• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@kathule jen at se hosanek pekne koukne :grinning: :grinning: :grinning: No bomba,v tom kompletku do zlata,te uplne vidim!!! :slight_smile: :slight_smile: a ty bily botky jsou taky zuzo!!! :slight_smile: no ja jsem cucela i tajik na konika do bazarku,ale nejak mi nic nekaplo do oka,koukala jsem i na to tilko od tebe,ale jak to nema raminka,tak se obavam,ze bez podprdy bych si o ty svoje kuzlata zakopavala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek ale to je pro těhulu...by ses v tom ztratila čeče :grinning: :grinning: i mě to bylo vělký :grinning: :grinning:
15. dub 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule ahááááááááá,nooo,aby jsi se nedivila,jsem ted fakt jak prase.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. dub 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek :grinning: :grinning: :grinning: neee fakt neee mě to bylo leda těsně před porodem a tak špatně na tom rozhodně nejsi :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek no prosimtě dyť ty jsi vyžlee!!!
15. dub 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Tak ja ti teda verim,diky za utechu!!!! :grinning: :grinning: :grinning: jdu uklizet a pak se zahrabu do mimibazaru a dokud neco nenajdu,tak nevylezu :grinning: neeee,budeme hrat s bobankama na varhany,uz z toho zacinaji mit prcu a Sofinka by rada hrala sama :grinning: :grinning:
15. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Jak jsi na to prisla??????To jen ksichtejček klame,kdyz si sednu,tak bych si brichem prikryla snad i kolena :grinning: potrebuju se proste zacit hybat a zpevnit ten rosol,ale nemuzu se k tomu nejak ukecat,vecer jsem rada,ze zalehnu a kdyz si predstavim,ze bych jeste cvicila,tak teda nevim nevim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Zkusim tu dietu,az bude dalsi velky nakup :slight_smile:
15. dub 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek jo to jsem na tom stejně...ty špeky jsou hrozný..já nabrala asi 20 kg a mám pocit že nešel dolů ani gram :frowning2: jako asi šel ale.... no mor. Já jsem navíc prdelatá a trpím na boky, to máme v rodině bohužel :frowning2:
15. dub 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek no jak...na fotkách :grinning: :grinning:
15. dub 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule chjooo,je to hnus vid...Ja jsem schodila fakt vsechno jeste o 4kg navic a ted jsem asi 5kg nabrala,jak jsem prestala kojit...Mame opacnej problem,me pres prdel vsechno visi,vsichni se mi smejou,ze zadnou nemam,za to ale pupek a kuzlata,to mam snad za dve :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si trosku navzajem podarujeme a budeme v cajku,co?? :grinning:
15. dub 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule jenze tam nikde bricho nejni videt viiiiiis :grinning:
15. dub 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Jsem si pro srovnani fotila pupek pred dvema dny,bych ti ho i ukazala,ale mam na sobe bombardaky na noc,co jsou na boku nastrihnuty-abych je mohla byvala nosit i v tehu :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek čeče to můžná ani neukazuj ...aby nám to tu neblokli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem se pustila do jarni vyzdoby,aby to tu aspon trochu pripominalo jaro,kdyz venku je to takovy hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek Neboj, po neděli bude zase krásně :slight_smile: Se už těším, se mně ani nechtělo s děckama dneska ven.
15. dub 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Ja se taky strasne tesim,konecne ven na slunicko,dneska jsme venku nebyly,kdyz kazdou chvilku lilo :frowning2:
15. dub 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi taky venku nebyli...takový kekel venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zítra půjdem, R bude spravovat tu naši rachotinu tak půjdu s dětma sama pač to bude samý kosočtverec :grinning: :grinning:
Jinak nevíte odkdy jezdí parníky? R na něm nikdy nebyl :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak slavím - 24.4. dostaneme klíče od bytu a můžem se stěhovat - no dobře, stěhovat ne, ale zařizovat jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur juu no paráda :dizzy_face: :dizzy_face:
děkuji kouknu hned :slight_smile:
15. dub 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek
@bufina
@zuhur
@tulanek
děvčata co máte zítra v plánu? Nechcete vyrazit na ty parníky s rodinkou??
16. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Ahoj :slight_smile: My sice zítra nic v plánu nemáme, ale můj je v práci, takže nemáme auto :frowning2:
16. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina a sockou to nedáš s mladýma ?
16. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Sem s nima ještě tak daleko sockou nejela, max do té Olympošky kde to máme 10 minut a nemusíme nikde přestupovat...
16. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule my zítra určitě ne - navíc nevím jak bych dostala na parník kočár :grinning: a v šátku tak dlouho nevydrží.
16. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě si sice nepsala, ale my taky ne jdeme na náměstí je tam kočárkování s nějakým programem na moravském náměstí...
16. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule
Ahoooj,jeee,ja se zeptm R. a dam vedet,to by bylo zuuuuuzo,jeste jsem na parniku taky nebyla :grinning: A chci tam,co bydlim v Brne a jeste jsem se tam nedostala :frowning2:
16. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek no vidiiiš tak ho zpracuj a vyvětráme sebranku :wink: v Rokly na kafe.... :slight_smile:
16. dub 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule Čeče já lodičky neee mám znich fobii a hlavně bych byla v depresi páč si dáváme vždycky ty výýýýborný langoše a točenou zmrzku tu borůvkovo vanilkovou a já teď nemůžu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. dub 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: jako já mám taky lodičky jako stesku odvahy :grinning: ale jako dám to, Roman chce a Nat se taky těší.... co nadělám vid :sweat_smile: a langoš já taky nemohu...se na ně budu dívat :frowning2:

:grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek