• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@akrimala Ahojky vítám Tě tady za nás všechny .... jsme rády za každou maminu :grinning: Tak Ty si už zkušená " matka " aspoň nám dáš rady a tipy :wink: . S těmi triply si nelam hlavu ... holky tady psaly, že to vychází špatně víc lidem a pak je to ok.
22. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Ty si chceš říct taky co to bude? Nebo chceš překvápko? Já ani nevím jak mi ty triply vyšly, protože mi je brala má doktorka a předala mě primáři ... jak jsem tam byla na ko tak to tam neměl zkoušel volat si o výsledky doktorce,ale ta už měla po pracovní době. Tak nevím nic a dozvím se to až na genetice :unamused:
22. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky nervy mám, to je jasný jako nechci stresovat mímo, ale když mi to dr. zavolal myslela jsem že to se mnou sekne. Byli jsme i na tom prvotrimestrálním screeningu a ten vyšel oki, tak doufám....

@dpetulinka dočetla jsem se že ty falešně pozi výsledky vychází z 80% holčičkám :slight_smile: TAk jsem zvědavá co nám tam potvrděj, hrozně se těším až prcka uvidíme....
@hradilenka Zkušená matka :grinning: No to jo :grinning:
22. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka taky držím palečky at to zítra dobře dopadne.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala taky tě tady vítám.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka když to bude vidět, tak to víš, že to nevydržíme, ani jeden :slight_smile: Já si myslím, že by ti volali, kdyby vyšli špatně, mě volali hned jak přišli výsledky a ještě ten den mě chtěl vidět a domluvit se co dál. Tak to bude určitě dobrý.
22. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka @akrimala já měla na to téma debatu se švagrovou a ta mi říkala, že pokud mi vyšla 1 genetika ok , tak že se nemám čeho bát .... tak nevím jsem taky napnutá jak kšandy . Tak pokud by to bylo tak jak říká ona , tak jsme holky v poho .
22. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne holky musíte věřit,že to bude v pohode....a kdy se další genetika dělá?delal se ten NT screening ,pak triply a pak kdy?
22. únor 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala Jo? Vidíš, tak to jsem neslyšela, to jsem teda taky zvědavá. Já strašně věřím tomu, že to jsou testy k ničemu a že je to falešnej poplach, ale stejně... to je jasný, že z toho má člověk nervy. Taky mám teď takový zvláštní pocity, hrozně se těším na ten ultrazvuk a hrozně se bojím zároveň. Už aby byl zítra večer, to doufám už budeme v klidu. No jasně zkušená matka :slight_smile: to víš, my jsme rádi za každou radu a postřeh. Já osobně teď řeším letní zavinovačku do autosedačky, jestli se to vyplatí, nebo je to zbytečný a vyřeším to froté potahem a dekou :grinning:
@tasmailla1 děkuju holky :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka myslíš,že se ti vyplatí zavinovačka do autosedačky letní?no když bude teplo?A i kdyby byla trošku zima,tak stačí teplejší oblečko a deka,ne?nebo já nevím,aspon si tak myslím.....co na to skušené maminy?
22. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tebe čekají nějaký testy?
Holky já mám prostě pocit, že těhotenství je jeden velkej horor :grinning:
22. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak já bych určitě letní zavinovajdu do sedačky nekupovala, my to řešili dekou a v pohodě :wink:
22. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka kdybych já alespoň věděla jestli mi tu první dělal... díky mému nekomunikativnímu doktorovi nevím vůbec nic :/ ale jelikož znám šířku šíjovýho projasnění, tak asi jo ne? Ach jo... radši na to nemyslet. Říkají, že mnohem víc záleží na tom prvním. Jestli je to placený a nenabídnul mi to, tak... jsem naštvaná, ale nemá to cenu, zpátky to člověk nevezme.
22. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka i kdyby ti nenabíral krev ,tak ti delal ultrazvuk a to šijové projasnení,jak si psala,ti vyšlo ok....tak by to mohlo být dobrý....
22. únor 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka On Tvůj doktor přímo dělá genetiku včetně sona a nebo někam posílá?
22. únor 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala Ne testy mám už odebrané ve čt jdu na 2 genetiku na sono
22. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala já si fakt myslela, jak si to budu užívat, jak to bude skvělý, nádherný, pohoda, těšení :grinning: nikdy mě nenapadlo, že těhotenství je tak náročný. Viď, že ne? Tak děkuju, já byla pořád na vážkách, Ondra ten mi všechno akorát odkejve, tak to vyřešíme taky dekou.
@hradilenka mimochodem... záda :grinning: včera po práci jsem nemohla vstát z postele... dobrý to se děje často, ale já nemohla chodit :slight_smile: kdybys mě viděla, strašně jsem potřebovala na záchod a já myslela, že se tam nedoplazím, v půlce schodů už mě chytlo zoufalství, slejzala jsem je po zadku, smála jsem se, protože jsem nevěděla co už mám dělat a myslela jsem, že se tam nedostanu, kdyby mě někdo viděl, tak se potrhá smíchy :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka právě že to dělá všechno sám... kreve mi poprvé nabíral hrozně moc, na všechno možný a jen mi řekl, že je to všechno v pořádku.
22. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mě to s tou zavinovajdou ani nenapadlo, pak jsem viděla, jak maminy kupujou tuhle letní a tak jsme po tom pokoukávali a řešili jestli se to vyplatí, ale myslím, že ne.
22. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jjj taky to znám 100letá stařena je proti mě sokolka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jedna známá chodila v těhu i o fr. holích... tak jí bolely klouby a záda .... no máme se ještě na co těšit....
22. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tak poku Ti bral v 10t 4 zkumavky , tak Ti bral ty první testy .... a pokud byly ok ... tak se snaž na to nemyslet ... vyšly dobře.
22. únor 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka No a máš něco v průkazce o tom NT? Ježiš někteří ti doktoři jsou fakt na ránu :angry:
22. únor 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně na ty první nabírali jen jednu zkumavku, na tripply pět :confused:
22. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já si koupila deku od emitexu a je dobrá ... nesjede jsou tam i šňůrky ... a funguje to jako zavinovačka ... má 90x90cm tak je čtvercová.
22. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Tak kdyby ti vyšly testy špatně, tak ti určitě volají, takže to bude dobrý :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@akrimala poprvé mě bral 5zkumavek a na triply jen jednu :grinning: v průkazce ne, ale když mě posílal na plodovku, tak v doporučení psal, že v 13+1 bylo NT 1,9mm, kdybych nešťourala všude možně, tak ani nevím co to je. Hodně mi vadí, že ti prostě absolutně nic neřeknou, co to znamená, jestli je to dobře nebo špatně nic...

S těma zádama je to legrace, už jsem taky myslela na hole... fakt že jo, ale prej nás pak nebudou bolet při porodu :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se taky těším na nakupování, ale máme všechno po Ani schovaný, tak koupím jen pár hezkej věciček pro radost :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tak to je vtipný s těma zkumavkama :grinning:
NT 1,9 je v normě, já měla 1,5
22. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď mi napsala kamarádka, že jí v tripplech vyšlo pozitivní toxo....neslyšela jste o tom některá co by to znamenalo?...
22. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala do dvou a půl by to prý mělo být v pořádku, ale taky to není stoprocentní, no uvidím zítra. Toxo? Tak to vůbec nevím.
22. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek