• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@zup jéé, tak gratuluju :slight_smile: z toho si nic nedělej, u nás je o tak, že přijdeš na devátou a na řadu jdeš v jednu :grinning: šlím z tohodle čekání.

@tasmailla1 no pomůžou nepomůžou, mamka je teď bez práce a táta je invalidní důchodce a Ondrovi rodiče, ti se zatím nějak vůbec k ničemu nemaj... třeba časem, nevím, ale já to nechci nechávat na poslední chvíli. Radši koupím každý měsíc něco, abych se z toho pak nezjevila a nemusela si kvůli tomu půjčovat peníze nebo já nevím co. Ale dá se to zvládnou, ovšem nějaký dáreček, by byl rozhodně příjemný :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Tak to mám radost , že se líbí.... tak babina kupuje kočárek jo? To se máte :slight_smile:
s těma náušnicema ... to je bomba ... já myslím, že pokud budeme mít holky my , tak je moje máti vytáhne ještě po mě co jsem jsem nosila já a ty byly s červeným kamínkem :grinning: :grinning: :grinning: Tak si můžem podat ruce :grinning: :grinning: :grinning:

@druidee to se někdo má :slight_smile: myslím švagrovou...

@dpetulinka dobrý nápad s tím seznamem... ale má to jeden háček ... nám nikdo neříkal, že by nám chtěl něco koupit :grinning: :grinning: :grinning: .... ale furt se ptali kdy budeme mít malý... asi tak 5 let v kuse :grinning: :grinning: :grinning: tak do ruky nikomu cpát seznam nebudu... navíc já jedu nejraději sama za sebe a pak nemusím být nikomu za nic " vděčná " :angry:

@zup gratuluji k chlapečkovi !

21. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
díky holky :slight_smile: jsem nadšená :slight_smile: moc jsme si chlapáka přáli
21. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám,že tady zatím vedou chlapečkové... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup To věřím... k holčičce .... máte už jméno?
21. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup Jo David ... už jsem si všimla :slight_smile:
21. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka apočkej bude to přesne,jak to nechceš,až se to narodí,ty už dávno budeš mít výbavičku a oni se pak rozhoupou a budou nakupovat...a tvoji rodiče to teda nemají moc lehké....bejt bez práce,musí být strašné....
21. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi píší, že mi už také poslali povlečení do postýlky a zbytek.... tak zítra to mám možná tady :wink:
21. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no ona tchýne se nabídla sama a neber to tedy..... :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no já koukám že tu moc pohlaví ještě nemáte v profilech, my to asi říkat nikomu nebudem tak to zatím do profilu nedám
21. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 přesně si to myslím :slight_smile: brácha se švagrovou ty zas nemůžou mít děti a já chápu že to není jednoduchý, ale ona se mi od tý doby uplně vyhejbá, od bráchovejch narozenin, což bylo z kraje prosince jsem ji neviděla a to bydlíme v jednom domě. Když mamka bydlí v hrozným zapadákově a teď s tou prací je to děs, ale dělá si nějakej kurz, tak nad ji to pak s tou prací dopadne, tak jak by chtěla.
21. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
objevuju se zase po nějaké době. Od pátku mi bylo hrozně zle - měla jsem nějakou šílenou migrénu. Teď už je to o moc lepší.
Kde jste nakoupili povlečení? nechcete mi dát nějaký typ?

Jinak já už mám tik koupit nábytek do pokojíčku - skříň, komodu a postýlky. Hrozně váhám, ale láká mě to.....

@zup gratuluju ke chlapečkovi!!!
21. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka švagroví je líto,že ona ješte nečeká mimi a asi pohled na tebe a pak tvoje bříško ji to přijde moc líto....
21. únor 2011 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
21. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 já to chápu, ale trošku si připadám, jako kdybych něco provedla, dneska má svátek, ani nevím jestli se za ní mám stavit nebo ne :frowning2: to víš, že mě to taky mrzí
21. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka o to víc je to hrozný,že bydlíte pod jednou střechou,věčne se nemužete vyhejbat a je blbost,aby si se cítila provinile...proč?zato že jim to nejde...tak třeba jim to pujde,jen potřebujou víc času...a je nejak léčená,anebo zatím jenom skouší?ale bude to jiný,až pujdete do podnájmu abudete jako ve svým....
21. únor 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty já objednávala na eurokosik.cz
21. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no nejsem já čunátko?tedka na posezení jsme snedla celé balení slaných bramburku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka bych za ní asi zašla, ať vidí že jsi jí neodkopla ty, třeba se to srovná a ona nemůže mít děti vůbec?
21. únor 2011 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám povlečko z ebutiku a skoro vše ostatní na NIky taky, teď teda budu chtít jedno spešl klučičí když už se to tak hezky povedlo :grinning:
21. únor 2011 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty nebo babymarket.cz
21. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky moc všem odkazy, schovám si je do mého kouzelného excelu a pak budu vybírat. :slight_smile:
@dpetulinka Já jsem se tedy dřív s nikým, kdo má děti taky moc nechtěla bavit. Hlavně mě všichni štvali těmi otázky, kdy budete mít děti. Hned mi připomínali, že nejsem už tak mladá.....Děti mi nevadily, spíš ty kecy. Já bych určitě za ní zašla. Nemusíte se přeci bavit jen o dětech. :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 já měla hodně staromódní tchýni. Ta nám upletla pro HOnzíka kalhoty, svetr a další věcí. Mě se to vůbec nelíbilo ale bylo mě blbé ji to říct. Naštěstí to ¨Honzík vyřešil on vůbec nechtěl pletené svetry. Strašně řval a jednou se i osypal z nějaké staré vlny. Takže to jsem měli vyřešeno diplomaticky. :grinning: Její názory byli ještě horší než měla moje 75 letá babíčka. Za to teď mám úplně suprovou skoro tchýní. Svatbu plánujeme až na příští rok. :slight_smile: Zrovna minulý týden byl u nich otevřený sekáč tak mě tam koupila parádní tuniku. Měla obavy jak se mě bude líbit, ale fakt skvělá. Pro Honzíka taky kupuje skvělé oblečení a navíc nedělá rozdíly mezi vlastníma vnoučatama a HOnzíkem. Právě naopak bych řekla že Honzíkovi kupuje víc. :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup gratuluji k chlapečkovi :grinning:
21. únor 2011 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka tak to musíš být opravdu štastná za novou skoro tchýni,to máš dobrý...závidím....to je práve ono,já bych chtela,aby tchýne byla spíš jako kamarádka a ne jako tá starší,která ráda poučuje o všem,co je nejlepší a že já jsem od ní mladá a možná i blbá... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešteže my k ní tak často nechodíme...ale jsem zvedavá,až bude mimi,jaký oblečky nakoupí,doufám že zase něco,co se me líbit nebude.....a ješte to bude její první vnouče,tak teda nevím,jak se bude k nemu chovat,i když říká,že už se strašne teší....
21. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 díky :slight_smile: a super že máš fajn tchýni :slight_smile: já též :slight_smile:
ale pohlaví bude u nás asi pro rodinu tajemství takže od nikoho nic neočekávám, ani na Niky nám nekupovali kočár a spol, ale zase platili svatbu což byl mega peníz
21. únor 2011 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, neodolala jsem a nehlédla k vám :slight_smile: Mám pocit, že to je nedávno co jsme s holkama na diskuzi "červenec 2010" řešily stejné věci a těšily se na mimíse.
No teď už řešíme příkrmy :slight_smile: strašně to utíká :slight_smile:
všem vám přeju pohodové těhu a zdravé mimísky.
21. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka sakra no jasne ze zapomela :slight_smile: nevim jak mi to mohlo vypadnout ale zeptam se slibuju :slight_smile:
@tasmailla1 jj diky moc nastesti ze tam nerodim jsem rada ze jsem se rozhodla pro jinou nemocnici :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1
@zup
jsem ráda že je taková i když občas mě taky dokáže pěkně vytočit, ale to už k tomu patří. :grinning: Myslím že moje mamka je taky skvělá tchýně jak já říkám je taková občas hodně praštěná, že se nestačím divit. :grinning: U nás to někdy vypadá tak na Chocholouška. My jsme taková veselá a praštěná rodina.
21. únor 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule12 Ahojky, no letí to ... děkujeme :wink:
21. únor 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek