• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka Teď než chlubení mám spíš v hlavě ten kočár ... jestli k tomu nevzít i korbičku... jen nikde neudávají jaké má vnější rozměry :unamused:
19. únor 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to je moc krátkýýýý :slight_smile:
19. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ale krásný.....šikovná Aduš....
19. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Jak dopadl koláč už se po něm zaprášilo? Kde si byla na borůvky u 12 měsíčků? :grinning:
19. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já to úplne vidím,jak rychlou chuzi pospíchá manža domu s brečícím miminem....
19. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no 1/4 je pryč,dala jsem si já a manža,k tomu slabý kafíčko,no romantika ,jak má bejt a byl teda výbornej....a mela jsem z domova zavařený od mý mámy..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mám jich tam víc ale zachytit smrádka bylo umění.:grinning: ten kočár taky řeším, chci se v úterý až půjdu od doktora zastavit v dračíku a znova okouknout co je na trhu, ty teutonie se mi taky moc líbí a pak per peregro. No já chci hlavně travel system
19. únor 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jů, tak jsem skoukla i další vaše videika, Adélka je úžasná :slight_smile: :slight_smile: uložila jsem si vás tam do oblíbených, s dovolením :wink: velmi zajímavé to znakování! diskusi si najdu, projdu!
@hradilenka tož určitě má každé jméno svou energii, jako každé slovo. také mám v úmyslu takovou knihu zapůjčit od kamarádky a prubnout naše vybraná jména :slight_smile: né že bych to nějak hltala, ale numerologii a takové taky jedu a hlavně nezavrhuji :wink: co Ty si o tom myslíš? :slight_smile:
19. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka zkus přímo výrobce, nebo hlavního dodavatele v ČR, ti by měli odpověď dát na tu korbičku :wink:
19. únor 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Taky si myslím , že vše má něco do sebe.... já jezdím i k mé osobní kartářce .... vše mi vždy vyšlo do puntíku...

jj na ten kočár zkusím dát dotaz ,ale až v pondělí
19. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jů, možná by se Ti mohla líbit naprostá novinka z Teutonia Be You-slibují, že je naprosto perfektní a super skladný...http://www.teutonia.de/de/produkte/beyou/artikel/mistral.html (asi už jsem s tou teutonkou otravná :grinning: :grinning: ) na trhu bude brzy, k vidění na veletrzích :grinning: je to vlastně vylepšené cosmo, co chci :grinning:
19. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo, karty :slight_smile:
19. únor 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, holky, pivooooo...pěním :rolling_eyes: :angry: . milý si hovor se svou sestrou dá na hands free :sweat_smile: , tak já tu graduju volume ve sluchátkách, ať nepřepěním, když slyším jak už stihla vykecat rodičům, co se dozvěděla od nás odpoledne-nám zařizuje v polsku ten šátek, tak zase co vše ví od rodičů o nás...já tuhle rodinou drbárnu nesnáším. vrrrrr, asi brzo vyskočím z postele a budu dupat vzteky jak malý fracek :angry: :angry: :rolling_eyes: uááááááá
19. únor 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj tamtamy

já myslela , že jste si měli jet dneska pro ten kočárek ještě ho nemáš doma?
19. únor 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ten odkaz mi nefunguje :frowning2:
já na tyhle věci věřím, teda je jasný, že je kolem spoustu šarlatánů. Já jezdila dlouho k léčitelce a ta byla božská a vykládala z ruky a taky se se vším trefila a vím, že holky chodilydo sokolova k cikánce a ta byla až strašidelná jak se trefila.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33994922&tab=1 koukněte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka pro kočárek zítra - do Martinic :slight_smile:
19. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zrovna včera zkoumala význam jmen :grinning:
19. únor 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka chi chi co bereš žabku? :grinning: Jo cikáni ... těm to jde :grinning:
19. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee chi chi .... natrénuješ si skládání do auta :grinning:
19. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ježiš ty kalhotky jsou úžasné, to vidím prvně! už jsi nějaké objednala?? momentálně jsem přesvědčená, že učo objednám! :slight_smile: :grinning: nefunguje? hm, tož to nevím
19. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi začíná zdá , že na mě začal ten náš prďola taky dělat ťuk ťuk :sweat_smile:
19. únor 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já bych nejradši všechny :grinning:

@druidee už jsem to uchodila, sakra s tou korbičkou to vypadá hezky. No musim jí někde okouknout naživo
19. únor 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee v německu je myslím už normálně v prodeji že? Já ji viděla jak jsme šmejdili na netu :wink: Já jen musím mít nafukovací kolca, tady do toho našeho horského terénu, jinak se mi taky líbila.
19. únor 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka také se mi líbí. když jsme ještě chtěli koupit cosmo-nový, tak jsem uvažovala, jestli stihnou dodat be you, půjdu do něj, ale nakonec je to naprosto jinak :slight_smile:

@hradilenka přesně tak, už si natrénujem co a jak a do července to zdárně zapomeneme :grinning: :grinning: jen si ho chci pořádně vyfotit a pohojšat, odvezem ho rovnou k mámě do BpH schovat :slight_smile:
19. únor 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nafuk.kola si můžeš k němu koupit, ale ty "plastové" jsou prý mnohem lepší a neprorazíš :wink: (také jsem chtěla nafuk,ale prodejce mě přesvědčil-tady v diskusi se na to kdosi ptal) v Německu by měl asi v tuto dobu jít ven, ani nevím. :slight_smile:
19. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Budu rajzovat s Bleškou po polňačkách a po kopcích .... tak abych tady projela terénem :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jasan :wink: Hostýnské vrchy :grinning:
19. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jak jste se měli při sobotě? U nás byla zima a sněží celý den,tak jsem byla venku jenom chvilku. Zítra manžel jede pro víno,tak udělám velký úklid,potřebuju vyprat záclony a tak. Jinak hypotéka podepsaná,takže můžeme začít pokukovat po autech. Chceme něco levnějšího,peníze budou potřeba jinde,že jo,tak jsem zvědavá,co pořídíme.

Jinak dneska v noci se mi nádherně spalo,žádný bolení břicha,žádná nespavost,super...
19. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já dnes jsem venku qni nebyla,pač u nás furt poletoval sníh a byla určo tam zima,tak jsem byla zalezlá doma....a tedka koukám na primu,dávaj nejakej film....a jaký auto chcete?už máte vybranou značku?
19. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek