu do mimibazaru a dokud neco nenajdu,tak nevylezu 😃 neeee,budeme hrat s bobankama na varhany,uz z toho zacinaji mit prcu a Sofinka by rada hrala sama 😃 😃
tulanek
15. dub 2011
@kathule Jak jsi na to prisla??????To jen ksichtejček klame,kdyz si sednu,tak bych si brichem prikryla snad i kolena 😃 potrebuju se proste zacit hybat a zpevnit ten rosol,ale nemuzu se k tomu nejak ukecat,vecer jsem rada,ze zalehnu a kdyz si predstavim,ze bych jeste cvicila,tak teda nevim nevim :-N :-N :-N Zkusim tu dietu,az bude dalsi velky nakup 🙂
kathule
15. dub 2011
@tulanek jo to jsem na tom stejně...ty špeky jsou hrozný..já nabrala asi 20 kg a mám pocit že nešel dolů ani gram 😞 jako asi šel ale.... no mor. Já jsem navíc prdelatá a trpím na boky, to máme v rodině bohužel 😞
kathule
15. dub 2011
@tulanek no jak...na fotkách 😃 😃
tulanek
15. dub 2011
@kathule chjooo,je to hnus vid...Ja jsem schodila fakt vsechno jeste o 4kg navic a ted jsem asi 5kg nabrala,jak jsem prestala kojit...Mame opacnej problem,me pres prdel vsechno visi,vsichni se mi smejou,ze zadnou nemam,za to ale pupek a kuzlata,to mam snad za dve :-p tak si trosku navzajem podarujeme a budeme v cajku,co?? 😃
tulanek
15. dub 2011
@kathule jenze tam nikde bricho nejni videt viiiiiis 😃
tulanek
15. dub 2011
@kathule Jsem si pro srovnani fotila pupek pred dvema dny,bych ti ho i ukazala,ale mam na sobe bombardaky na noc,co jsou na boku nastrihnuty-abych je mohla byvala nosit i v tehu 😃 😃 😃
kathule
15. dub 2011
@tulanek čeče to můžná ani neukazuj ...aby nám to tu neblokli 😃 😃 😃 😃 😃
tulanek
15. dub 2011
@kathule 😃 😃 😃 😃
Jsem se pustila do jarni vyzdoby,aby to tu aspon trochu pripominalo jaro,kdyz venku je to takovy hnus :-p :-p :-p
bufina
15. dub 2011
@tulanek Neboj, po neděli bude zase krásně 🙂 Se už těším, se mně ani nechtělo s děckama dneska ven.
tulanek
15. dub 2011
@bufina Ja se taky strasne tesim,konecne ven na slunicko,dneska jsme venku nebyly,kdyz kazdou chvilku lilo 😞
kathule
15. dub 2011
Mi taky venku nebyli...takový kekel venku :-p :-p :-p :-p
ale zítra půjdem, R bude spravovat tu naši rachotinu tak půjdu s dětma sama pač to bude samý kosočtverec 😃 😃
Jinak nevíte odkdy jezdí parníky? R na něm nikdy nebyl 🙂 🙂
zuhur
15. dub 2011
Jinak slavím - 24.4. dostaneme klíče od bytu a můžem se stěhovat - no dobře, stěhovat ne, ale zařizovat jo x-) x-) x-)
kathule
15. dub 2011
@zuhur juu no paráda x-) x-)
děkuji kouknu hned 🙂
kathule
16. dub 2011
@pandysek
@bufina
@zuhur
@tulanek
děvčata co máte zítra v plánu? Nechcete vyrazit na ty parníky s rodinkou??
bufina
16. dub 2011
@kathule Ahoj 🙂 My sice zítra nic v plánu nemáme, ale můj je v práci, takže nemáme auto 😞
kathule
16. dub 2011
@bufina a sockou to nedáš s mladýma ?
bufina
16. dub 2011
@kathule Sem s nima ještě tak daleko sockou nejela, max do té Olympošky kde to máme 10 minut a nemusíme nikde přestupovat...
zuhur
16. dub 2011
@kathule my zítra určitě ne - navíc nevím jak bych dostala na parník kočár 😃 a v šátku tak dlouho nevydrží.
hannah23
16. dub 2011
Mě si sice nepsala, ale my taky ne jdeme na náměstí je tam kočárkování s nějakým programem na moravském náměstí...
tulanek
16. dub 2011
@kathule
Ahoooj,jeee,ja se zeptm R. a dam vedet,to by bylo zuuuuuzo,jeste jsem na parniku taky nebyla 😃 A chci tam,co bydlim v Brne a jeste jsem se tam nedostala 😞
kathule
16. dub 2011
@tulanek no vidiiiš tak ho zpracuj a vyvětráme sebranku 😉 v Rokly na kafe.... 🙂
pandysekautor
16. dub 2011
@kathule Čeče já lodičky neee mám znich fobii a hlavně bych byla v depresi páč si dáváme vždycky ty výýýýborný langoše a točenou zmrzku tu borůvkovo vanilkovou a já teď nemůžu 😞 😞 😞 😞
kathule
16. dub 2011
@pandysek 😃 jako já mám taky lodičky jako stesku odvahy 😃 ale jako dám to, Roman chce a Nat se taky těší.... co nadělám vid :-N a langoš já taky nemohu...se na ně budu dívat 😞

😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli