• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 a k těm vycházkám,já tady u nás neznám holku,u který by byla. A že jich tady za poslední dva roky těhotných bylo dost.
22. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no tak proto jedete na nákupy,aby sis na sebe neco koupila,tak si kup i neco do divadla....jeee taky bych šla nekam a do Krkonoš,no vy se máte...no jasne moc toho nekupovat,ale já si říkám,třeba budu mít ješte jedno mimi,tak to pak využiju.....já si jenom dokoupím neco málo na leto za par penez...ale ty by sis mela i neco teplejšího na sebe,v dubnu v Krkonoších asi moc teplo nebude.....no to je dobrý,tak ti pujčí trika...to využiješ....no já taky spolejhám,že nikdo me nepřijede skontrolovat....
22. únor 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nojo,jenže kdoví,jak budu za dva měsíce vypadat. Já myslela že do krkronoš vezmu vestu a o víkendu jsem si ji zkoušela a nějak se zcvrkla nebo co :slight_smile: Svetry se vytáhnou,mikiny mám dvě fakt velký ale nějaká ta bunda se bude muset asi pořídit. Já bych docela brala hnusný léto tenhle rok ...
22. únor 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ty jo a já nechci hnusný léto,.....já se teším ,až bude hezky teplo....stejne před porodem to snad už ani von nebudu vycházet,pač bych to neudejchala,budu se doma potit ve vlastní štávě...ale po tom by to už mohlo být lepší... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ty jo brala bych houpací sít,kterou bych povesila v zahrade a jen tam tak odpočívala ve stínu.... :grinning:
22. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 aspon si mužeš říct,že i když jseš na neschopence,rozhodne se nenudíš a nekam i pojedete na výlet...my tedka v sobotu se jedem podívat do polska,co tam maj novýho,tak doufám,že už nebude taková venku kosa.....
22. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky se chystáme do polska,ale asi až na konci března.
Já bych právě to léto posunula až po porodu,to bude děs se po sídlišti valit ve vedrech...
Já mám dost akčního manžela,doma nevydrží. Vždycky jsme hodně jezdili na výlety,pod stan nebo si zaplatili víkend v hotelu a dva dny byli naložený v bazénu. Hlavní bylo,že se vypadne z bytu. Naposledy jsme byli v těch Krkonoších na podzim a to už jsem byla těhotná,ale nevěděli jsme to. Tak s námi bylo malý aspoň na sněžce a ve výřivce a chlastalo s náma :grinning: My právě nechceme pak s mimčem sedět doma a chceme začít brzy jezdit zase na výlety. Příští rok bych chtěla to chorvatsko,jezdí tam s mnohem menšíma dětma,kdyby jsme jeli až v září,tak už mu bude přes rok .
22. únor 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no v tom vedru,to bude na budku behat po venku,to fakt radší pak nekam zalézt a nevycházet....koukám,jak to máš hezky naplánované...no já bych hnedka po mesici po porodu šla k našim na slovač,tak snad by to mimi mohlo vydržet....no jasne,vždyt do Choravtska jezdej i rodiny s menšíma detma,třeba moje kámoška takhle letela s malinkým klučinou do Španelska a to malý to vydrželo....nač ho držet v bavlnce a bát se s ním nekam vyjít,čím dřív se to začne,tím líp....
22. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám skoro hotovo,ještě umyju kuchyň a mám lehárko. Akorát nevím co uvařit,dala bych si bramboráčky,ale nechce se mi s tím patlat. :unamused:
22. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já si to taky myslím,ségra s malým jezdí jenom málo autem a on jak není zvyklej,tak furt řve. Jen ať si zvykají od malinka a nejsou to takový háklivky.
Ještě mám do porodu slíbenou pražskou zoo,tak jsem zvědavá.
22. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 třeba moje kámoška má takhle naplánováno,pač každý rok jezdí na vodu,že až mimiškoj bude rok,že pujde na vodu i s malým....že se kvuli nemu nebude zbavovat aktivit,které ji bavej....a že at si to mimi rychlejc zvyká na vodu...
22. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ty jo,ty si nejak hodne rychlá v tom uklidu,no já když uklízím,tak me to trvá přinejlepsom tak 5 hodin i víc.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mnamy bramboráčky,to je nápad budou zítra k obedu s nejakou masovou smesí nebo tak neco....
22. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 přesne rychlejc se ty deti otukaj a nebudou mít zbytečne ze všeho strach....
22. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak co je nového? :slight_smile:
22. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no mě nejvíc času teď zabere vydrhnout kuchyň a já nevysávám,to dělá manžel od té doby,co jsme spolu a vanu mu taky nechám,protože když ji drhnu,tak mě vždycky potom hrozně bolí břicho. To naše 3+1 je uklizený hned,taď jak jsme vymalovali pokojík,tak tam není co a ten zbytek je hned. Akorát že to vydrží jen když jsem doma sama,protože manžel kde co položí,tak tam nechá. :grinning: Nevím kde se to naučil,dřív to nedělal.

Ale to dítě na vodu,to bych si asi teda neriskla takhle malé. Ale já nemůžu moc posoudit,protože já na vodě nikdy nebyla.

Mě se všichni hrozně diví,že budeme mít malé dítě a plánujeme dovolenou,ale já nechci sedět doma,proč taky. Pro mě není dítě zátěž,ale radost,,tak budeme dělat to co do teď,akorát ve třech...
22. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ty jo hezky to máte podělený,no muj nekdy luxoval,ale tedka už to nedelá a je fakt,že já si to radši udelám sama a pořádne.....když me břicho nebolí...ťuky ťuk,klepu si....a nejradši uklízím,když je v práci,to pak mam celý byt jen pro sebe ......kde co položí,tam to nechá,to je přesne i u nás takhle.....víš co,možná jenom ty lidi,co se divej,tak jenom závidej....tedka je proste už jiná doba...všechno je jiný i péče o mimi a pak jít nekam s ním k moři,to naše mámy nezažili..tak proto se divej.....třeba moji starí rodiče jsou staromodní a nevedeli by tohle pochopit,podle nich,žena po porodu má být jenom doma a pečovat o díte a to,že se nekam jde,to je už passe,to se jakoby nesmí...žena je od toho,aby pečovala o mimi a ne,že nekde bude trajdat s malým....
22. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale joo,jde to pomalu ale jiste.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 No koukám probíráte tady jak dovo , tak úklid :grinning:
22. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jasne z každýho rošku trošku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já se chystám žehlit dneska odpoledne až se vrátím z města .... jen ještě nevím co na oběd
22. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak jak jste se vychrněly? Ježkovi voči, na dovolenou bych teda jela hned, když kouknu z okna, někam do teplíčka, hmmm :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Ahojky dneska se chrnělo dobře .... :wink: Já bych brala aby byla stále stejná teplota ... tak něco mezi 27 - 32 C :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se dočkáme až bude hezky teplo....a přesne tak 25 stupnu by me tedka bodlo...
22. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Zítra máš to sono že? Budu na Tebe myslet aby to dopadlo dobře :wink: Já jedu ve čt. a micka jela dnes. :wink:
22. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo to by byla paráááda :slight_smile: štve mě, že letos mě to vedro asi bude trochu štvát, už teď se potím víc než je zdrávo a to všude mrzne :grinning:
22. únor 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo, mám, mám nervy, přemýšlím jestli dnes nejet s Ondrou, jede pracovně do Polska, tak že bych nebyla aspoň sama doma, já nad tím potom pořád přemýšlím, ale zase se vrátí někde ve čtyři ráno.. tak nevím. Děkuju. Je to je dobře, to už je asi dost velká pravděpodobnost, že už se bude nakupovat barevně :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Všichni povídají , jak je v těhu teplo .... mi je tedy stále zima :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se přidat? Jsem 18+1 a čekáme druhý dítko, máme už skoro šestiletou cácorku :slight_smile: Pohyby už občas cítím, ale vyšly nám špatně tripply, tak se bojím, ale nechci si připouštět žádný zlý zprávy. Příští úterý jdeme na genetiku.
22. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Raději zůstaň doma , nevíš co se může stát třeba porucha auta .... buď raději doma v teploučku ... můžeš být tady mi Tě rozveselíme :slight_smile: . Nevím jestli to bude na barvu ... třeba se otočí prdelkou a bude z toho prd :grinning: ...
22. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala Ahoj, tak tě vítám a neměj nervy, nám vyšly taky špatně, na genetiku jdu zítra a já mám nervy určitě za nás obě.
@hradilenka asi jo, radši zůstanu doma. To jsem zvědavá, jestli to budou stydlíni :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek