• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka no ono,že jsem ujetá na zelenou ,svědčí i to,že budeme mít zelenou ložnici a zelené povlečení pro miminko... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudák malé,bude si připadat jak na zahrade.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 mají úžesný výběr barviček.
Jinak do zelené jdu taky,ale asi tady budu jediná,kdo bude mít klasickou trojku.Mám ho v albu,tak jukněte.
21. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Hezký ... :wink:
21. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Aby se Vám pak nenarodil žabí princ :sweat_smile:
21. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, zelená je také moje oblíbená barva, hlavně na oblečení. ale třeba co se týče nábytku, tak nějak poslední dobou vede kombinace bílá, modrá, černá. a obrázky v albech máte také moc krásný :wink:
21. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@misi.21 no ten kočárek je taky moc peknej..... :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 co je to za značku kočárku?
21. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten chlap má víc provedení. Našla jsem ho na aukru,když tam dáš do vyhledávače kočárek king a pak u prodejce další aukce,tak jich má hromadu. V přelouči má sklad,takže jedeme omrknout,omakat,vyzkoušet...
21. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ale příde me hodne u zeme,že není moc vysoký,nebo se me to jenom zdá?
21. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@luczinek ahoj, vítej...budeš další ze zkušených maminek, kt. nám, prvorodičkám, bude dávat dobré tipy :wink: :grinning:
@pepsilight bezva zpráva, že je vše ok :slight_smile:
Holky, máte nádherné kočárky vybrané! také jsem hodně chtěla zelený kočárek :slight_smile: , ale teutonia moc zelenou nepoužívá... tak to nějak vše směřuje do hnědé, jemné žluté, oranžové :slight_smile:
@misi.21 to bude asi ta "těhotenská hosipa" :grinning: :grinning: :grinning: také na to trpím.. znáš hosipu? :grinning: :grinning: jdu na druhé kolo ke kadeřnici ve čtvtek. nakonec dáme světlý melírek a pár šeříkových pramenů :slight_smile: Také přemýšlím o 3D,minule už jsem musela spěchat k dalšímu doktoru, tak už jsem se neobjednala :unamused:
21. únor 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 na tom veletrhu pořídíš některé věci až od 50% levněji. My se tam chystáme na kočárek. Mám už vyhlednutý tak uvidím za jakou cenu bude tam.
@hradilenka my jsem měli vybraný HOCO bigfoot s vloženou taškou, ale když ho viděla na fotkách i s miminkem a na prodejně tak na zimu je strašně malý. Teď máme vybrán Firkon vario. Korba je dost velká, přehazovací rukojeť a sedačka se dá připevnit na podvozek. :slight_smile: Už jsem ho viděli tak ještě počkáme na rozumnou cenu. :grinning:
21. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 To je jaká výroba?
21. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ten 3D ultrazvuk tam se musíš objednávat sama a nebo Tě tam objedná doktor? Já mysela , že je to ten jak se chodí na genetiku.
21. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka a to budeš kupovat kombinaci hluboký+sporták+autosedačka?na kolik to všechno vyjde?taky není špatný,vypadá pekne.....
21. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka je to sice výroba Polsko, ale v testu MD-dnes byl na první místě. Reference má taky dobré, má ho kamarádka a je velmi spokojená.
@tasmailla1 budeme kupovat hluboký+sporťák. Cena je do 8 tis.
21. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Tak je hlavní , že je osvědčený.... taky jsem o něm dost četla na diskuzích.
21. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem sem jenom nakoukla, malej měl v noci horečku, tak jsem grogy :frowning2: Teď spinká, jdu taky zalehnout - doufám, že aspoň ještě 2 hodky spinkat bude. Je zlatej, ale když takhle marodí, tak si říkám, jak to s těma dvěma dětma budeme zvládat. Bude to makačka........, ale těšíme se :grinning:
21. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka ty jo cena je hezká,nasadilas mi peknýho brouka do hlavy,či jsem vybrala dobře kočárek,pro který jsem rozhodnutá,no v každom prípade,až pojedu do prodejny,tak se kouknu,či tam nemaj i ten tvuj a za skoušku nic nedám.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
21. únor 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si uvařila k obědu česnečku-potřetí za posledních asi 14 dní:slight_smile:.Docela jsem se nacpala a za odměnu jsem dostala pár kopanců od mimča:slight_smile:.Tentokrát jsem si absolutně jistá,že to bylo ono.Bylo to cítit i na ruce přes břicho.Tak jsem spokojená-najedená,okopaná.pustila jsem si Tomáše Kluse a jdu se natáhnout,než půjdu do školky pro Šišku:slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ano, já se na něj objednám do OL, jak jsem byla na tom velkém UTZ ve 20tt minulý týden. Akorát se mi pak protáhla genet.konzultace a já musela letět s hodinovým zpožděním k doktorovi na rizikové na kontrolu a pak už jsem na to zapoměla-se tam vrátit a objednat. Ty půjdeš do Zlína, že? tedy půjdeš na 3D? :slight_smile:

Tak nám přišlo lehátko pro mimi z bazárku, hned jsme ho dali dohromady, jů a ještě mi paní poslala dárečkem přírodní dětské české mýdlo, mám vánoce :grinning: a to nám ještě odpoledne přivezou lednici, tak valim vyklidit cestu do kuchyně :slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak hned dej fotečku a pochlub se.

Já myslím , že v ZL je tady 3D ... úplně jinka tam to malý vapadá jak normálně na gyndě :grinning: Jsem zvědavá jak bude vypadat teď .... posledně ukázal jen nosík a to vypadalo , že je po tatínkovi :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Už jsem si všimla máš ho na blogu ... :wink: myslela jsem, že ne ..... :sweat_smile:
21. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka je to to lehátko, co mám ve fotoblogu, jiné jsem nechtěla :slight_smile:
já právě o tom 3D přemýšlím, jestli ho opravdu chci-totiž jet kvůli tomu zase až do OL (a můj brát si den dovču...)takže pokud se nesejdeme datumem na stejný den s další kontrolou na rizikovém, tak to hrotit nebudu.. :slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee A u Vás 3D není?
21. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hm, dobrý dotaz :grinning: nevím, zkusím zjistit Valmez. co Vsetín?
21. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 právě že tady z těch provedení je snad nejvyšší,švagrová má tako a je o dost nižší,ale každopádně jsou i vyšší,co si budeme povídat.Já ho mám s manželem vyzkoušený a právě nám i ta výška vyhovuje,každý si upraví rukojeť a je to. Akorát se špatně dostává dolů do košíku,je sice prostorný ale taky dost vysoký,ale to u mě určitě nerozhoduje. Nakonec tam vše vždycky nacpu :slight_smile: . Ale nevím co nakonec koupíme,právě spoléhám na ten veletrh a podle toho se budeme rozhodovat.

Jinak jsem zpátky od kadeřnice,vzala mě dřív,nikoho jiného tam neměla,tak to byl fičák a můžu říct,že se mi fakt ulevilo. Shodila jsem aspoň 30 čísel.
@druidee to je ono,mám hosipu :slight_smile: Akorát doufám že opravdu jen těhotenskou,já si fakt kolikrát připadám jak debil,když chci něco vysvětlit a nemůžu si vzpomenout :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Taky jdu ke kadeřnici :grinning: zítra ... ale já tam musím chodit co měsíc když to mám na krátko .... ještě , že tak dlouhý jsem nesnášela .... krátký miluju :grinning: :grinning: :grinning: žádný zakuckovaný vlasy,.. rychle to schne .... rychlá údržba .... :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já už to tu asi psala,ale na 3D jedeme hlavně kvůli pěkným fotkám,od mojí dr nemám zatím ani jednu,tiskne je ne počítači na obyč papír a to stojí za prdlačku... A když už tam budeme,tak si nechám udělat vyšetření a dvd na památku. Dáme za to 1200,ale co. Za tohle mi to líto dát není.
21. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já čím víc koukám po kočárkach,tak tím víc me už z toho hrabe......ty jo,to si človek ani neumí představit,jaká je fuška vybrat správnej kočárek.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek