• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka ahoj :slight_smile: paní ho dostala od švagrové pro třetí dítko, ale nakonec třetí dítko odložili, tak ať jim tam nestojí zbytečně. takže v něm bylo voženo jedno dítko cca rok a půl.účtenka, zářučák,manuál, vše je u toho :slight_smile: jinak mě napadá zkus ten emitex levněji v polsku. ale nevím, zda se tam dováží. já tam hledala lodger a naprosto jsem to nenašla-leda bych trefila zrovna na 3 e-shopy, které ho nemají... dnes jsme jeli přes BpH a Tesák zpět-lyžařská sezona v plném proudu :slight_smile:
20. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Z Polska to tahat nebudu, to bych zase prodělala na poštovném si myslím. A s tím lyžováním , to je jen pro děti ,,, to není svah a drahý jízný tam mají dobře . Když lyžovat tak na Razulu :wink: a já už ani tam ... nemám na to už nohy.... škoda.
Aha tak s tím kočárkem si to vymákla .... jak se skládá do auta?
20. únor 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka máš IP, mě to kupuje kamarád z Waršavy a pak přiveze až bude mít zase cestu. Nojo, skipasy jsou příšerně drahé všude-já pracovala na Pustevnách, tak vím :grinning:
Kočárek se skládá naprosto skvěle-lehounce jde jakákoliv korba sundat a konstrukce-podvozek jde složit jedním pohybem téměř na placku.všude odrazky atd. no paráda :slight_smile:
20. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo četla jsem si ... no nevím.... zkusím pohledat tady já si myslím, že to bude ve slevě :grinning: :grinning: :grinning: mi je to jedno že to bude vyšlý model, hlavně , že to bude červenočerný :grinning: :grinning: :grinning:
To je fajn , že je tak variabilní :wink:
20. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: jj, já zas vše oranž-hnědá :grinning: jasan, určo se něco najde do té doby, také na to spoléhám.. :grinning:
20. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak už po kouskách objevuji baby signs a pročítám tu diskusi, asi se porozhlédnu po těch materiálech a kursu u nás :slight_smile:
20. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ples byl super dorazili jsem domů ve 3 ráno. Martin trochu v náladě, tombola byla úspěšná. :grinning: :grinning:
Jak já bych ráda jela lyžovat na Razulu. Byli jsem tam minulý rok na týden a bylo to super. Letos jsem se chystali taky, ale těhu bylo rychlejší. :grinning: Honzík lyže pomalu zkouší. těšíme se na další zimu kdy budu moct vyrazit i já na lyže a Honzíka si vezmu do parády. Už se těší jak budeme spolu lyžovat.
20. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee copak máš za kočík pochlub se :slight_smile: to je paráda že jsi na něj takhle narazila :slight_smile:
20. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co je baby signs? jsem podruhé těhu ale tenhle pojem mě nějak minul :zipper_mouth:
@druidee
20. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Ahoj, mrkni do fotoblogu, Teutonia Cosmo. Já ty baby signs objevila právě teď od myschky :grinning: "miminkovské" znakování, kterým se dorozumí dřív než se naučí mluvit, když to řeknu jednoduše a napomáhá to učení řeči :slight_smile:
20. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ten kurz je dost předražený a vvzásadě zbytečný, pokud seženeš dvd se znakama tak to zvládnete s mimčem doma. jde spíš o to víc se soustředit na znaky, děti znakujou stále, sem patří i běžné dětské pá pá když mávají na rozloučenou :wink: já si třeba uvědomila tu Adélčinu snahu komunikova až zpětně když jsem se o to začla zajímat.
20. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 :grinning: také jsem se na letošní zimu těšila na běžky, co jsem teprve vloni dostala a zajela.. :grinning: . a musí ležet v kumbálku :unamused: na sjezdy se bojím - na to jsem rozený srab :grinning: :grinning: z kopce pouze na bobech! :grinning: No já Tě obdivuju, asi bych do 3 do rána nedokázala být čilá pro okolí-max u notebooku :wink: ale také bych někam ráda vyrazila. copak jste vyhráli?
@zup budete shánět také kočík? nebo máte po Nikolce? :slight_smile:
20. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka dík za tip, tak mrknu na ty materiály a jestli se to nedá někde hacknout :grinning: :grinning: ano, na "pápá" jsem si u toho také vzpoměla, že to bude s tím znakováním mít souvislost v podstatě :slight_smile: budu postupně študovat, líbí se mi to! :slight_smile:
20. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to jsem nevedela ze tak maly deti krasne komunikujou je to hezky to videt moc pekny video a to dvd se da sehnat pod timhle nazvem ??
20. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@myschka jo tááák tak to vím o co jde :slight_smile: :grinning:

@druidee kočárek teda luxusní moc krásnej :slight_smile:
20. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jj jmenuje se to baby sign-vídám to poslední dobou i v tescu mezi knížkama-teda jen takové ty knížečky pro děti kde jsou obrázky a naznačený ten znak. jinak k objednání zde:http://www.babysigns.ic.cz/babysigns-znakova-rec-pro-batolata.html, já tu někde mám dvd se znaky ale musim ho vyštrachat a pokud najdu přepálím vám ty znaky :wink:
20. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka je to fakt zajmavy clovek by necekal ze tak maly clovickove uz takhle kecaj jediny co znam je to papa nic jinyho musim si tu knizku koupit zatim mam kniha knih o materstvi a jidelnicek malych deti protoze nevim co je vhodny pro ty maly k jidlu je zajmava ta knizka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee máme po NIkolce Implast bolder 4 to víš že bych ráda jiný už modernější s většíma vychytávkama ale MM nechce slyšet :frowning2: aon je v podstatě pořád krásný takže ho necháme no
20. únor 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup tak pokud jsi s ním byla spokojená, není důvod měnit-ale jasné, také bych chtěla nový, moderní :grinning: - leda by na kočárku ouvej najdnou něco nefungovalo (jako že tomu pomůžeš nenápadně :grinning: :grinning: :grinning: ) to by pak manžel už nemohl namítat nic proti novému :wink: :grinning:
@myschka tak, a teď mám zase Tesco absťák... určo na to mrknu, no pokud to jde s tím dvd, budeš zlatíčko!!!! :slight_smile:
20. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee máme tento
http://www.miminka-deti.cz/miminka-deti/eshop/2-1-KOCARKY/415-4-BOLDER-4/5/4575-Implast-Bolder-4-2010-barva-210
ale tam co je červená je sv. oranžová a tam co je černá je cihlová :slight_smile: tehle jsem stráááášně chtěla nebo zelenočernej ale MM mi to rozmluvil kvůli blednutí :frowning2:((
20. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hmm myslím že by to nepomohlo páč MM je šikulín a jistě by to spravil :grinning: :sweat_smile: no stejně na novej není tak co, si koupím aspoň do něj něco nového :slight_smile: korbička je jak nová tak je to i škoda ho neuvyužít na druhou stranu
20. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ten je super, myslím, že ten samý (nebo hodně podobný-oni tam mají ruční brzdu), co je na obrázku, má přítelovo brácha s rodinkou... :grinning:
20. únor 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ten je pořád hezkej, si pamatuji, že jsem ho taky chtěla. dělali je s květinovýma vzorama a bylo to úžasný. :dizzy_face:
20. únor 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu chrupat zítra na mě myslete jdu do poradny :slight_smile:
20. únor 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jj, ještě starost s tím prodat ho atd a takhle je to už aspoň bez starostí :slight_smile: my chtěli původně fungl nový, ale dopadlo to takto a ušetřili jsme hooodně peněz a to jsme hooodně rádi :wink:
držím pěsti na zítra a dobrou :slight_smile:
20. únor 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to mají asi jiný tenhle se s brzdou nedělá :slight_smile:

@myschka no já se do něj zamilovala už asi půl roku před těhu :grinning: :grinning: a názor jsem pak už nezměnila, váhala jsem tedy na cortinou ale nakonec zvítězil čtyřkolák :slight_smile:
@druidee to si myslím :slight_smile: teutonie jsou drahé, se nedivím páč jsou kvalitní, a ten váš vypadá jak nový nemá žádnou vadičku a vůbec není vybledlý, to možná ani nikdo nepozná :slight_smile:
@zup je poznat, že není fungl nový,ale až na druhý pohled. a určo ho přeperu než půjde do terénu, tak doufám, že to hezké z něj nevyperu :grinning: :grinning:
20. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já zase nemusím běžky ty mě moc nebaví a na lyžích jezdím od 4 let. S exmanželem jsem měla dlouhou přestávku páč ho to nebavilo a ani nikdy nechtěl jezdit, ale teď jsem se do toho opět dostala. Na plese jsem vyhráli brikety, barometr a láhev rumu s hrnečkem. :grinning: Brikety už jsem udali, u nás je nevyužijeme, barometr vysí na zdi a rum už na načal na grog. :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek