• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka jo na triply se bere jedna zkumavka ... ale na ty první testy 4 ... je tam i krev jestli nejsi HIV a pak na krevní skupinu,,, proto se jich bere tolik.... Tak Ti je braly.
Se divím , že Tvůj doktor to dělá grátis. Ty chodíš do špitálu a nebo má soukromou praxi?
Teď se dívám jak mi vyšly ty první a mám tam NT 1,6mm = 0,90MoM nevím co to je , ale posílám Ti to na porovnání
22. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jako toxoplazmoza, ale vůbec nechápu co by to mohlo znamenat jako pro těhuli. To je vážně pořád něco :frowning2:
@akrimala to není toxoplazmoza od koček?nebo já nevím...
@akrimala Taky nevím :(
22. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Aha, tak proto mi jich brali tolik teď, mě ty testy dělali zárověň s trippl...jako HIV tu toxoplazmozu, žloutenky, krevní skupinu..
22. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala Mají kočky? A v bytě a nebo mají přístup i ven? Já mám třeba taky kočku, ale jen domáci v bytě ven nechodí a pro jistotu jí WC vybírá od té doby co jsem těhu manžel.
22. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala No vidíš ... dárce si nebyla , ale byla to potřeba :grinning:
22. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kolik máte nakoupených těch mrňavých svetříků a mikinek... já nevím kolik toho koupit ... přece jen bude teplo a mimi z toho za chvíli vyroste. Na nožky si myslím , že stačí ponožečky , já ty ťapáčky kupovat nebudu asi ... a jinak normální oblečení aby se v tom nepeklo a tenkou čepičku to stačí ne?
22. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala no to je od koček, mě spíš udivuje, že se to dá poznat z tripplu. Tím mě vždycky všichni strašili, prý to může poškodit miminko, ale jestli se to chytlo, tak snad to bude v pořádku, ještě jsem neslyšela, že by to někdo známý měl, tak nevím. Je to vážně pořád něco, jestli ty ženský dřív nebyly spokojenější, když se nic nevědělo.
@hradilenka má soukromou praxi. Já tam mám jen mm... mě se do ruky žádný výsledky nedostali, jen že to psal na to doporučení.
22. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka No my máme i tu naší cácorku červencovou, a vyšlo to tak že máme u obou dětí stejnej termín porodu :grinning: Holky, já vůbec nechci radit, ale když šla Ani z porodnice, tak jsem jí kupovala 56 a bylo jí to obrovský, byla v tom jak skřítek :grinning: tak já určitě tentokrát koupím pár ještě těch menších věciček.
22. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka počty ještě zmáknutý nemám :grinning: zatím spíš řeším co koupit, ono je zbytečný toho kupovat moc, přikoupit se dá vždycky a většinu pak člověk nevyužije, jenže mě se vždycky něco líbí a tak to koupím a mám strach, že toho budeme mít zbytečně moc a neunosíme to. Já ty polodupajdy určitě koupím, vím jak tetina mrňouska měla malinký nožičky a všechny ponožečky ji slejzaly, vůbec nedržely a měla pak zmrzlý nožky.

Holky jdu vařit, nebo dnes budeme o hladu.
22. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala to mám radost, já mám totiž zatím všechno skoro v 56 a 62 jen maličko, tak snad to užijeme.
22. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já nachněla 12hodin, než mě mimi zase vykopkalo že má hlad...to je takový čipera...
@akrimala ahoj, vítám Tě těhulko. jména už máte pro drobečka? :slight_smile:
toxoplasmóza je z koček. ale riziková jsou jen koťata a kočičí exkrementy. pokud měla toxoplasmósu v těle už před těhu, tak to pro mimi není nebezpečné. ale pokud se nakazí během těhu, to je jiná-ale to mudři zjistí.
testy na toxo by se měly dělat při tom prvním odběru v prvním trim-ale většinou je vůbec nedělají... mě tedy ne a nikomu z těhulek co znám. aha, koukám, Tobě to dělali vše najednou :slight_smile: oni si Ti doktoři dělají každý po svém :wink:
nám vyšlo NT 1,6 riziková hranice je 2,5.
@hradilenka ahojky, vy máte i číču? jé, můj nechce o kočkách ani slyšet, tak máme jen ty hlodavce a šneky. ale od dob těhu se o kydání stará také jen můj-já jen krmím a hladím :slight_smile: pro jistotu
22. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tak to bude asi dobrý , to on jen pro jistotu aby nic nezanedbal... jen se divím , že má soukromou praxi a nic si za to nevzal.... Je ton případ od případu ... já měla zubaře a ten ze mě tahal prachy snad za všechno i za čištění zubního kamene 1x za rok což je prevence jsem se pak dozvěděla. Pokoaždé když jsem tam šla tak jsem tam nechala tak 500,- pak jsem ho změnila na zubařku a neplatím nic ... jen když chci bílou plombu a tu já chci všude .... ale neplaním nic ani za zubní kámen ani za injekci za nic. Není doktor jako doktor.
Ale příště až k němu půjdeš tak si s ním na to téma promluv a řekni že chceš být plně informována se všemi vyšetřeními a ať Ti všechno vysvětlí co s Tebou dělá. Mě se doktor vždycky zeptá , jestli všemu rozumím a jestli se ho chci na něco zeptat. Tak si udělejte taková pravidla i s tím Tvým a bude to ok.
22. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to já mám práve naopak málo věcí 56 a víc 62 a 68
22. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budu vám držet palce a myslet na vás!!! Určitě to dopadle dobře.
Já už chci jaro!!!
22. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahoj, máte šneky? Ty africký?
@akrimala Jůůů tak to jste s manželem tedy vymakali ... trefit se do stejnýho datumu :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 To já právě měla taky nejvíc 62 :grinning:
22. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: viď? :grinning: ale vůbec to nebylo takhle v plánu :grinning:
22. únor 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka budu držet pěstičky, stejně jako ostatním, co tento týden jdete na kontroly a utz!! určo je vše v poho!! :wink:
@akrimala to máš pravdu, také jsem koupila 56 a pár kousíčků 50 - aby v tom mimi v létě plavalo, že je to velké, to je blbé - v zimním oblečení se to spíš ztratí, že je mu něco velké, že? :slight_smile:
@hradilenka Tyjo, s tím emitexem jsi mi dala brouka do hlavy :grinning: totiž je to český výrobce a já ráda podporuji český trh, když už mám do něčeho investovat. jinak jsem ale zamilovaná stále do věcí od Lodgera :slight_smile:
22. únor 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Od neděle se to má lomit a přijít oteplování, vydrž :slight_smile: ¨já se taky nemůžu dočkat, tohle počasí mě ubíjí :confused:
22. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala jojo, africký - jsem teď potěšená, že je někdo, kdo to zná :grinning: :grinning:
@druidee Tak vy kočku ani mít nemůžete chi chi ... by Vám sežrala to v kleci :grinning: :grinning: :grinning: Já měla 3 číče , ale už mám bohužel jen 1 zbylé 2 umřely na rakovinu.... tedy jsem je musela nechat uspat jinak by se trápily.... jedna měla rakovinu ledvin a druhý kocour zase mu rostl nádor z nosu . Hrůza ... ještě teď mám slzičky když si na ně vzpomenu :frowning2:
@druidee No, my ho dostali a já teda asi nevím jak na něj a dneska mi chudák spadnul ze stolu :frowning2:
22. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám oblečky od vel 50 vejš :wink:
22. únor 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky,tak já ješte budu muset dokoupit 56,pač toho opravdu moc nemám....
22. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka TAk to jsi úplně vybavená :grinning:
22. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Marti, jak to vyřešíš s tím přebalovákem, jak jsem koukala, jsi pěkně vysoká-já totiž původně chtěla také přebalovat na posteli-postýlka bude hned vedle. ale jsem vyšší a nechci si odrovnat záda... takže přebalovák bude. jen pořád nevím, zda tu desku na postýlku, nebo ten pojízdný klasický...
Jinak máme také kamarády Martina a Martinu, mají dceru Elenku a druhý kámoš Petr a Petra, mají dceru také Elenku-všichni i s dětmi stejně staří, akorát ti druzí u nich je to již čtvrté dítě :grinning:
22. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek