• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@petule12 tak to mas dobry :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight jojo je to to samý,ale matyáš me se teda líbil víc,v uších mi znel líp....a s tema vycházkama to máš blbý,já myslela,že ti to pak zmenej,že ti to prodloužej a ono prdlajs.....
21. únor 2011 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 njn nenadelam nic. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale to je jedno uz to neresim. jestli se ti libivic tak si ho jeste zkus prosadit treba to vyjde nemusis se hned podrizovat taky se nepodrizuju teda jak v cem jo aby to nevypadalo ze pritel posloucha me u nas hraje kompromis ale co se tykalo jmen tak valka :grinning: :grinning: tak zkus jeste zabojovat :wink:
21. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup velikánská gratulace k chlapečkovi :slight_smile:
@tasmailla1 to máš recht s těmi vtipy a celý fenomén "tchýně"-kdo ví, jaké budeme pak my :slight_smile: (se sama sebe bojím :grinning: :grinning: :grinning: -ale třeba naše máma je skvělá tchýně i když občas do všeho kecá, ale nenutí svůj názor nebo není zlá, žárlivá či tak)
@dpetulinka jj, také se bojím, že pak dostaneme spoustu zbytečností a věcí navíc :grinning: to už tak ale asi chodí :slight_smile:
Můj teď tahal s kamarádem naši novou lednici pěšky do 4.patra... já vyklízela chodbu a kuchyň, ať aspoň tam to mají jednodušší...chudáci (se nevešla do výtahu :unamused: -tak jsem se přiznala, že za to můžu já, že jsem trvala na vysoké 200cm :slight_smile: )
21. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight no já už se nechci hádat,pač to skončí určo hádkou a matej až tak hrozný jmeno není...líbí se me taky....a u nás taky je ve všem kompromis....
21. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 to je dobre :grinning: mas pravdu matej je kraaasny jmeno :slight_smile:
21. únor 2011 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 tak vy chcete Šárku? můj přítel chtěl také, kdyby to byla holčička, tak jsem mu řekla, ať se doma připraví na pořádný feminismus (podle báje Dívčí válka, jelikož já jsem Vlasta a zrovna tyto dvě byly hlavní postavičky :grinning: :grinning: :grinning: )
@dpetulinka zatím jen dočítám, ale s tou švagrovou zkus promluvit trošku narovinu, možná to prolomí ledy. já měla takový příběh...když jsem před 3lety otěhotněla a to už se brácha se švagrovou přes 2roky také snažili o dítě... co já se od vlastní mámy vyslechla :frowning2: a u švagrové bylo vidět že i když mi to přáli, strašně je to štvalo a záviděli... no nakonec to moje těhu tenkrát nedopadlo, ale hned na to jsem zažila období strašné křivdy já a asi půl roku jsem nenáviděla kočárky, miminka a řvoucí děti a všechno...úplně strašně...pak jsem se zase vzpamatovala. no, se švagrovou jsme o těchto věcech vždy mluvily narovinu-jako kámošky-zato s mámou jsem vstah lepila dlouho...
Držím pěstičky, ať to dobře dopadne mezi váma! :slight_smile:
@petule12 to je moc milá návštěva :slight_smile:
21. únor 2011 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
druidee no s manžou sme se shodli na Šárce a je fakt,že jsem si tohle jméno zamilovala...opravdu se me líbí.....
21. únor 2011 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee neznám Dívčí válku,co to je?
21. únor 2011 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Už jsem myslela že jenom u nás jsou rmenší hádky o jménech. Martin chce kluka Martina a na holku chtěl Martinu. tak holku jsem mu rozmluvila tak to bude Michalka a kluka ne a ne rozmluvit. Ne že by se mě to jméno nelíbilo, ale děda Martin, můj Martin, skorošvagr Martin a má syna Martínka. Tak už je toho docela dost. Bohužel mu to nemůže vůbec vymluvit. Je v tomhle paličatý jak mezek. :confounded: Asi se s tím budu muset smířit. :angry:
21. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 ty jo,to budete mít pořádne přemartinováno...to je jak u nás,já Martina,manža Martin,takže po rodičích opravdu by sme jméno nedali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hmmm,asi se s tím opravdu budeš muset smířit,pač si si vybojovala Michalku a jemu nech toho Martina.....
21. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 tak štěstí skorošvagr bydlí v Praze a sem se dostanou parkrát za rok. Takže ten Martínek zůstane ať má taťka radost. :grinning:
21. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no vidíš, já uvažovala pro holčičku jméno Martina :slight_smile: a ještě 2 další varianty :slight_smile: Dívčí válka je jedna z českých pověstí-stručně ženy proti mužům :grinning:
21. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
fíííha vy se nedáte dočíst ani takhle odpoledne :zipper_mouth: to snad celý den sedíte u compu nebo co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
uff dočteno a stejně tu takhle večer nikdo není :frowning2:
mě se Martínek líbí toho bych klidně dala :slight_smile:
21. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup ahoj, no, část dne tu určitě padne :grinning: nj, jsem sama doma :slight_smile: dnes jdu ale brzo spinkat-včera jsem bloukala do 2 do rána-malý zase dělal rozcvičky. no dnes mě tak nakopl, že mi to místo na břiše vyskočilo o 3cm, no já se zděsila :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee - děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem si dala k večeři zeleninový salát s kuřecím masem co donesla mamka z práce tak jsem si myslela jak jsem skvělá že mě to stačilo, ale nakonec jsem se dojedla tiramisu. :grinning:
21. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 mňamka za mňamkou. já jsem dnes bez chuti,ale až teď mě začíná honit mlsná...
21. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky...
@zup no včera opravdu jsem tady skoro celej den zkejsla,ale jenom proto,že doma nemám co delat,když jsem na neschopence...uklízeno ,vyžehleno je a díte zatím nemám,tak nevím do čeho bych píchla....ale až bude díte,no uvidíme,jak tu často budu... :sweat_smile: :sweat_smile:
22. únor 2011 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jééé,přijď k nám... Já jsem taky na neschopence a mám nevyžehleno,neuklizeno,nenavařeno :grinning: A stejně mám furt málo času...
22. únor 2011 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 tak co potom doma deláš?mám plno jinejch aktivit,vid???
22. únor 2011 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no právě sedím na koníkovi,ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2011 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 a pak celej den???no jo to se pak chodí ke kadeřnici a já nevím ješte kam všude-možne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera jsem se na to vyprdla,tak mě čeká úklid dneska,ve středu jdu se ségrou nakupovat a ve čtvrtek jedu ke druhé ségře spát až do neděle,takže nic neudělám,ale naštěstí ani bordel :slight_smile: Takže dneska velkej úklid...
22. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 to zní slibne,konečne bude pořádek,říkáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo kolik máš tych sester,prosím te...a můžeš takhle přespávat u segry?co kdyby přišla kontrola? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no u me zatím nebyla,tak jsem zvedavá,či přijede v tehu nebo ne.... :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 a copak jedete nakupovat?
22. únor 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no já na ty kontroly nějak nehraju :slight_smile: Zatím tady nikdo nebyl a mě nebaví sedět doma. Já se na vycházky jenom vymlouvám,když se mi někam nechce,tak se to hodí :slight_smile: Já bych tam spát nemusela,ale manžel jede na ty hory,tak že bude klidnější,když tam budeme vegetit spolu. Jede s jejím přítelem. Ségry mám dvě. A nakupovat jdeme jak jinak než oblečení. Ona po porodu hodně zhubla,tak jde nakupovat menší a já tloustnu tak potřebuju něco co mi bude i na jaře :grinning:
22. únor 2011 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 no já taky si myslím,že jenom možná s těma kontrolama strašej a taky se chystáme za měsíc k rodine,kde přespíme,takže at si nemyslej,že na ně budu čekat s otevřenou náručí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo,když budeš doma sama,tak co bys tam taky delala....a u segry budeš mít veselejc.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hadříky to ješte me jednou čeká..na jaro nejaký rifle,pač mám jenom tehu sportovní... a pak ješte až bude hezky nejaký trika za par korun.... :grinning: :grinning: :grinning: kolik si přibrala za tehu?
22. únor 2011 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 na váhu zatím nic,ale objem jaksi nabívá :grinning: A teď si manžel vymyslel na konci dubna divadlo,tak netuším co si jako vezmu. On je stím hned hotovej,prej rifle a tričko. že mi kdyžtak něco půjčí,vtipálek. A na začátku května jedeme do Krkonoš na víkend,tak jsem zvědavá,co z mojí skříně bude použitelný. Mě se toho nechce kupovat moc,když je to na chvilku.
22. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek