• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 jj, souhlasím. u nás právě je to s tím předčasným... :slight_smile: takže zatím monitor nekupuji, ale v tom propočtu s ním počítám pro jistotu :slight_smile:
@hradilenka :grinning: to právě nechápu, vím, žeje porodky půjčují za malý poplatek-tedy to musí něco vydržet, ale kámoška si na třetí dítě koupila už nový, že ten po dvou už prostě blbnul... a není jedinná, slyšela jsem to z více stran takovou zkušenost :slight_smile: Ty monitor pořídíš? nebo půjčíš?
21. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Za 18 nechápu jak si to mohla nakoupit ... asi jsi kouzelnice ? :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no, chtěla jsem se to dozvědět minulý týden na té kontrole(měli jsme to více probrat,dle domluvy), ale za mého mudr tam byl záskok-sice fajn doktorka,ale moje papíry viděla prvně...takže nic, no taky jsem zvědavá. ale snad to nebude žádný extrém... zatím vše klape jak má, mám šikovné miminko :slight_smile:
21. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no za pár měsíců to zjistíme :slight_smile: Já si ještě říkala,že pokud bych si na to zvykla v porodce a vyhovovalo mi to,tak bych manželovi řekla,ať sežene než se vrátíme.
@hradilenka oblečení mám taky poděděné a na většině to ani nejde poznat.
21. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já ho už mám koupený vydražila jsem na aukru.... ten monitor někdy hlásí že se něco děje... je citlivý... to stačí když se dítě malinko vytočí z podložky ... a už to hlásí... Ale není to tím , že by to bylo poruchové, jen tím že tam není kontakt ... aspoň tak jsem to slyšela.
21. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tyjo :slight_smile: , tak to nevím, do 18 bych se nevešla :grinning: a to myslím, že nekupuji žádné blbosti a fakt hlavně z bazárku-sic mám už oblečko do vel 80-ale to se neztratí. možná když odečtu položku na látkové plíny, dostanu se o kus dolů... (to zase naskáče vám na jednorázovkách po čase-teď to tak nejde vidět...) :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka něco málo si ještě pamatuji kočár stál 6 nový, sedačka z bazaru myslím že 500,- postýlka z ikei i s matrací vyšla na 800,-, cestovní postýlka starší 600,. komoda 1200 z lidlu, zbytek byla podložka, oblečení, rychlozavinovačky, vanička, kosmetika, fusak, dvě flašky a nějaké drobnosti (dudlík, něco málo hračky) když měl malý 7 měsíců tak jsem kupovali novou autosedačku a stoličku.
21. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem ješte moc toho nenakoupila,ty věčší věci jako postýlka nebo kočár atd ješte čekaj,takže investice zatím není moc vysoká.....
21. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
za sebe musím říct, že jsem s bazárkovým oblečením také spokojena. zatím vlastně celkově s nakupováním v bazárcích spokojenost :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka to máš nekde ten seznam napsaný,nebo máš tak doboru paměť???a hlavne co se me líbí,tak pořád jsou akce na pleny,či je to tesco,nebo jiný krámky.....
21. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle jsem pořizovala asi tak před 4 lety. Skoro všechno ještě máme a navíc Honzík byl první vnouče tak mamka nakoupila hodně věcí. :slight_smile:
Takže zapjojte i nastávají babičky :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nedávno jsem dělala pořádek v papírech a v záručních listech. :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já taky ... zatím mě nikdo nenapálil :grinning:
21. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Ahááá tak už to z Tebe leze ... Babky se zapojily a rozmazlovaly .... no tak u nás to tak nefunguje .... já si raději všechno koupím sama, podle svýho vkusu. Jinak si myslím, že by se vyhodilo dost peněz a nebylo by to k ničemu :unamused:
21. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nakupovala jenom moje mamka a ta má podobný vkus jako já u extchýně to bych asi nepochodila. :grinning:
21. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu s psiskem ven ... i když se mi tam moc nechce do té kosy BRRRRR
21. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takte teďka mě udelali radost,přišlo mě povlečení do postýlky a je opravdu krásný...... :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás moje mamina nakupuje nejaký oblečko pro malé a paní tchýne se nabídla,že nám koupí kočárek,ale to ji nechcem nejak vyždímat,že by sme si vybrali kočárek za 20 000,to by sme asi nepochodili a jí by nejspíš trefil infarkt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tak to jo, to máš super, že babička takhle shopingovala :wink: my máme s mámou naprosto ale NAPROSTO rozdílný vkus :grinning: :grinning: :grinning: a ona by vše koupila až po porodu nejradši a já prostě chci být připravená a vybrat si podle sebe (ona by vše jen to nejlevnější i když je to šunt...jsme hodně rozdílné) ale druhá babi už hlásila, že nakupuje i přes náš zákaz :grinning: :grinning: zatím ale rozumě-bodýčka 80 a víc a povlečení do postýlky (a deku-zbytečně) ale to tam nezapočítávám.
švagrová, té taky nakoupila naprosto vše její maminka, hodně i já. a kočáry dostali.... a když si teď má něco dokupovat, nebo kupuje umělou výživu, pořád jen běduje, jak je vše drahé - kdyby viděla, kolik stojí výbavička, neběduje... :slight_smile:
@hradilenka také mám potřebu vybrat si dle sebe :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to je fajn, že jsi spokojená s povlečením :slight_smile: já bych také byla rozpačitá ohledně ceny kočárku, když ho chce tchýně koupit :grinning: ps. jen ji ždímni :grinning: :grinning: :grinning: (sranda musí být)
21. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no ona tchýne furt brečí,že nemá prachy a pak každý rok jede na dovolenou k moři a ne jednou ale rovnou dva krát...no tak bych ji mohla ždímnout...ale my sme se nebavili ohledne ceny kočárku....takže nevím,co by řekla na cenu třeba 15000...a jak píšeš o vkusu,tak ten já mám stejný jak moje máma ,ale tchýne ta je starší a mne příde moc staromodní...třeba pred týdnem nás zvala na obed a mimoto mi ukázala,že kdyby sme meli holčičku,že má pro nás zlaté naušničky s modrým kamínkem,no ty vypadali jak za první republiky,že je dá pořádne vyčistit,ale me se teda vubec nelíbej,ale jak jí taktne říct,aby se neurazila,že se me nelíbej?to budu řešit,až po porodu,pokud by se narodila holčička....a taky nemuže pochopit,že si nechcem nechat říct pohlaví,ale co jí je potom,je to naše rozhodnutí,fakt nekdy je na zabití.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, tý jo vy jedete, nemám sílu na to to všechno číst :slight_smile: teď jsem přišla z práce a jdu spát :grinning:
jej, mě by se líííbilo kdyby nám někdo něco koupil, aspoň postýlku, nebo autosedačku, ale jak to tak vidím, tak si nakoupíme všechno co budeme potřebovat a až se svišť narodí dostaneme hromadu naprosto zbytečnejch věcí, oblečků, který nikdy neunosíme a já tu pak budu zásobovat bazárek :slight_smile: chtělo by to hodit seznam a ať si každej odškrtne co vám chce koupit :grinning:
21. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dnes jsem měla poradnu byl to fičák na to že jsem byla objednaná na 10 a dovnitř se dostala v 11 tak v ordinaci jsem strávila všeho všudy 5 min , dr. řekla že jen kukne na srdíčko a na pohlaví jestli chci a jinak že velký utz bude za měsíc
no tak jukla takže miminko je v pořádku, vypadá spokojeně, má co má mít a mezi nožkama má ještě něco navíc než měla Niky
a fotku nemám :frowning2:(( byl to fakt fofr a já si nestihla ani říct a už byl utz vypnutý :frowning2: tak snad za měsíc na velkém utz bude víc času
taky nedočítám nestíhám nezvládám
21. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: klučík?
21. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: jj, lehké to s ní nebude :grinning: ale vše je o domluvě-ale né se všemi je domluva, že? :grinning:
@dpetulinka a rodiče vám nepomužou?
@druidee s tchýní to nikdy nejde jen se tak domluvit...no ono jen tak pro srandu nevymysleli tolik vtipu o tchýních....oni jsou opravdu kolikrát i pravdivé... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj viděli jsme kulky a pinďu :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek