• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
No a dnes jsem se vážila a teda se me málem protočili panenky,máj už 6 kilo navrch.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Nic si z toho nedělej já taky ... s tím se musí počítat že v těhu nebudeš hubnout :grinning: :grinning: :grinning: Dívaly jste se včera na střepiny na nově? Ta moderátorka je už taky pěkně macatá :grinning: :grinning: :grinning: A zadek má 2x takový i prsa .... ale zlepšila se jí pusena je hezčí :grinning:
21. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ten kočárek vypadá dost dobře. I barvičku už mám vybranou :grinning:
@tasmailla1 to mi povídej,ale u nás asi zvítězí fakt ta velikost korbičky,má 85cm a jestli budu mít dlouhána po tatínkovi... Každopádně je du do brna vybavena metrem :slight_smile: Ze mě budou prodejci paf až tam s ním začnu šermovat :grinning:
21. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka aha, to je dobré vědět :slight_smile: a půjdeš tedy na VS nebo do Zlína na 3D?jestli se ty služby nějak liší či ceny... vím, že dost jezdí do toho predika do Zlína.
@misi.21 vůbec nejsi sama, já mám v hlavě občas taky jak čerstvě vymalováno... :grinning: v půli věty ztratím kontext i smysl a... no mazec :grinning: to je hloupé, že vám to tiskne na normální papír a né ten teplocitlivý, to věřím, že pak není pořádně vidět, co tam je. tak snad vám to to 3D vynahradí :slight_smile:
@tasmailla1 já tohle zažila s těma látkovýma plínama - člověk aby to študoval jak semestr... :grinning:
21. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já jedu do ZL ve čt byla jsem tam i na ty první testy v 13t .... teď tam mám taky žádanku.
21. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 6kg je pěkný v půlce. Teď už nabereš jen 2x tolik :grinning: Nééé,dělám si srandu.
21. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jasně. já byla na tom prvním právě až v Olomouci... ale zkusím ten VS, díky za tip :wink:
21. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co dneska vaříte? Já kuře na tymiánu s rýží .
21. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo už si to popočítala? :grinning:
21. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dobrá, hrubý propočet všeho je 45, ale počítám, že se to vyhoupne k 50. položky jako chůvičky a monitor jsem zaokrouhlila radši nahoru a snad jsem na nic nezapomela-takže by to mělo být se vším všudy.
Kdyby byl kočík a jiné věci nové, bylo by to cca 60...raději dodám, že po nikom nedědíme a vše zařizujeme poprvé, odpadá nám dětský nábytek-pokojíček:slight_smile: a co Ty? a co ostatní kdo už nakupujete??:slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak nám to vyšlo stejně :wink:
21. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee chůvičky a monitor kupuješ nové? Já to sehnala levně na aukru
21. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jů, tak to jsem ráda, nedávno jsem četla tady na nějakém fotoblogu,jedna paní dala za výbavičku ke 100 a to prý nekupovala nic extra... tož jsem totálně nechápala, jak jí to mohlo naskákat...uj!
21. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka popravdě, ještě nevím, jaké vybrat. s tím monitorem-bratranec mi ho nabídl, že půjčí-po dvou dětech.ale ony už prý potom docela blbnou některé ty monitory, tak jsem si řekla, že asi nový a chůvičky ještě vůbec nevím... :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jenže ono pro každého nic extra znamená něco jiného. Kamarádka si koupila kočár asi za 25 tisíc,což jsem zase nechápala já. Za ty prachy nakoupím hoooodně věcí...
@hradilenka jedeš na prediko??? Já tam jedu zítra. Tak jsem zvědavá na UTZ. Jinak jsem tam byla ve 12tt. :grinning:
@hradilenka
@druidee já asi do monitoru dechu vůbec nejdu...
@druidee Ve špitále jsou ty nanyny taky a stále .... švagrová neříkala, že by to nějak haprovalo... dokonce to nějaký špitál i půjčuje za malý poplatek.
21. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jj taky tam jedu .... ta sestřička je tam moc příjemná že? Tak pak napíšeš jak to vyšetření dlouho trvalo.... budeš chtít vědět co to je? :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Já si říkám že jistota je jistota i když švagrová říká taky že to není potřeba .... že jen u dětí co se narodily předčasně. Já mám nanču už koupenou jak říkám jistota je jistota
21. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no kdybych rodila předčasně,tak asi jo,ale zatím to neplánuju. No uvidíme...
21. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Prý neplánuju... chi chi ... já taky nevím jak se to vyvrbí :grinning:
21. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc to s tím kupováním výbavy nepřehánějte. Nakonec zjistíte, že jste hromadu věcí koupili zbytečně. Mě u Honzíka vyšla výbava na 18tis. Oblečení jsem nakoupila jenom něco málo nového jinak jsem nakupovala na mimibazaru. U těchto miminek jsou ty věci nezničené a tak jsem je vytáhla i teď. Teď jsem si taky nakoupila nějaké trička nové. Je to vlastní zkušenost. :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
druidee no já asi taky do monitoru dechu nejdu...je to drahý a kdybych mela kámošku,co by me ho pujčila,tak bych to brala,ale jinka ne,,,,naše mamy meli také mimina a tyhle vymoženosti neznali,tak proč tedka to mám si pořizovta já...stejne se to používa jen u nedonošených nebo patologických novorozencov a to doufám,že naše nebude...a i kdyby bylo,tak celou dobu bude ve špitálu a domu by nám ho dali,až by bylo v pohode...a chuvičky asi taky nebudu pořizovat,pač bydlíme v byte a je tu všechno slyšet....a když dám malé do kočárku venku pod balkon ,tak ho taky uslyším.....pro mne je tohle možná zbytečná investice....
21. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to máš naprostou pravdu s tím, že každý má jiný pohled na "nic extra"! :slight_smile: také mě to napadlo... no až na pár oblečků a kosmetiku mám v podstatě vše bazárkové-i hračky :slight_smile: takovou sumu bych za kočár také nedala.. no, to stál ten náš,když ho kupovali nový...a za ty prachy bych ho nekoupila.
Monitor jsem původně také nechtěla, ale čekám právě až bude můj Dr.zase v ordinaci, abych se domluvila-pokud budu muset rodit hodně před termínem (což ještě nevím, jak moc před TP) tak bych do monitoru určitě šla..
21. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Já mám všechno oblečení z druhé ruky :wink: Já do toho počítala i postýlku, malbu do pokoje skříň do pokoje a kočár ... je toho dost to se nasbírá to se nezdá :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ta sestřička je velmi milá. Jasné že písnu co a jak. Ještě nejsem rozhodnutá si to nechat říct, ale spíš ne. Uvidím jestli to bude chtít vědět Martin jede tam se mnou. Myslím že to bude stejně kluk. :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka je fakt že teď hromada věcí podražila. Přebalovák jsem nekupovala vůbec. Pořídili jsem větší komodu na do dali podložku. Skříň jsem pořizovali novou teď do ložnice a Honzíkovi do pokojíku.
21. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no takto jo,pokud budeš brzo rodit,tak se ti možná šikne aješte ti neřekl,kdyby si mela jít na cisaře?tak to vypadá,že z tyhle skupiny budeš první,co bude mít mimi,pak budeš psát samé zážitky a skušenosti.....
21. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek