• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Dobré ráno těhulky
u nás byla zase noc. Byli jsem odpoledne na návštěvě a odjížděli jsem od nich až v 7 večer a tak Honzík usnul v autě. Jenom jsme ho přenesli do postele tak jsem si myslela že bude spát celou noc, ale kdeže. :frowning2: Vzbudil se v 11 a pak v 1 a brečel že se bojí v pokojíku tak spal s náma. tím že usnul večer tak brzo tak byl vzhůru snad do 2. Já už usínala, ale neustále se mě na něco vyptával tak jsem se budila. Teď bude spát kdoví do kdy. Do školky tento týden ještě nejde. Naši jedou od středy až do neděle k tetě tak si ho berou se sebou. Takže budeme mít doma chvilku klidu. Martin bude mít odpolední tak já si bude užívat volné odpoledne. :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,s dovolením se tu přicpu :wink: koukám,že těhulek,co čekají prcka v červenci,je celkem dost.Jen tu nakukuju,jinak chodím do uzavřené diskuze červenec.Čekáme druhé mimi 4.7.2011, dle utz o týden dříve,tak jsme zvědaví,kdy přesně :wink: poprvé jsem rodila císařem,měla jsem vysoký tlak,tak snad se tentokrát zadaří a porodím normálně.Minulý týden na UTZ ve 20 týdnu opětovně potvrzen chlapeček,takže budeme mít doma dva raubíře :grinning:
21. únor 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. Dneska se budu objednávat na 3D,tak jsem zvědavá,jestli budou mít volno. Min týden jsem na to zapoměla,ale tak snad se někde vmáčknu. Jak si všechno nezapíšu,tak je konec,sláva diářům :grinning: Manžel se mi včera celé odpoledne smál,protože ráno tady byli jeho rodiče a on nebyl doma,tak jsem mu měla něco říct a já půlku věcí zapoměla,včetně jména,takže se dozvěděl akorát to,že na konci dubna někam pojedem,byl ze mě mrtvej,prej nějaká nemoc jestli na mě nevlezla :grinning:

Dneska ve 12 konečně razím k té kadeřnici,já už se tak těším,až to shodím a nebudu muset nosit většinou culík a taky miluju když se mi někdo přehrabuje ve vlasech. :slight_smile:
Pokukuju po postýlkách,nejradši bych objednala hned,ale musím počkat až po veletrhu..

Kočárky vybíráte krásný,ale já mám trochu strach,aby se mi mimčo do pevné korbičky s fusakem v zimě vešlo...

Hory jsme na tenhle rok taky měli v plánu,i moře,ale tohle je lepší :wink: Do Alp jede manžel se švagrem v pátek aspoň na víkend a moře necháme na další rok,už s prckem. A taky Hoštice po dlouhé době vypustíme,,rádi tam už pár let pravidelně jezdíme na začátku července na veselici,ale letos bych to asi nedala... Tak to taky zvládneme až za rok s kočárkem... :slight_smile:
21. únor 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
teda,u nás je pěkná kosa.Teď už to pomalu leze nahoru,ale ráno,když jsem šla se Šímou do školky,bylo asi -10 :angry: .
Včera jsme si udělali výletík na jeden kopec.Bylo pěkně,chvílema svítilo i sluníčko,nefoukalo..ale stejně jsme přišli dost vymrzlí.Ale procházka se vyplatila,všichni jsme spali jako Růženky:slight_smile:
Zítra jdu do poradny,tak jsem zvědavá,jestli je všechno v pořádku a jestli z dr "vymlátím" lepší vycházky...
21. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásný ráno,u nás svítí krásne sluníčko,ale zima je tam statečná... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: tak tam dnes ani nevylezu,radši budu doma za oknem v teple... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@druidee moc hezkej kočárek...já už chci takyyyy,ale ješte podle manžele musíme čekat asi 2 měsíce,aby sme to nejak nezakřikli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@zup ale ten váš je taky moc hezkej....
@misi.21 jeee kadeřnice,to zní jak balzám na duši,závidím....a přesne jak píšeš,taky jsem zvedavá,jak se díte vejde do korbičky v zime....ono úplne v prosinci ješte se me nechce dávat mimčo do sportáku,ono je to ješte brzo,jsem zvedavá,jakëj kočárek nakonec vyberem...já hodne spolíhám i na prodavačky,že me poradej,pokud nebudou napruženy,což oni jsou skoro pořád... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jee hoštice,tam jsem nikdy nebyla,jenom každej pátek tedka v telke na ne koukám....no nám taky miminko trošku nabouralo plány,tenhle rok taky žádná dovolená i když ne u mora,ani ne v Cechách...pač budu ráda,když to budu jako tak zvládat po porodu...ale v srpnu bych chtela jet k rodičum na Slovač,tak doufám,že bude vše ok a vyjde to.....A ty jedeš na ten veletrh,co je myslím nekdy v březnu do Brna?on je i v Praze...dá se tam nakoupit za levnejc?a co tam maj kočárky a tak vše pro mimčo?já jen že jsem to videla,jak se holky bavej na nejaký diskuzi o tomhle,ale nebyla jsem tam....
21. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka to je dobře,že ste se na plese zabavili a že se vám líbilo.....aspon si tedka oddechneš,až Honzík odjede,taky to potřebuješ.....jako sůl.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.... tady je zima jak v Rusku :grinning:

@micka1 Ahojky , no paráda ... aspoň někdo chodí za kultůrou :grinning: My když jsme byli na plese, tak nikdy nic nevyhrajem .... :unamused: :grinning: Ani ve sportce :grinning: :grinning: :grinning:

@luczinek ahojky vítám Tě tady ... koukám že máš nádskok 10 let a jedno dítě :sweat_smile:

@misi.21 na téma vložená taška a korbička jsem se bavila s Myshkou a ta nebyla zase spokojená s tou vloženou taškou,že je úzká..... také jsem měla argument že se mi tam v zimě nevejde s fusakem. A teď jsem se dívala na rozměry korbičky a vložené tašky a na šířku je ješě o 2cm širší což je nic , ale na délku delší o 10cm. Já tedy mám objednaný kočár s vloženou taškou a zůstanu u ní.

@petrunka01 Tady je taky pěkná kosa -10C , byla jsem se psem venku a bez čepice se to nedá ani omylem ... fouká nám tu i meluzína :angry:

@tasmailla1 tady máš ten veletrh tak se jukni .
http://www.bvv.cz/prodite

21. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já jen byla zvedavá,jak to tam probíhá,néže bych se tam chystala,pač manža na takovýhle akce moc není a sama bych tam nešla.....unás je tedká -8 stupnu....
21. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo jo,je kolem 11,března v Brně. No někdo říkal,že se tam dá dobře nakoupit se slevama,já nevím. Spíš se tam jedeme mrknout a osahat kočárky,mrknout na postýlky a tak,ať se nám pak lépe vybírá. Na internetu se milíbí kočárků hodně,ale tady je přece jen uvidím v reálu a chci proměřit hlubokou korbičku. Co se mi líbí teď,tak má 85cm,ale je to klasická trojkombinace. Ty s pevnou jsou mnohem hezčí,ale nechce se mi dát majlant.
21. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka vložnou tašku chci určitě,je to super věc,zvlášť když je mimi malinké a nedrží hlavičku,tak v pohodě donesu i nákupo do bytu. Sice je užší,ale zase budeme mít děti v létě,takže budou málo oblečené a místa bude dost. Taky přemýšlím jestli pevná kolečka nebo přední otočná. S čím se jezní v zimě líp...
21. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jako to věřím,že se tam dá dobře nakoupit a i kdyby ste nic nekoupili,tak si udeláte výlet...no já mám vybraná dorjan 3 kombinaci,ale taky vnitřní korbička má jenom 82 cm,což si myslím,že na dlouho to není a na zimu by už bylo v sportáku,ale me to příde brzo...a zas se chceme vejít do 10 000 kč a proto chci kombinaci a ne jenom hluboký kočár....
21. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se vracim z gyndy vse mame v poradku testy na dawnuv syndrom nam vysli paradni a srdicko budi jak zvon tak se ma malej asi moc dobre . jinak nam zase ukazal prdel tak zase nevime. jinak jsem se musela objednat na velkej ultrazvuk a do ty nemocnice co nesnasim jeste ze tam nerodim zvedla to takova pardon ten vyraz krava ta byla ale neprijemna bozee jsem tak vytocena ani se mi tam nechce ....
21. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Ty přední s tou aretací si můžeš zablokovat ,tak je máš pak jako pevná ... ale jsou užší jako pevná nafukovací a to mi nepasuje... já bych tady v terénu neprojela a pokud je zima jsout také lepší ty nafukovací. Je otázkou kam s tím budeš jezdit a jak máte odhrnuté chodníky u vás. :grinning:
21. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight To bude v poho ... třeba Ti tam ukážou co to bude :wink: Jsem ráda že je vše oki... ptala si se na ten porodnickej gel? Zě si zapoměla? :grinning:
21. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight super,že kontrola dopadla dobře a že ve špitálu,kde ses objednávala,delá kráva,nic bych si z toho nedelala,udelaj ti tam ultrazvuk a rodit už tam nebudeš,tak by jsem to hodila za hlavu....když se tam už nikdy neukážeš.... :wink: :wink: :wink: :wink:
21. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já si myslím, že se Ti tam možná vleze ... u těchto kočárků jsem se dívala taky a mají jedny z největších korbiček.... dobrý výběr.... jen nevím jka budeš spokojená s polákem já ho nechtěla protože je polský :unamused:
21. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no pokud díte bude po nás,oba jsem vysoký,tak se tam možná bude trošku mačkat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako dizajnově se me strašne líbí,i barvičky má krásný,i funkce má bezvadný,ale jak píšeš,jo je polskej...ale zas si říkám,kdyby byl závadnej a neprošel by testama,tak by ho nesmeli prodávat......a četla jsem taky hodne pozitívnich recenzííí,samozřejme byly i negativní,ale já už fakt nevím jakej bych si jinak vybrala,a tenhle se me proste líbí nejvíc.a je za dobrou cenu,což u nás hrá velkou roli.....
21. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukala jsem se na ty vaše kočárky, co jste se daly a moc se mi líbily. Já jsem byla ted o víkendu taky pokoukat a zalíbil se mi roan marita. máte se tím některá zkušenosti? nebo jaké máte požadavky na kočárek?http://mimi-vyskov.com/10408-roan-roan-marita/sc-07/ tady posílám obrázek.
21. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj taky jsem se na vše dívala... švagrová si taky koupila poláka a do 10 tis a říkala nikdy více ... najezdila s ním tak 3 měsíce a je celej rozhrkanej. Mě z toho zrazovala. Ale jak říkáš vypadá moc hezky. :sweat_smile:
21. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukala jsem se na ty vaše kočárky, co jste se daly a moc se mi líbily. Já jsem byla ted o víkendu taky pokoukat a zalíbil se mi roan marita. máte se tím některá zkušenosti? nebo jaké máte požadavky na kočárek?tady posílám obrázek.
21. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no uvidíme....třeba pak opravdu tady budu nadávat a škubat si vlasy,že proč jsme nekoupili dražší..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Vapadá moc hezky ... zarazila mě ta cena ... já chtěla u kočárku přehazovací rukojeť, aby buď na mimi nesvítilo sluníčko a nebo naopak nefoukal vítr. A taky jsem chtěla větrací střechu, aby se mi tam neupeklo :grinning:
21. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj jediný jak na to příjdeš je vlastní zkušenost .... pak nám tady dáš reference... třeba to bude oki a natrefíš na dobrý kus :grinning: Jakou chceš barvu?
21. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no osobne jsem roan maritu nevidela,ale na jedne diskuzy psali nejaký holky hodne chvály na tenhle kočárek,že vypadá moc pekne, i funkčnost má dobrou,jedine co psali negativum,že je blbe skladný do auta...když tak,že se vejde spíš do věčšího auta...ale jinak nevím,neumím ho posoudit....
21. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jsem uplne vysazená na zelenou...takže bud zelenočernej,kde je zelený barvy hodne ,nebo hnedozelůenej,kde je hnedý barvy hodne...to už mám i k tomu zelenou deku a koukám po emitex fusaku zeleným...mám to jak ty,jenomže ty jedeš do ty červený kombinace.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 má hezkou barevnou škálu na výber.....
21. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem objednaná na 3D, Já myslela,jakej nemají nával a paní by mě objednala klidně na příští týden,pokud bych chtěla :slight_smile: Nechala jsem to na začátek dubna,to budu 25tt.
Teď Jsem si kartáčovala vlasy a musela jsem si velkej pramen ustřihnout,protože to už by nikdo nikdy nerozčesal,takovej chomáč. :slight_smile: Chodba plná vlasů,zase je to na vysávání... Ale lesklé je mám jako nikdy.
21. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no asi jsme stejně ujetý co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no samozřejme...ono díte z tých barev moc nebude nic mít,hlavná vec maminka bude s barevností maximálne spokojená.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek