• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@akrimala nooo :frowning2: já mám všechno nalezence ... podporuji Srstku a Kubišovou... a mám ráda když někomu pomůžu :wink:
22. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka Já jsem objednala z dvojčatového bazárku dvě autozavinovačky (takové myší kožíšky) od emitex. Podle manžela to rozložené vypadá jako batmanovský oblek. Oba mě stály 500 Kč. Čekám, kdy dorazí :slight_smile:
@tasmailla1 No já bych právě koupila i o číslo menší, jen pár, ona i ta 56 byla vážně velká.....
@akrimala Úplně asi ne ... ještě tam jsou jisté rezervy :grinning:
22. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty Ty brďo tak to si koupila za dobrou cenu v jaké barvičce? Já koupila tu deku tuším nějak kolem 170 ,-Kč ... já to ladím do barvy kočárku tak černočervená :wink:
22. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala spadl? to se neumí přisát, blbounek? :grinning: :grinning: :grinning: pobil si hodně ulitu? co máte za druh? my máme albopicty a reticulaty...v teráriu s výhřev.kamenem. jinak milují sprchování ve vlažné vodě a vyhřátém umyvadle... vše najdeš na achatina.cz tam je naprosto vše... :wink:
@tasmailla1 Já mám objednané zatím jen 3 oblečky a všechny jsou 50. Myslím, ale že ty dvojčata budou meší.....Jen vůbec nevím kolik toho koupit. Abych nemusela prát každý den....
@hradilenka já platím jen za fotky z utz a to 50kc a vždycky mi jich udělá tak šest najednou. Já si myslím, že doktor je to dobrej, ale ta komunikace vázne, když se na něco zeptám, tak mám pocit, že ho to dost obtěžuje, nic nevysvětluje a taky se neptá jestli rozumím :grinning: když jsem mu říkala o tom genetickým ultrazvuku, tak mi řekl, že ne, že na žádným ultrazvuku se už nic nezjistí... tak už ani nemám náladu se ho na něco ptát :angry: ježkovi voči, o zubařích mi ani nemluv, já mám pocit, že tam platím už jen za pozdrav.
22. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee Já na to mrknu, děkuju :slight_smile: jasně že si jí pobouchal jsem z toho celkem vykulená, nestane se mu nic, že ne?
22. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
22. únor 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee já mám doma troje dupky a dvě bodyčka 50 a přijde mi to strašně malinkatý, neumím si představit, že budu mít opravdu tak maličký miminko :grinning:
22. únor 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty Ty máš výhodu , že nemusí být stejně oblíkaný , máš holku a kluka zn. ideál :grinning: Nebo je budeš oblíkat do stejnýho jen modrá a růžová? :grinning:
22. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no meřím 180 cm....a přebalovací podložku už mám,dala me jí kámoška zadarmo ,sice použitá,po dvoch dětech je,ale jak nová...pak na ní jenom podložku a plínu a dá se dát hezky na postýlku,takže budu přebalovat v mojí vyšce...jinak bych určo trpela na záda....kolik měříš,že si vyšší?
@hradilenka Barva je taková béžová. Paní psala, že je používali i místo zavinovačky - a dá se až do roka. Jsem zvědavá v jakém budou stavu, ale na fotkách vypadaly dobře.
@dpetulinka Je to zvláštní co? Lední medvěd má mládě 150g a medvěd několik set kilo a my máme pod metrák a dítě 3 kg to je nespravedlivé :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty jj moc hezké .... takový myší kožíšek :sweat_smile:
22. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka Barvičky jsem ještě moc neřešila. Zatím je to podle toho na co narazím na bazárku. Ty oblečky nejsou stejný, ale to snad nevadí....
22. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala no jo,jenomže i díte ,když se narodí,tak má kolem 51 cm,což mu bude 50 malá...no jasne musím dokoupit...mama me koupila jednu soupravičku do porodky velikosti 56 ,ale jinak opravdu nic nemám....
22. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
22. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty moc hezké a za skvělou cenu. Já si myslím, že dvojčátka nemusí být stejně oblečená, vždyť je to úplně jedno.
22. únor 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no dvě moje kamarádky teď porodili normálně v termínu a jedno mímo mělo 46cm a druhý 48 :slight_smile:
22. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty jj já na barvy také nehraju a i kluka klidně narvu do růžové :grinning: :grinning: :grinning: ať si zvyká ....
22. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 ¨Mluvím jen ze zkušenosti jak jsem psala v prodnici jsem měla 56 soupravičku a malá v tom opravdu plavala a měla 50cm, takže já za sebe říkám, že tu 50 něco málo pořídím :wink:
22. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka Tak jestli my tam máme kluka, bude v růžový imrvére :grinning: :grinning: Já byla růžovej maniak když jsem nakupovala na Aničku :grinning:
22. únor 2011 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala No po sonu si to povíme ... :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala no díky za rady,tak skouknu po krámech i po 50 a 56....at mi mimi neplave...
22. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka :grinning: Bude mít i nádherný šatičky s kytičkama, ty Ani neměla ani jednou na sobě a dodnes mě to mrzí :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Počkej, já nechci nijak ovlivňovat, poptej se kamarádek jak to měly :wink: , já byla první těhule, tak jsem se neměla s kým poradit.
22. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky jsem doma z UTZ dopadli jsem dobře. Mimi je zdravé a roste jak z vody. Pohlaví jsem nechtěla vědět tak dr to řekl jenom Martinovi a podle toho jak se tvářil tak to vím. Bude to holka :grinning: :grinning: :grinning: Měli jsem velmi podrobný UTZ dr se zaměřil hlavně na srdíčko a na nožičky aby to nebylo tak jako u HOnzíka. Samozřejmě se podíval na všechno ostatní, ale na srdíčko a nohu se zaměřil víc.
22. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 jéé, to je bezvadné že je všechno v pořádku, veliká gratulace k holčičce :slight_smile:
22. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek