• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@petule12 užívej si právě tohoto období. Já na něj vzpomínám s úsměvem. Teď si to ještě jednou zopakuji. :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - užívám :slight_smile: maximálně :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy uz to mate za sebou chci se zeptat muzete si vzit na velkej ultrazvuk partnera a plati se za to ???
21. únor 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - určitě můžeš a neplatí :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule12 je diky moc protoze mam gyndu co za to chce 200 :slight_smile: a pritel tam je 3 min :frowning2:
21. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule12 jojo dekujeme...utíká to jak blázen....a tešíme se na červenec...
21. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to je zdírání,když se platí za přítele,já chodím na ultrazvuky sama,pač manža je v práci....
21. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no ono je to tam asi hodně špatný, jak z její, tak z bráchový strany to nejde, už byli dvakrát na umělým a tak jim zbývá už jen jeden pokus :unamused: nikdy jsem před ní o dětech ani nepípla, ale když jsem otěhotněla, tak mě jaksi rozčilovalo, že ji nepřijde blbý si přede mnou zapálit cigaretu a takový věci... uvidíme, třeba to přejde a nebo taky ne no.
21. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - já jsem se pak nemohla dočkat, jak jsem byla zvědavá, jak mimi bude vypadat. A taky jsme si nenechali říct, takže ještě překvápko jestli holka nebo kluk :slight_smile:

@pepsilight - velký utz máš určitě hrazený z pojištění a partner tam určo může být, ten může být klidně u každého utz, když si to budeš přát. My když tam byli společně tak asi 10-15min. vše ukázal, vysvětlil co je co a tak :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@pepsilight taky chodím sama, Ondra tu přes týden ve dne moc není :grinning: ale na středu na ten genetickej si vzal dovolenou, tak jsem ráda, že tam nemusím sama.
21. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - jestli po tobě chce dr. peníze, tak je to pěkný vydřiduch.
Setkala jsem se v holkama co platily za každé vyšetření něco, jako nadstandardní služby a nakonec měli stejné služby jako normoš.
Taky je oblíbená praxe gynekologů, že si zaplatít jakoby těhu balíček, že máš v tom ty vyšetření a tak....to je taky pěkná blbost. Opět měli ty samé vyšetření, na které máš nárok normálně.
21. únor 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule12 no jo no človek je zvedavý a odpočítava měsíce....už aby bylo léto...a bylo tady na svete to mimi :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka aspon ti bude velkou oporou na tom ultrazvuku....
21. únor 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - a pak si budeš říkat..."to byl klid, když bylo v bříšku" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
hele někdy mi to bříško i chybí :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule12 to je možný,že to pak budu říkat,ale teším se na to,až to malé spatřím....jako už tedka si užívám to bříško,jsem taková hrdá budoucí mamina..... :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak mi chodime spolu na kazdou prohlidku jsme totiz tehotny spolu :grinning: ale mas pravdu je zdirani kor kdyz vedej ze ted potrebujes nejvic prachu ze jo .
@petule12 tak to mas urcite dobrou nemocnici ale ta moje co tam mam jit je na nic zabili mi tam brachu :frowning2:
21. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to je dobre taky bych tsm nechtela jit sama :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ale tak to je dobře,že chodí stebou,když má čas...muj by také chodil,ale nemúže...ale to nevadí,nekdo musí tuhle rodinku zásobit penízkama,když to nemužu být já.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj u nas je to taky ale mame nastesti prohlidky kdyzz ma volno chodim kazdejch 14 dni na kontrolu a to vzdy volno ostatni prohlidky plicni obvodak a zitra zubar :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ma taky volno a pujdem spolu jen cco nam nevyslo tak je ten velkej ultrazvuk ale ja tam proste nechci jit sama tak jsem ho poprosila vymeni si sluzbu tak jsem rada :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :slight_smile:

@pepsilight - to je strašný, to je mi líto :frowning2: a kam půjdeš do nemocnice? nemůžeš si vybrat?
21. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to má nejak ten tvuj pořád volno...copak je to za pracovní morálku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ajajaj zubař,držím palečky...ale ty to zvládneš určo....no i na tom velkým jsem byla sama,pač když to je dopoledne,tak je to na prd,ale ukázala jsem mu aspon fotečku.....a to ješte před tím mel strach,že fotku nechce videt,co kdyby uvidel pindíka?a já mu na to...ty bys to poznal?to já mám problém tam neco videt...i když z velkýho ultrazvuku byla fotka krásná,melo nožky hezky u sebe...takže do poslední chvíle to bude překvápko.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Určitě může jít s Tebou. Se mnou chodí manžel na každý ultrazvuk do nemocnice.
Ke svému doktorovi zatím chodím sama. Já tedy platím za to, že se o mě stará a jsem těhu 5 tis. Je to dost, ale na zač. těhu jsem hledala doktora, který by byl docela blízko a měl dobré reference a byl vážně odborník. Vybrala jsem a zatím jsem spokojená. Nikdy nečekám, chodím na prohlídky častěji, dělá mi pokaždé ultrazvuk a další vyšetření, fotečky, taky mi sestřičky vždy dají občerstvení....:slight_smile:. Dlouho jsem váhala, ale po těch problémech jsem chtěla odborníka.
Na minulém velkém ultrazvuku mě překvalipilo, že doktor z nemocnice ho znal (měla jsem ho pozdravovat achválil ho).
21. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule12 mam nastesti podoli takze pohoda si myslim a kam ty jsi chodila na ultrazvuky-?

@tasmailla1 mame kratky dlouhy.nj ja se tam tesim nevim jak pritel ten jde hned po me :slight_smile: :slight_smile: jjj mas pravdu taky tam nic nevidim my musi rikat doktor co je kde :grinning: doufam ze se uvidi :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty tak to mas dobry :slight_smile: :slight_smile: pro nas jsou ted korunky na prvnim miste takze ja bych si ho dovolit nemohla ale jak rikas potrebovala jsi odbornika kdyz bych ho potrebovala i ja tak jdu do toho taky a to nerikam ze toho odbornika nemam :slight_smile: je dobry ze jsi spokojena :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ale ty si doma,nechodíš do práce...
21. únor 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 bouzel ne doktor me dal na nemocenskou :frowning2: :frowning2:
21. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no já si spíš říkám bohudík,jsem na neschopence,i když s penezma to je strašný...ale tak človek se s tím musí smířit a dobře vybírat,co bude potřebovat a co je pro nej zbytečnost....nemužem si teda dovolit všechno....
21. únor 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight hele a jak sme se bavili o tých jménach,že chceš Mateje nebo Elišku a já jsem říkala,že mám odsouhlasenýho Matyáše,tak to vubec není pravda,nakonec manža včera řekl,že se mu Matyáš nelíbí..takže budeme mít taky Mateje nebo Šárku...to je fakt...a prej ženy jsou nerozhodný...já to o svým manžoj říkám,že občas je taky pekne nerozhodný... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - ke kolegovi svého dr na praze 6. Pohoda :slight_smile:
já rodila v motole a šla bych tam znovu :slight_smile:
21. únor 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to je jasny vsechno hodej na nas myslim ze matyas a matej je stejny ne ?? nevidim v tom rozdil :slight_smile: :slight_smile: jsem i nejsem rada na neschopence nemam ty vychazky pry nejdou zaridit jinak tak uz se dohadovat nebudu :confounded: :unamused: ale presne ty penizky taky si dovolit nemuzem vsechno budu se muset naucit jak s penizkama :slight_smile:
21. únor 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek