• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@veve21 díky..ono je to stejně vcelku jedno,holt,kdo tam bude,ten tam bude:slight_smile:.No,jsem na to zvědavá.....Ale každpádně milej a hezkej je můj favorit:slight_smile:
16. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já jsem brala dopegyt už při první těhu a vůbec mě ho při kojení nevysadli. Sice u mě to kojení bylo strašně málo. Měla jsem málo mléka a Honzíka jsem přikrmovala už v porodnici. Tak jsem zvědavá jak to bude teď.
16. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 aha, takže to doktoři zas tak neřeší... Nj, kojení samo o sobě - moc si přeji, aby nám to šlo a kojila jsem aspoň půl roku,i déle pokud možno, ale uvidíme v reálu, jak vše klapne :grinning: a jsem docela ráda, že to s tím Dopegytem není tak složité (nějaký jiný prášky atd...) hezký večer :slight_smile:
16. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 tak to jsem ráda, že to není zas tak komplikované s těma práškama... ráda bych totiž kojila, co to půjde (snad to půjde :grinning: ) hezký večer :slight_smile:
16. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
t éda koukám že můžu bejt ráda že nemusím brát žádné prášky uff
já zas pro změnu bojuju teď s bolením v krku, asi to odskáču a čapne mě nějaká chřipajzna chjo, aspoň že na odběry jsem byla zdravá. Nikča zase kašle, stojí to za prd.
Dnes jsme byli na karnevale, ale nebyl nic moc, už se těším na ten co bývá u našich ten je mnohem lepší :slight_smile:
Tak se vám pochlubím mojí šmoulinkou :slight_smile:
Holky odpovídá vám mimi dle utz a dle MS nastejno? Náš prďola se lišil na začátku o 10 dní !!!! a teď už jen o 4 !!! to je mazec, to zas bude 4kiláček určitě a já teda nevím jak se mám řídit při těhu týdnech zda MS nebo utz
16. led 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup klid,mně to neodpovídalo ani u prvního a teď taky ne,o pár dní...uvidím,co mi řeknou ve čtvrtek,jak to vypadá.Proto mám i v pase pozdější datum,než mi vypočítali,protože podle UTZ bylo mimčo mladší.Já bych se spíš řídila tím podle UTZ,to mi přijde přesnější
16. led 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no mě NIkča neodpovídala podle MS vůbec, byla o 12 dní menší a jak pane narostla :zipper_mouth: (4052g) a TP mi napsala podle utz, tohle mimi se zdálo ze začátku o 9 dní menší a teď už bylo jen o 4 tak mi řekla že to je min. rozdíl takže TP nechá dle MS, jde mi o to, že bych chtěla rodit dřív :zipper_mouth: právě kvůli velikosti miminka čekám zase obříka a nechc znovu na císaře, tak abych věděla kdy si můžu poprosit o hamiltona příp o vyvolání
16. led 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
dneska bylo krásně, co?takový jarní počasí..tedy aspoň tady...sice Labe vylitý, ale jinak bylo pěkně... :wink:

Já mám termín porodu dle MS téměř stejnej, jako dle UTZ, jen o jeden dřív...takže to moc neřeším...u Nikči jsem měla termín porodu 8.října, dle utz mi to vycházelo furt dýl a dýl, pomalu u 14 dní...no a nakonec se narodila 25.září, takže o 14 dní dřív...byla prcek, takže já si na velikost nestěžuji...ikdyž po porodu jsem si trošku postěžovala a říkala jsem si, že si neumím představit rodit větší... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@zup malá je kouzelná...pěknej šmoulík... :grinning: ...jo a ať se z toho brzy dostaneš..a dávej na sebe bacha!! :wink:
@petrunka01 ..tak jak to u vás vypadá, v Děčíně...taky to tam máte určitě vylitý, viď? :sweat_smile:
16. led 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu mezi vás?? TP mám na konci července... Byla jsem na jaře na IVF které se nepodařilo,na další jsem zatím odmítla jít a najednou to přišlo samo přirozeně i přes to,že mi doktoři řekli,že to nepůjde. A ono to šlo :slight_smile: :slight_smile:
16. led 2011 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..no,já nakonec u Šimonka měa termín jen podle UTZ a přesně to sedlo,narodil se přímo na termín.Teď mi setřička nechala podle MS,což se liší o pár dní,tak se spíš spoléhám na ten UTZ.Hlavně ten ve čtvrtek jdu na pořádný UTZ do nemocnice,tak si myslím,že mi to řeknou přesněji.

@veve21 Tady bylo včera taky krásně,na rozdíl ode dneška..Labe je vylitý,ale myslím,že nic tak tragickýho.Těžko to posoudím,bydlím na kopci a u Labe nikoho neznám.

@misi.21 vítej a moc gratuluju k takovému zázraku....
17. led 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak tedy dneska je opravdu hnusně, coo?fuj...inverze... :unamused: ..s malou se chystám do práce za holkama do práce... :wink:

@misi.21 ..vítej mezi těhulkama...a tedy ooobrovitánsky gratuluji, to muselo být krááásný překvapení, coo? :dizzy_face: ..a jak dlouho jste se před tí snažili otěhotnět??

@petrunka01 ..my taky bydlíme na kopci, takže se nás to moc netýká, ale tedy byli jsme se včera projít kolem nábřeží a je to tedy marast... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuju

@veve21 Snažili jsme se dva roky,ale teda tak dlouhý dva roky jsem ještě nezažila...
17. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak mě termíny liší pouze o jeden den. Podle UTZ co mě dělali u NT tak termíny byli v jeden den. Termín ani moc neřeším Honzík se narodil o 3 týdny dřív. Odtekla mě voda a už jsem jela. Narodil se na druhý den na vyvolávačku. Vážil 2850g a měřil 49 cm. Zítra jdu na krev na kontrolní NT
17. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě se termíny docela liší, podle MS je to 14.7. ale na velkém utz bylo mimčo větší o 10dnů a teď naposledy větší o pár dní, ale nějak to neřeším, ze zdravotních důvodů budu muset na císař a před termínem. A paní doktorka mě uklidnila, že takové výkyvy v termínech jsou běžné.
17. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj, moc blahopřeji! je to až k nevíře, jak to příroda zařídí :wink: tak to vaše miminko panovi doktorovi pěkně vytřelo zrak :grinning: přeji pohodové těhulkování
17. led 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to je super že vám to tak vyšlo. :slight_smile: Já mám Honzíka z IUI a druhé mimi normálně, ale s jiným partnerem.
17. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1
@druidee jsem taky moc ráda že to takhle dopadlo... už jsem tomu ani nevěřila že by se to mohlo někdy stát,když do mě furt doktoři hučeli a oni se sekli... Naštěstí :slight_smile: Taky jsem špinila tak jsem měla ze začátku strach,ale snad to bude OK...
17. led 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi.21 : To víš, že bude ok. Už si byla na NT? Jestli byli výsledky v pořádku tak už se nemusíš tolik bát a hlavně bud v klidu to je ted nejdůležitější :wink:
17. led 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 vítej to je nádhera a zázrak :slight_smile: moc gratuluji, to bude dítko andílek :slight_smile:

u nás bylo dnes krásně, sice chladněji než včera ale sluníčkově, měli jsme srazík s mamčama dítkama abyli jsme v bazénu (jsem to riskla i s bolavým krkem) apak na obídku a kávičce, bylo to moc bezva
17. led 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem dnes byla krev a mám si za týden volat na výsledky. Dostala jsem od dr balíček pro nastávající maminky. Jsou tam vzorky kosmetiky na mimi, caro a časopisy.
18. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 také jsem se ze začátku víc bála než radovala, kvůli zamlklému těhu před 2 lety. Určitě bude všechno ok, užívej si těhulkování a přípravy na miminko :wink: ps. už Tě někdo oslovil "maminko"? já z toho byla poprvé naprosto hotová :grinning:
18. led 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 držím pěstičky na dobré výsledky :wink:
18. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinda85 na NT jsem byla,ale ještě nemám výsledky,moje Dr.to někam posílá na vyhodnocení a kdyby něco tak volají,jinak na poradně,ale utz je v pořádku,tak uvidíme co krev. Dneska končím třetí měsíc,ale už od začátku mám bolesti břicha,tak je to takové nepříjemné a já přemýšlím jestli je to narmální a tak. Dr.mi říkala,že to asi bude bolet až do porodu,jak se všechno roztahuje a připravuje,ale stejně,je to moje první tak jsem ve všem taková nejistá :slight_smile:

@druidee maminko mi říká akorát manžel a máma říká uvolněte místo matce :slight_smile: Já měla šílený strach než jsem vyděla srdíčko,protože jsem to vůbec netušila že bych mohla být těhotná a vyváděla jsem s ním teda dost... Tak jsem se bála aby to špinění přestalo a mimi neodešlo,ale udrželo se,tak teď už jsem klidnější. Ale nejvíc v pohodě jsem asi dva dny po utz a pak to zase přijde :slight_smile: Jsem máklá,já vím,už abych měla prcka u sebe...
18. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,manžel pořád ,,otravuje,, kdy budeme vědět co čekáme.Nevíte na kterém týdnu se to pozná?
Jinak jsem dnes nesla moč,aby měli výsledky na čtvrtek, ale leč mají ordinovat od 07:30, tak tam opět ve třičtvrtě ještě nikdo nebyl...grrrr.Tak jsem si tam doběhla teď a sestra mě utvrzovala, že tam na 100% byla ud osedmé????
Tak už asi ani neumím hodiny.
Jinak se na čtvrtek hrozně těším až uvidím prďolu!!!!
Příjde mi to jako věčnost.Nejdřív jsem si říkala, když mi psali další termín kontroli, že je to nějak brzo, ale teď bych nejraději šla každý týden...
Jo, ještě jsem se s váma chtěla poradit.Všude možně to zjišťuji, ale nějak nerozumím těm kalkulačkám...
Nejspíš se mi vyplatí jít na nemocenskou.
Nevíte jak si ji mohu vypočítat,když jsem předchozí rok,respektive pět let nebyla nemocná a z čeho se pak vypočítává mateřská.Jestli z posledních odpracovaných nebo z nemocenské....
Díky moc!
A jak se jinak máte?
18. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@druidee počkejte jak budete na měkko až vám maminko řekne dítě. Já jsem to obrečela když to Honzík řekl poprvé. :slight_smile:
18. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to já si taky pobrečím,mě se chce brečet i při každém utz,jak ho vidím :slight_smile:
18. led 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jakpak se máte těhulky?? :slight_smile:

Já jsem po obídku, malá šla chrnět a já to asi taky zalomím... :sweat_smile:

@barbucha81 ..ohledně pohlaví miminka, tak v 18tt se většinou pohlaví pozná...ale některým maminkám třeba pohlaví řekli už kolem 14tt (a většinou to byli kluci)..ale to je opravdu ještě brzy na stoprocentní určení...takže ještě asi pár týdnů bude muset manžílek počkat...a můžu ti říct, že já už bych to taky chtěla vědět, nejlépe hned! :grinning: ..a holky, co byste raději chtěly? :wink:

@micka1 ..jojo, na to si taky pamatuji..taky jsem byla šťastná a teď miluju, když ke mně přijde a jen tak z ničeho nic, mě chytne a vlepí mi pusu, nebo pohladí...bóže, to tak miluju...je fakt, že se to tedy nestává, až tak často...máme nemazlící dítko... :sweat_smile:

@misi.21 ..taky se rozplývám nad každým utz...a vždycky to tak strašně uteče a zase musím čekat na dalších pár týdnů... :sweat_smile: ..teď si říkám, ať už je začátek února...to právě možná už budeme vidět i to pohlaví...to snad ani nebudu moct dospat!!! :grinning:
18. led 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 osobně si myslím, že jsou takhle máklé asi všechny prvorodičky - moje paní doktorka gyn. je o rok starší ode mě a říkala, že nebyla klidná ani jeden den svého těhotenství... myslím, že to k tomu patří. čím víc rizik člověk zná, tím víc se bojí (a nebo i dalšího zklamání). Před screeningem jsem tu noc ani nespala a taky se nemůžu vždy dočkat, kdy bude další utz a opravdu se potvrdí, že se stále vše jak má být.. :wink:
18. led 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 nojo, to je teda pravda, nad tím jsem ještě nepřemýšlela (přeci jen jsem vyvalená z všeho teď v těhu a co k tomu patří :grinning: pak budeme řešit nejdřív každý prdík a zakňourání...nojo, vše poprvé :wink: ), to musí být krása!! a jak byl Honzík starý když to poprvé řekl? :slight_smile:
18. led 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 tak to se zblázníme oba :sweat_smile: ještě min.5 týdnů...ale je fakt, že když by to byl chlapeček, tak se to asi dá spíš určit :wink:
Jinak mě je to opravdu jedno a ač to zní jako klíše, tak hlavně ať je to zdravé.
Manžel, ač to zní jako kliše, chce chlapečka :grinning:

@druidee To budu asi taky pěkně bláznit až mi budou dělat testy, ale už si je moc přeju, abych byla klidnější...
18. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek