• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 Ahoj, tak to moc gratuluju, to je skvělá zpráva :slight_smile:
22. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Ahojky tak to je príma , že je vše oki .... tak holka jo? :grinning: Michalka :grinning: :grinning: :grinning: Máš radost mamino ne? Dneska tam ordinoval kdo? Já tam měla posledně doktorku. Jak dlouho si tam byla?
22. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala Chci se zeptat jdeš do epiduralu a nebo ne? :confused:
22. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
byla jsem na kontrole a vše vypadá v pořádku.UTZ mi nedělal,ale jinak dobrý,mimčo se vesele vrtí.A zpráva dne je,že mi naprosto ochotně změnil vycházky ze 4 hodin na neomezený,jupíííí.Rovnou jsem si změnový formulář na vycházky odnesla na sociálku a můžu si vesele chodit po venku.
Příští týden velký UTZ a UTZ srdíčka,tak jsem zvědavá,snad se dozvíme,co tam do mě kope:slight_smile:.Věřím totiž pevně tomu,že jinak je vše v pořádku
@micka1 Gratuluju!!! :slight_smile:
22. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 To je super, gratuluju!!! Páni, to jdou i neomezené? Já chci taky neomezené. Občas bych přespala u rodičů.....
22. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ahojky tak to je bezva ... :grinning: :grinning: :grinning: Ne že budeš trajdat po zábavách !!! chi chi :grinning: :grinning: :grinning: legrace ...
22. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jo jsou já je měla taky .... před lety po operacích. Paní doktorka mi říkla dám vám neomezené jako by jste byla těhu :wink:
22. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdou,ale doktoři je asi neradi dávají.Já jsem ráda,že můžu k našim na oběd,na výlety s rodinkou..těším se na jaro..
22. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala no tak jsem se tedka prohrabala opravdu věcma co mám pro mimi a je fakt,že převažne 62 mám...z 56 jenom overaly...ale jinak nic.....tak už jsem si udelala tabulku,abych vedela,co si mám dokoupit.....
22. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: Tady jede každý v tabulkách .... :grinning: :grinning: :grinning: jo statistika údaje .... :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 taky gratuluju....k holčičce....ale jinak tady bude asi invaze kluku....
22. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 taky gratulace....no aspon tedka budeš moci chodit ven,jak je ti libo,to je supr..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Poraď, kolik čeho máš?
22. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jasne,abych na neco nezapomnela,pač se to stane hnedka.....tabulky to je život,bez nich by to nešlo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty no v ty 56 mám jenom overaly,2 čepičky a 2 páry ponožek.....62-body 6 kusu,dupačky 5 kusu a jedny tepláčky.....68-body 2 kusy,triká 2 kusy a jeden svetírek....stejne je toho málo a budu muset dokoupit mikiny nebo svetírky,overaly a neco i v tych malých velikostech...no je toho ješte spousta....ale doufám,že to do porodu zvládnu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nene, mám 174, ale právě že u nás trpíme na záda z máminy strany. aha, já totiž furt myslela, že jsi plánovala přebalovat na posteli :grinning:
@akrimala jo, jestli se bouchl moc, budete sádrovat. jinak raději do teplíčka a vlhka a jídlo, ať se mezitím vzpamatuje... :wink: asi byl zblblej z teploty-pokud je nižší tedy naše pokojová, jsou utlumený-ospalí...
@micka1 to je skvělé, že je vše ok a gratuluji k holčičce :slight_smile:
@werty jé, ty jsou krásné, vždycky na ně koukám, říkám jim zavinovačky s nožičkama :slight_smile:
@dpetulinka :grinning: také jsem se zalekla toho nejmenšího bodýčka-to i panenky jsem mívala mnohem větší :grinning:
@hradilenka no, jednou jsme měli doma kocoura, ročního supr týpka,pán z patra pod náma ho kdysi prý našel a se už o něj nemohl starat atd atd (letní sezóna-hodně práce-malíř) tak než jsme ho odvezli ke kámošce, zkoušela jsem psí oči na přítele a číča byla chvilku doma. on i morče nasadili naprosto nahraný xichtík ignorace a nezájmu :grinning: :grinning: bylo to legrační :grinning:
22. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 další super zpráva že je vše jak má být-opět gratulujiiii :slight_smile: a tu změnu vycházek Ti tedy neskrytě závidím :angry: :grinning: :grinning: snad mi také vyjdou vstříc..

Já v těch nejmenších velikostech koupila raději hlavně bodýčka s rozpínacím rukávem a dupačky nebo zavaz.košilky, abych musela co nejméně toho tahat mimču přes hlavu :grinning:
22. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jak jste se vyhajali ? ja jsem se ted vratila od zubare no fuj uz tam nechci ale musim jdu tam 14.4 na nakou opravu mam zanet dasni protoze mam tvrdej kartecek a tak musim mekkym a jeste ke vsemu detskym holky davejte si pozor na zoubky to je pak neprijemny tam sedet a koukat v neprijemnosti jak vam odstranuje zubni kamen brrr. jinak me jeste dneska ceka nakup darku maminka ma zitra narozeniny a jeste kulaty taky musim neco hezkyho pripravit :slight_smile:
22. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee holky s tím přebalovákem to u nás vymyslel manžel se švagrem tak,že mi ho přidělají na zeď k oknu sklápěcí. Většinou ho budu mít dole,ale když ho sklopím tak půjde v pohodě úplně otevřít okno a když bude ohlášená návštěva,tak ho budu taky sklápět,bude vše uklizené. Jsem zvědavá,jak to bude vypadat,já jim řekla,že mi je jadno co vymyslí,jen jsem si řekla velikost a všku
22. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ujda, zubař mě ještě čeká a bojim bojim... už jsi nějaký dáreček vymyslela? :slight_smile:
@misi.21 to zní moc dobře :slight_smile: a že se to dá tak hezky schovat-uklidit :slight_smile: také se mi to řešení líbilo-nad komodu (páč ji máme moc nízkou na přebal) ale u nás jsou tak blbé zdi, že dírku na hmoždinku pro závěsný květináč jsme vrtali skoro 2 hodiny-no děs :confounded:
22. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka byla opět u dr. Kovalčíka byli jsem tam asi tak 15 - 20 min. Ptal se jestli chceme vědět co to bude. Nechal nám na rozmyšlenou a až po ukončení UTZ se ptal jestli nám to má říct. Já jsem nechtěla tak to řekl jenom Martinovi.

Jsme ráda že je to holka. :slight_smile: Aspoň mužu mít nákupní horečku. Tak se chystám něco málo nakoupit na holku. Jinak na doma bude mít věci po Honzíkovi. Nějaké oblečení na holku si odkoupím od kamarádky. Ona má dvojčata holky.
22. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no bych přišla hodne rychle o záda,kdybyh přebalovala pořád na posteli....
@pepsilight ufff zubák,ale máš to aspon za sebou,no já byla 2 krát na odstarnování kamene,v lednu a tedka začátkem unora a ješte me to čeká v květnu,teda nic moc zábava to teda není...zuby jsem poté pekne cejtila ješte 2 dny,....
@misi.21 ty jo,to zní dobře,ješteže máš manžu takovýho kutila...pak musíš nafotit a hodit fotku,ale myslím,že to bude úžasné.....
22. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 a jak si poznala,že je to holčička,to se přítel tak jinak tvářil?nebo ti to nakonec stejne řekl?
22. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 gratuluju k samým dobrým zprávám :wink:

@pepsilight jé, mamce kupuju dárky ráda, vím, že se vždycky trefím, ale táta má příští týden padesátiny a já nemám páru co mu koupit, nemáte někdo nějakej typ? :grinning:
22. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 podle toho jak se tvářil :grinning: Martin chtěl spíš kluka. :dizzy_face:
22. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak už mě to řekl sám že je to holka.
22. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hihi, já koupila mamčinému příteli takovou miniknížečku "krize středního věku" kde jsou různé citáty a postřehy ze života se super ilustracemi.totálně jsme se u toho nařehtali :slight_smile: Strejda k padesátinám dostal brožuru "sexuální život po padesátce" a víš co bylo uvnitř? naprosto prázdné stránky :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jo takže se tvářil,že nebyl moc štastnej...se mu nedivím,když chtel Martínka....že se mu to možná tedka nesplní,ale co není tedka,muže bejt pozdejc,.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek